Przygasaja swiatla i deska rozdzielcza ??

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: Qto, italiano_83, VIP

Przygasaja swiatla i deska rozdzielcza ??

Postprzez **Gucio** » So paź 13, 2007 18:11

witam

mam pytanie czego to moze byc wina podczas jazdy i postoju przygasaja mi swiatla na desce rozdzielczej i swiatla do jazdy orientuje sie ktos czemu tak moze sie dziac ???

a i przy okazji pytam tez o wskaznik paliwa bo strasznie ciezko jest mu wstac pomalu sie wznosi noi pomalu opada wy tez tak macie ?????
**Gucio**
Mały gagatek
Mały gagatek

Online: 0s

Postprzez dziejo » So paź 13, 2007 18:33

**Gucio** napisał(a):wy tez tak macie ?????
:bigok: :bigok: :bigok: tak a zwłaszcza jak jest mało paliwa (się gniewa )
sprawdz ładowanie mozliwe ze regulator napięcia siada
zrób experyment załączaj poszczególne odbiorniki pojedynczo wtedy się dowiesz dokładnie co powoduje taki spadek napięcia nie zakładałes zarówek np 90/100??
Ostatnio edytowano So paź 13, 2007 18:36 przez dziejo, łącznie edytowano 2 razy
dziejo
V.I.P.
V.I.P.

Lokalizacja: Jastrzębie - Zdrój gr. SLĄSKA -LEWIN BRZESKI gr. Opole
Online: 1d 2h 46m
Auto: mk3 - sharan 19.tdi
Silnik: ok

Postprzez **Gucio** » So paź 13, 2007 19:39

nie nie takich niemam zwykle H4 ale jezeli o paliwo to nie bo na polowie baku by tak robil takze papu to on ma hehe no ok zrobie jak mowisz i napisze co i jak ale zapomnialem dodac ze niezawsze tak sie dzieje dostanie jakiejs napasci i chwilke tak robi :crazy:
**Gucio**
Mały gagatek
Mały gagatek

Online: 0s

Postprzez Paweł Marek » So paź 13, 2007 20:35

**Gucio** napisał(a):mam pytanie czego to moze byc wina podczas jazdy i postoju przygasaja mi swiatla na desce rozdzielczej i swiatla do jazdy orientuje sie ktos czemu tak moze sie dziac ???

najpewniej kończą się styki w stacyjce albo altenator zaczyna chwilowo źle ładować, raczej z powodu szczotek ale nie wiadomo.
Zrób taki test: jak przygasną światła włącz długie pociągając i trzymając wajchę kierunków do siebie. Jeśli ich jasność w tym momencie będzie normalna to prawdopodobnie stacyjka, jeśli nadal bedą ciemne to coś z alternatorem albo poluzowane kable do niego itp.
Kto o coś spytał i uzyskał poradę niech czuje się zobowiązany napisać o rezultatach -pomogło, nie pomogło, jakie było właściwe rozwiązanie problemu.
Paweł Marek
V.I.P.
V.I.P.

Online: 24d 8h 50m
Auto: Vento
Silnik: 2E

Powrót do Techniczne (archiwum)