Problem z pompką zamka centralnego w 1.9D

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

ialath
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr gru 23, 2009 14:33
Lokalizacja: Kozienice

Problem z pompką zamka centralnego w 1.9D

Post autor: ialath » śr gru 23, 2009 14:50

Mam dziwny problem z pompką od zamka centralnego otóż: wszystkie zamki się zamykają i otwierają ale gdy zamknę samochód pompka cały czas pracuje i nie może przestać chodzić pomimo że wszystkie zamki są zamknięte bo sprawdzałem. Prosiłbym o radę czy ktoś może spotkał się z takim przypadkiem??



Awatar użytkownika
flatron316
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: sob cze 18, 2005 19:34
Lokalizacja: 3miasto
Kontakt:

Post autor: flatron316 » śr gru 23, 2009 17:35

ialath pisze:Prosiłbym o radę czy ktoś może spotkał się z takim przypadkiem??
Tak ja sie spotkałem ;)

Po pierwsze sprawdz czy nie masz gdzieś nieszczelności w układzie wężyków co doprowadzają powietrze do siłowników.

Jak nie to wyjmij pompkę -otworz tam jest taki patent ciśnieniowy-bedzie połaczony rurkami -zobaczysz go a zwiera styki przy otwieraniu i zamykaniu.
Chodzi to tak że jak się zmyka najpierw zaciągnie rygle a potem podcisnienie zadziała na te membramki zaciągnie je a z nimi te styki co rozłaczą silniczek.Możesz te blaszki przygiąć albo popróbować zmienic sprezynki.

Tylko musisz miec checi do grzebania-bo to taka zegarmistrzowska robota i troche pomyślunku-jak nie masz zdolności manualnych to lepiej kup drugą pompę.



ialath
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr gru 23, 2009 14:33
Lokalizacja: Kozienice

Post autor: ialath » wt gru 29, 2009 18:57

No i po problemie tzn: po zdjęciu plastikowej pokrywy z pompy zagiąłem delikatnie do siebie dwie blaszki, trzecią środkową zostawiłem w spokoju. Dzięki za podpowiedź.



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości