ile mniej wiecej kosztuje ustawienie zbieznosci??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

tomek08
Forum Master
Forum Master
Posty: 1556
Rejestracja: czw mar 19, 2009 16:43
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Post autor: tomek08 » czw kwie 09, 2009 18:32

Kolego to niema wpływu. :bajer:


Tomek

Awatar użytkownika
Atomic10
Forum Master
Forum Master
Posty: 1639
Rejestracja: wt sie 02, 2005 20:05
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Atomic10 » pt lip 17, 2009 22:59

Wracając do tematu. Pojechałem do najlepszego warsztatu gdzie ustawiają zbieżność na Śląsku. Wydałem 70zł. Ustawienie trwało 30min wraz z pełną kontrola zawieszenia oraz przekładni. Musze przyznać, iż fachowość usługi była na najwyższym poziomie. Mechanik pokrótce określił stan zawieszenia, układu kierowniczego oraz przeniesienia napędu. Po ustawieniu kierownica jest idealnie prosto i samochód prowadzi się rewelacyjnie. Ponieważ wszystkim NAM zależy na fachowej obsłudze naszych VW pozwolę sobie umieści info o tym zakładzie http://www.geometria-podwozi.pl/files/godziny.htm

Pozdrawiam


[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=fc27abf292da2d6e][img]http://images27.fotosik.pl/126/fc27abf292da2d6em.jpg[/img][/url]

daro811
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz lis 01, 2009 20:41
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: daro811 » ndz lis 01, 2009 20:47

Witam. Odradzam warsztat samochodowy Pana Paszkowskiego przy ulicy Augustowskiej. Pojechałem do niego na ustawienie zbieżności kół pytając go wcześniej telefonicznie o cenę za taką usługę, powiedział że wyniesie mnie 120 zł. Po przyjeździe określił że do wymiany są dwie gumy i trzeba je wymienić, oznajmił że może to zrobić za 200 zł + 100 zł gumy, więc ja powiedziałem że chciałbym wymienić to we własnym zakresie, a on że muszę mu zapłacić za ekspertyzę stwierdzenia wymiany tych gum 40 zł zapłaciłem mu i przyjechałem na drugi dzień z wymienionymi gumami. Przed wjazdem na kanał pytam go ponownie ile będzie kosztowało ustawienie zbieżności wspominając że wczoraj zapłaciłem już mu 40 zł, on mi na to że bierze 120 ale obniży mi cenę, powiedział żebym wjeżdżał na kanał. Pracownik ustawił mi zbieżność, podszedł do mnie Pan Paszkowski aby się rozliczyć i powiedział że jednak muszę zapłacić te 120 zł bo śruba od drążka kierowniczego była mocno dokręcona i ciężko było ją odkręcić, czyli w sumie zapłaciłem za ustawienie zbieżności 160 zł. Zapłaciłem mu honorowo ale więcej do niego nie pojadę i nie polecam tego człowieka jako mechanika bo według mnie to NACIĄGACZ PIENIĘDZY!!!!!!!!!!!!!!!!! Nadmieniam iż nie dostałem od niego żadnego rachunku ani faktury, dostałem tylko jakiś wyciąg z komputera o ustawieniu kół, którym nawet tyłka nie można podetrzeć bo jest za śliski. Zdecydowanie odradzam.!!!!!!!!!!!! Uważajcie na tego oszusta!!!!!!



riggs
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz lip 05, 2009 23:12
Lokalizacja: Jaworzno

Post autor: riggs » wt lut 23, 2010 18:55

Panowie mam pytanko.Muszę ustawić zbieżność.I teraz takie pytanko mam osłonę pod silnikiem czy przy ustawianiu zbieżności będzie ją trzeba ściągać czy da się ustawić bez demontażu osłony??To ważne dla mnie bo kiedyś już mi "fachman" pseudo tak zamontował osłonę że ją zgubiłem podczas jazdy.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 61 gości