Słabe ogrzewanie

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ŚwieŻy1234
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt wrz 02, 2008 10:57
Lokalizacja: Kraków

Post autor: ŚwieŻy1234 » wt gru 23, 2008 19:58

... no i jednak to była "lewa nagrzewnica" zmieniona po raz drugi - cieplo aż miło! :)

Dzięki wszystkim i pozdrawiam.

WESOŁYCH ŚWIĄT



Awatar użytkownika
Artik31
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 74
Rejestracja: sob mar 25, 2006 22:26
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: Artik31 » wt gru 30, 2008 08:21

czy w 3 też dmuchawa ma jakąś klapke co zamyka dopływ powietrza z zewnątrz bo w 2 jest i kolega miał podobny problem ..cyt".A zwrociles uwage czy pokrycie klap dmuchawy (z takiej gąbki) jest całe?? bo same klapy mają otwory, które są pokryte taka gąbką - jak wymienialem nagrzewnice u siebie to ta gąbka troche sie sypała więc może nie wzróciłeś uwagi i po prostu zamiast kierować ciepłe powietrze przez kratki to przez klapy "przecieka" powietrze zimne prosto z dmuchawy?"
Ostatnio zmieniony wt gru 30, 2008 08:21 przez Artik31, łącznie zmieniany 1 raz.


Nie płacz kiedy odjadę....GOFER

tomek08
Forum Master
Forum Master
Posty: 1556
Rejestracja: czw mar 19, 2009 16:43
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Post autor: tomek08 » pn sty 25, 2010 18:28

Witam, ja mam taki problem, a mianowicie: jak włączam ogrzewanie np. na 20 - 28 stopni to leci letnie powietrze. Jak były mrozy do -18 stopni to robiło się dopiero po jakiś 15 km ciepławo. Dodam, że termostat w prządku, bo trzyma cały czas 90 stopni, węże do nagrzewnicy gorące i sama nagrzewnica również. Na ręcznym regulowaniu przepustnicy również to samo. Może ktoś podpowie gdzie szukać przyczyny? Z góry dzięki. Pozdrawiam.


Tomek

RED TDI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: śr sty 21, 2009 00:18
Lokalizacja: Bełchatów/Wrocław
Kontakt:

Post autor: RED TDI » sob sty 30, 2010 21:33

polecam wymianę filtra przeciwpyłkowego na podszybiu pod maską, u mnie pomogło rewelacyjne, auto parowało, nie chciało sie nagrzać, powietrze leciało przez nawiewy aby aby, myslałem ze nagrzewnica, ale po odpięciu wezy i dmuchnieciu w nią okazało sie ze przepszcza idealnie - znaczy nie zapchana (mozna to sprawdzic bez robierania połowy auta a to duzy atut), kupiłem filt, tamten wydawał sie wcale nie tak mocno zapchany, wszedłem do auta i nareszcie powiało :) , na początek przynajmniej w III polecam wymiane filtra!
Pozdrawiam


Szarik zaprasza http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2871386#2871386

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 130 gości