kto naprawi szyberdach

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

piotr460
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: śr lis 03, 2004 22:08
Lokalizacja: mazowieckie
Kontakt:

kto naprawi szyberdach

Post autor: piotr460 » śr kwie 20, 2005 22:16

Witam czy moze mi ktos podpowiedzieć gdzie mozna naprawic szyberdach elektryczny w III. pękl mi wodzik aluminiowy w szyberku i musiałem go srubokrętem zamykać ;( .Słyszałem że dobrego fachowca od tego rodzaju usterek ciężko znależć. Najlepiej jak by ktos mógł to zrobić w mazowieckim.



Awatar użytkownika
jabol79
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 208
Rejestracja: wt lut 22, 2005 21:33
Lokalizacja: WPR
Kontakt:

Post autor: jabol79 » czw kwie 21, 2005 19:59

Polecam servis na ul.Wiertniczej w Warszawie(przed nowąsiedzibą ITI)



colins

Post autor: colins » czw kwie 21, 2005 20:18

mnam ten sam problem, powiedzciie mi ile miej wiecej bedzie kosztowac naprawa ?



Awatar użytkownika
Unicron
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 309
Rejestracja: wt gru 21, 2004 02:52
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Unicron » czw kwie 21, 2005 21:26

Czy zna ktoś od szyberdachów w Poznaiu, lub kogoś kto ma części do szyberdachu??

Co do naprawy jest ona prosta- oczywiscie jeśli poszły wam tylko sanki, mi poszeła jeszcze płetwa od ślizgu i dlatego potrzebuje nowej częsci- jesli poszły wam sanki to wystarczy nawiercić obydwei połówki i spiąć je razem stalowym drucikiem.

Niedawno na forum był poruszany ten temat, jest tam dokładny opis demontarzu i naprawy szyberdachu.

http://vwgolf.pl/forum/viewtopic.php?p=104009#104009


Pozdrawiam
Unicron

GG: 51 39 714
Unicron@go2.pl

pio76
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 53
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 15:48
Lokalizacja: Chełm

Post autor: pio76 » pt kwie 22, 2005 22:09

Może ktoś zna dobrego szpeca od szyberków w woj. Lubelskim a najlepiej Chełm lub okolice. Pozdr. :kac:



dino84

Post autor: dino84 » pt kwie 22, 2005 22:58

Unicron pisze: jesli poszły wam sanki to wystarczy nawiercić obydwei połówki i spiąć je razem stalowym drucikiem
Hehe skad ja to znam :)
Tak wlasnie zrobilem. Wywiercilem 2 otworki, od dolu fazy. Od gory polaczylem drutem, a od dolu rozklepalem. Jak podnosilem i opuszczalem szybe bylo git, az do momentu kiedy chcialem go schowac pod dach... pstryk i pupa blada, rozlecialo sie :grrr: Okazalo sie ze cos nie bardzo chodza druty pod "spoilerem"-ten nad silniczkiem. Nie mam garazu dlatego nie bawilem sie dalej.
Bylem na szrocie to gosc mowi ze moze sciagnac taki z serwisu, ale kosztowalo to bedzie 350zl :crazy: Do reszty nie zglupialem.
Jakies 2 tygodnie temu, wtedy dlubalem przy tym, znalazlem na allegro kompletny szyber za 250zl.
Demontarz jest banalny, tylko z podsufitka sporo zabawy(UWAGA jest bardzo delikatna).



dino84

Post autor: dino84 » pt kwie 22, 2005 23:02

pio76 pisze:Może ktoś zna dobrego szpeca od szyberków w woj. Lubelskim a najlepiej Chełm lub okolice. Pozdr. :kac:
Szpeca do tego nie trzeba. Jesli masz nowy element wymienisz go bez problemu. Tylko najwiekszy problem dostac taki element :kac: . Oj ciezko. Jesli juz to caly szyebrdach ludzie sprzedaja



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 116 gości