Spadla linka gazu

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
szypowski1
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 00:07
Lokalizacja: brzeg
Kontakt:

Spadla linka gazu

Post autor: szypowski1 » sob kwie 12, 2008 21:24

witam...mam 2 problemy z golfem pierwszy to taki ze wzkaznik temperatury pokazyje w miare niska temperatutr ale po włączeniu dmuchawy ...nie i dzie wysiedziec w aucie....robi sie strasznie gorąco i to podczas jazdy.....dodam ze dzis odsłoniłem te przysłonki na chłodnicy aby było lepsze chłodzenie....ok...wzkaznik pokazuje nizszą temperature ale....no powietrze prawie parzy dłonie kiedy sie przyłozy je do wylotu powietrza

drógi problem to taki ze dzis nie wie mczemu spadłą mi linka od gazu ...odkreciłem pułke i załozyłem ją.....po przejechaniu ok 30 km linka znowy spadła....palcami wyczułem ze tam na koncu pedały gazu jest .....u mnie są szczątki jakiejs gumowej tulejki i jak ten problem rozwiązac??

załaczam foto wskazówki temperatury po przejechaniu ok 30 km...dodam ze przed podniesieniem przesłon z chłodnicy wskazówka była odchylona o ok 90stop.....czyli stała prosto

pozdrawiam i prosze o pomoc Obrazek
Ostatnio zmieniony sob kwie 12, 2008 22:12 przez szypowski1, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 26259
Rejestracja: czw lis 18, 2004 22:29
Lokalizacja: Biertowice, Małopolska

Post autor: Paweł Marek » sob kwie 12, 2008 21:55

co do 1 nie widzę problemu, a przysłonki mają się same odchylać od pędu powietrza nic si.ę z nimi nie robi
co do 2 taką gumkę się kupuje za grosze, a doraźnie można troszkę więcej zagiąć koniec linki który w nią wchodzi


Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.

Awatar użytkownika
szypowski1
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 187
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 00:07
Lokalizacja: brzeg
Kontakt:

e

Post autor: szypowski1 » sob kwie 12, 2008 21:58

a to normalne ze ono sie tak grzeje?? kontrolka sie nie swieci ...wzkaznik jak na foto ale....no dziwne troche.....ze tak napierdziela rzarem...chyba ze to normalne to ok



Awatar użytkownika
Gangst3R
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 480
Rejestracja: ndz sie 27, 2006 00:03
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Post autor: Gangst3R » sob kwie 12, 2008 23:26

Wskaźnik ma stać cały czas w okolicach 90 stopni. Jeśli tak nie jest to albo termostat do wymiany albo czujnik temperatury podaje złe dane do wskaźnika. A co do gorącego powietrza... na maksymalnie rozgrzanym silniku ma być gorące powietrze. U mnie przy -15 na polu, w samochodzie z wlączonym ogrzewaniem na max nie da sie wytrzymać (za gorąco).


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=158822&start=0]Mój były golf[/url]

Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości