Central zamek GOLF III

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

gojas

Central zamek GOLF III

Post autor: gojas » czw lip 14, 2005 16:52

witam.wszystich.jestem nowym uzytkownikiem tego forum.
poszukuje osob ktora znalaby sie na centralnym zamku w golfie III,konkretnie chodzi mi o pompke centralnego zamka.w moim niedawno kupionym golfie poprostu jej nie ma.mam problemy ze znalezieniem uzywanej takiej pompki zeby pasowala do niego.jaka by to musialabyc pompka? jest to rocznik 93,silnik 1,6 ABU.wtyczka do pompki ma 11 kabelkow ,czyli gniazdo w pompce musialoby miec pewnie 11 pinow tak?
na allegro ani nigdzie takiej pompki znalezc nie moge,sa tylko takie na 10 pinow+2 puste(gniazdo 12) .moja wtyczka tez jest na 12,ale pinow (wyprowadzen ma 11) niewiem czy by pasowala taka pompka z gniazdem na 10 pinow
bede wdzieczny za wszelkie info



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » czw lip 14, 2005 22:45

Może taka ma być. Jak nikt Ci nie odpowie wcześniej to zobacze jutro w swoim i napiszę jutro wieczorem ile tych kabli ma być.


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
Sebos
سثلاخخ
سثلاخخ
Posty: 253
Rejestracja: wt paź 26, 2004 21:08
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Sebos » pt lip 15, 2005 00:34

sprawdzalem i wedlug danych VW nie bylo zmiany pompki od centralnego, od poczatku do konca produkcji mk2 byly takie same :chytry:


------------------------------
pozdr
Sebos - سثلاخس
[b]I-sze OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE VWGOLF.PL !!![/b] działo sie, działo :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=21501

--- VWGOLF SQUAD MAZOWSZE ---
www.vwgolf.waw.pl

Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » pt lip 15, 2005 06:41

U siebie w Mk3 mam pompkę na 11 pinów



gojas

Post autor: gojas » pt lip 15, 2005 09:27

czy aby napewno miomio1 zlacze w pompce ma 11 pinow?? czy tylko we wtyczce w samochodzie jest 11 pinow? bo jesli tak to znaczy ze takie pompki jednak istnieja,tylko sa dosc niespotykane.
i wlasnie z tym mam problem wtyczke mam 2 rzedowa gora i dol po 6,a kabelkow jest 11
( jeden pusty w dolnym rzedzie).
wszyskie pompki ktore dotad spotkalem do VW sa na 10 pinow (2 rzedy po 6, u gory jest
6 pinow, a na dole sa 4. dwa piny mniejwiecej posrodku brakuja).
wiec mam dylemat czy taka w ciemno kupic.chyba jednak nie



Awatar użytkownika
miomio1
Cool Europe GL
Cool Europe GL
Posty: 790
Rejestracja: czw gru 30, 2004 23:33
Lokalizacja: Mragowo
Kontakt:

Post autor: miomio1 » sob lip 16, 2005 10:53

ja mam u siebie taki wtyk
1-czerwony biały 2-żółty
3-brązowy 4-czarny wiśniowy
5-czarny zielony 6-czerwony żółty
7-szary 8- wolny
9-czarny żółty 10-zielony
11-czarny błękitny 12- biały czarny
A nr pompki 1H0 962257 a tu masz link z allegro takiej pompki http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=57065061
tylko dużo chce sprzedający :-(



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 65 gości