Nowe oleje: Valvoline, liqui-moly. Opinie jaki olej

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
zodiak
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2584
Rejestracja: pn sty 03, 2005 00:17
Lokalizacja: gdzieś w Polsce

Post autor: zodiak » sob lip 07, 2007 09:45

Ale kotlet (odgrzewany) :food:
Gostek zakładał posta ponad 2 lata temu, czyżbyście sądzili że do tej pory szuka oleju na zmianę? :okej: Może już w ogóle nie mieć tego auta :D


Zagazowany KR już sprzedany :( , teraz jeżdzi się ABFem :) Abf czyli Abfahrt
Nad ranem:
-żona :gdzie byłeś mordo?!!
-on : na Fylypynach.

Tomek__121
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob lip 07, 2007 15:55
Lokalizacja: K-K

Post autor: Tomek__121 » ndz lip 08, 2007 16:25

Hej witam, kupilem golfa 4 1,9 tdi 90km z 2001, przebieg 169tys.
Pomozcie co mam wlac???? nie wiem co bylo wczesniej, lac pelny czy polsyntetyk,

Bardzo prosze o pomoc
Ostatnio zmieniony ndz lip 08, 2007 16:26 przez Tomek__121, łącznie zmieniany 1 raz.



szymek-k
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt mar 19, 2010 16:38
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: szymek-k » pt mar 19, 2010 23:12

Mam porównanie bo używałem Valvoline Synpower 5W40 pełen syntetyk z wcześniejszym Castrolem tej samej specyfikacji oba osiągały normę dla benzyniaków SM czyli czołówka ale....mimo że oba pochodziły z legalnego źródła od legalnego dystrybutora to uważam że Castrol dużo lepszy!!!!. Zmieniałem niedawno w zimę jak było -10 -20 st C. Valvo mimo że nowy to na bagnecie w te mroźne dni dużo mniej lejący od przepracowanego Castrola po odpaleniu zawory grały około 3s aż hydraulika je wyciszyła na poprzedniku było to prawie niezauważalne w takich samych warunkach zimowych i ponad 15tys przebiegu i pracy. po 5tys Valvo bardzo pociemniało może bardziej myjące??? ale dało mi to do myślenia i wyssałem tę oliwę do suchego zostało jedynie trochę we filtrze dolałem 3L Castrola i jest ok teraz jest 8 tys po tej zmianie a oliwa jest barwy z pierwszego tłoczenia. Nie bez kozery VW pracuje z nimi 30 lat .Mobila też mogę polecić bo także używałem ale tych from USA jest więcej -inna motoryzacja może inne parametry 3 stopy to prawie metr ale prawie to duża różnica hi hi



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości