włącznik świateł golfII

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
barni
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn wrz 12, 2005 21:14
Lokalizacja: Łódź

włącznik świateł golfII

Post autor: barni » pn wrz 26, 2005 00:15

Po wczorajszej dłuższej przejażdzce miałem problem z wyłączeniem świateł...pomimo skrajnego dolnego położenia włącznika światła pozycyjne światła wciąż się paliły...po kilkudziesięciu próbach wkońcu się wyłączyły.Ale dziś problem powrócił...ale teraz dają się włączyć i wyłączyć ale zarówno w pierwszym jak i drógim położeniu mam niestety tylko pozycje...bezpieczniki sprawdziłem są ok myślę ze może przełącznik zakończył swój żywot...ale jak się do niego dostać?może jakaś wskazówka,nie chcę nić na siłe robić by przy okazji więcej nie zaszkodzić.Zastanawia mnie tylko jeszcze fakt,że świateł drogowych też nie mogę włączyć.Tzn wcześniej jak paliły się mijania po włączeniu paliły się teraz mijania oczywiście nie ma ale jak przełącznik jest w położeniu takim ze powinny się palić mijania nie mogę włączyć długich zapalją się i gasną chyba że trzymam przełącznik wtedy się palą... Za wszelkie wskazówki z góry wielkie dzięki :pub:



Awatar użytkownika
KUSTO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 09:17
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: KUSTO » pn wrz 26, 2005 00:22

wymień przełacznik i wszystko dobrze powinno być najlepiej sprawdzić na innym przełaczniku a wymontować go jest banalnie prosto wystarczy mocniej go pociagnąć sam wyskoczy odłazyć z kostki podłaczyć i zoabzcyć czy Ci sie świecą swiatełka a drogowe światła nie bedą na stałe właczone dlatego że przekaźnik świateł drogowych nie dostaje napięcia i myśli ze światła mijania są wyłączone, mysle że wymiana powinna wystarczyć ale jestem też ciekaw czy wyłacznik nie jest też na przekaźniku dlatego najlepiej dostać przełącznik i sprawdzić



Awatar użytkownika
barni
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn wrz 12, 2005 21:14
Lokalizacja: Łódź

Post autor: barni » wt wrz 27, 2005 23:33

kupiłem nowy włącznik za całe 20zł i już mam spowrotem światełka :grin:
dzięki wielkie za pomoc :pub:



Awatar użytkownika
KUSTO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 09:17
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: KUSTO » śr wrz 28, 2005 13:06

prosze bardzo :helm:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 156 gości