Zawieszenie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
AdiQ90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 12, 2009 17:16
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Zawieszenie

Post autor: AdiQ90 » ndz kwie 12, 2009 17:32

Witam, jestem nowym użytkownikiem tego forum a także golfa.
Mam kilka pytań. Kupiłem niedawno golfa 3 gti na sportowym zawieszeniu i niskoprofilowanych szerokich oponach. Niestety jak wszyscy wiemy, nie jest to auto na polskie drogi. Nie zamierzam tym autem brać udziału w wyścigach, natomiast chcę je normalnie użytkować. Gdy usiądą z tyłu 2 lub 3 osoby to nawet na małej dziurze blacha nacina oponę. Z przodu mam sportowe amortyzatory, które są już na wykończeniu, także zamierzam je zmienić na normalne? czy to pomoże? z tyłu mam raczej normalne amorki, czy to dlatego obciera? Co mogę zrobić aby to zmienić? Widziałem ze z tyłu mam założone dystanse, nie próbowałem ich zdejmować, ale nie wiem czy opony sie na tyle schowają zeby nie haczyć o nadkole oraz czy nie bedzie wtedy zawadzac o nadkole w srodku. Co mi radzicie żebym zrobił, aby to auto mogło służyć do normalnego użytku, oczywiście biorąc pod uwagę, żeby nie straciło na wyglądzie. Serdeczne Dzięki :)


W czoko jest spoko

Awatar użytkownika
Szymon8
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 163
Rejestracja: ndz wrz 14, 2008 11:41
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: Szymon8 » ndz kwie 12, 2009 17:43

Zapodaj jakieś foto poglądowe. :)


Reklama niemieckiego biura turystycznego : "Jedź do Polski - Twój samochód już tam jest."

Awatar użytkownika
emsikemsik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 98
Rejestracja: pt sty 23, 2009 01:57
Lokalizacja: Greifenberg (Gryfice)

Post autor: emsikemsik » ndz kwie 12, 2009 17:49

Siemka.
Ja bym radził przejść na standardowe zawieszenie ale jak obniżysz o 40 to też ujdzie jeszcze po polskich drogach, a co do dystansów to bym je zostawił, chyba że będą dalej obcierać to wyrzucił je won.
Pozdro :green_fuck:


Czy to lato,
Czy to zima,
Ja bez bieżnika.

wojtas4589
Wamia Mazury
Posty: 1250
Rejestracja: sob mar 29, 2008 19:07
Auto: Golf V
Silnik: BKC
Kontakt:

Post autor: wojtas4589 » ndz kwie 12, 2009 17:51

AdiQ90 pisze:Z przodu mam sportowe amortyzatory, które są już na wykończeniu, także zamierzam je zmienić na normalne?
do krótszych sprezyn musisz kupić amory o krótszym skoku, seryjne długo ci nie wytrzymają
AdiQ90 pisze:Co mi radzicie żebym zrobił, aby to auto mogło służyć do normalnego użytku
kupić używany zawias seryjny najprostrze rozwiązanie
AdiQ90 pisze:żeby nie straciło na wyglądzie
bez tego się niestety nie obejdzie



Awatar użytkownika
molodyj21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: ndz lut 08, 2009 23:19
Lokalizacja: suwałki
Kontakt:

Post autor: molodyj21 » ndz kwie 12, 2009 17:59

dystanse osunęły ci koło na zewnątrz i dlatego obciera. węższe kapcie pozwolą ci na wygodniejszą jazdę. sprawdź jeszcze czy masz całe sprężyny bo może są połamane.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 85 gości