Uszczelka pod głowicą + pompa wspomagania

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

grekiu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: wt mar 27, 2007 11:00
Lokalizacja: Bochnia
Kontakt:

Uszczelka pod głowicą + pompa wspomagania

Post autor: grekiu » czw maja 29, 2008 10:37

Witam. W sobote przy wymienia oleju gość stwierdził u mnie w Golfi III wyciek oleju oraz płynu od wspomagania kierownicy...Mówił o uszczelce pod głowicą lub misce olejowej, podjechałem potem do mechanika i stwierdził ze prawdopodobnie będzie uszczelka pod głowicą.. Dodam ze podczas postoju samochodu na parkingu nic nie kapie na ziemie to chyba misa olejowa bedzie w porządku?? A co do tej uszczelki pod głowicą to w okolicy obudowy rozdządu na silniku po lewej stronie pojawia sie nie wielka ilość prawdopodobnie wlasnie oleju (postaram się zrobić później zdjęcie tego miejsca i dołączyć do wątku).. Jesli bedzie to uszczelka pod głowicą to moglibyście podać mi przypuszczalny koszt wymiany uszczelki plus planowanie głowicy bo bez tego pewnie się nie obejdzie? Jesli ktoś miał podobny problem oczywiście.. A co do wspomagania kierownicy to jak patrzyłem na ten wyciek oleju jak autko bylo na kanale to nie zauwazyłem jaki kolor mial ten plyn, nie wiem czy to np nie był olej który wyciekał.. Od soboty kontroluje codziennie poziom płynu od wspomagania i ani troszke nie ubyło tak ze moze jest ok? Prosze o pomoc bo nie bardzo orientuje sie w sprawie samochodów :)



Awatar użytkownika
vision
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 734
Rejestracja: ndz lip 01, 2007 15:27
Lokalizacja: warszawa

Post autor: vision » czw maja 29, 2008 10:44

uszczelka ok 80PLN , planowanie ok70PLN nowe śruby do głowicy ok 25PLN



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości