Kilka pytań do specjalistów mk3

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
tomyart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 16:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Kilka pytań do specjalistów mk3

Post autor: tomyart » sob wrz 17, 2005 16:07

Witam mam kilka pytań dotyczących golfa3 ABS 1.8

1.Za co dpowiedzialny jest czujnik z prawej strony głowicy (patrząc od przodu) u mnie nie był do niego podłączony żaden kabel i samochód chodził ok, ale znalazłem jakiś kabel lużny (czarny) i go podłączyłem w to miejsce i bez zmian. dziwne nie?

2.Mam stosunkowo słabe hamulce samochód hamuje ale wydaje mi się że nie tak jak powinien
klocki nie hałasują ale pedał dochodzi równo do końca (nie wpada, na całym skoku pedału jest jednakowy opór) płyn nigdzie nie ucieka. Może coś z mech. serwo?

3. I pytanie dla ludzi z Wrocławia i okolic. Dajcie namiar na jakiegoś dobrego i taniego mechanika.

Pozdrawiam



greg

Post autor: greg » sob wrz 17, 2005 21:27

Ad 1. Ten czujnik to czujnik ciśnienia oleju
Ad 2. Sprawdź stan tylnych bębnów+szczęk i ustawienia samoregulatorów - możliwe że całość płynu idzie celem rozepchania właśnie szczęk. druga ewentualność - uszczelniacze na pompie hamulcowej, ale szczerze powiem jeszcze się z tym nie spotkałem



Awatar użytkownika
tomyart
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 677
Rejestracja: ndz wrz 11, 2005 16:50
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: tomyart » sob wrz 17, 2005 21:48

1. Kurde skoro to czujnik oleju to czemu nic nie sygnalizowało że kabel nie jest podłączony ?
2. Przeglądałem forum i wg tego co tam ludzie pisali sprawdziłem serwo i raczej jest ok tz. przy odpaleniu pedał schodzi trochę ale zauważyłem że na nie odpalonym silniku pedał jest bardziej twardy (wymienie płyn bo chyba nigdy nie był wymieniany a potem popatrze na tył ew. pompa)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 106 gości