centralny zamek

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Cieluś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1087
Rejestracja: sob maja 12, 2007 13:05
Lokalizacja: DW
Kontakt:

centralny zamek

Post autor: Cieluś » sob paź 20, 2007 20:18

Słuchajcie mam centralny zamek w moim mk otwierany na kluczyk. I tak myśle że jak juz mam centralny zamek to nie duzo roboty żeby zrobić otwieranie na kluczyk, znaczy pilota kluczyk. Co trzeba zamontować. Jakąs centralkę która steruje zamkiem czy coś innego.

Pozdrrro :okej:


[b]GTI KR[/b] http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=115190

jagr14
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 254
Rejestracja: śr maja 24, 2006 09:21
Lokalizacja: Malbork
Kontakt:

Post autor: jagr14 » sob paź 20, 2007 21:42

sterownik centralnego zamka. znajdziesz takie cos na allegro



Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » sob paź 20, 2007 21:42



Sprzedam; [url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=178273][b]zestaw, mono-wtrysk, na przerobienie z gaźnika[/b][/url]

gadom117
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr paź 03, 2007 12:59
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: gadom117 » sob paź 20, 2007 23:37

A jaki to zamek elektryczny czy pneumatyczny?



Awatar użytkownika
Cieluś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1087
Rejestracja: sob maja 12, 2007 13:05
Lokalizacja: DW
Kontakt:

Post autor: Cieluś » ndz paź 21, 2007 18:25

gadom117 pisze:A jaki to zamek elektryczny czy pneumatyczny?
Raczej pneumatyczny. Więc tylko sterownik i będzie hulać :bajer:

Podziękować :prayer:
Ostatnio zmieniony ndz paź 21, 2007 18:28 przez Cieluś, łącznie zmieniany 1 raz.


[b]GTI KR[/b] http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=115190

gadom117
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr paź 03, 2007 12:59
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: gadom117 » ndz paź 21, 2007 20:10

Jeśli pneumatyczny to raczej nie będzie chulać bo w drzwiach kierowcy niema siłownika tylko styki sterujące pompką.



Awatar użytkownika
Gangst3R
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 480
Rejestracja: ndz sie 27, 2006 00:03
Lokalizacja: Dębica
Kontakt:

Post autor: Gangst3R » pn paź 22, 2007 00:04

Nie widzę żadnego problemu aby kupic siłownik za 15 zł, wsadzić go w te drzwi od kierowcy i podpąć do nowej centralki. A reszta niech sobie chodzi na starej.


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=158822&start=0]Mój były golf[/url]

Awatar użytkownika
GTI KR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 16:40
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Post autor: GTI KR » pn paź 22, 2007 00:26

jajakoryginał to masz pneumatyka. jak zamykasz czy otwierasz słychać wtedy pompke która jest z tylu pod lewą lampą. Myslalem tez o tym ale jeszcze plany nie doszly do skutku, wiec instalacji nie przegladalem, ale jesli w drzwiach od kierowcy rzeczywiscie jest sterowanie kablami to nie powinno być zadnych pronlemów. montowalem juz kilka centralek i bedzie to prawdopodobnie sterowane + lub- trzeba spróbować


BB (borówka, bandit ...)

Awatar użytkownika
Cieluś
Forum Master
Forum Master
Posty: 1087
Rejestracja: sob maja 12, 2007 13:05
Lokalizacja: DW
Kontakt:

Post autor: Cieluś » pn paź 22, 2007 16:48

GTI KR pisze:jajakoryginał to masz pneumatyka. jak zamykasz czy otwierasz słychać wtedy pompke która jest z tylu pod lewą lampą. Myslalem tez o tym ale jeszcze plany nie doszly do skutku, wiec instalacji nie przegladalem, ale jesli w drzwiach od kierowcy rzeczywiscie jest sterowanie kablami to nie powinno być zadnych pronlemów. montowalem juz kilka centralek i bedzie to prawdopodobnie sterowane + lub- trzeba spróbować
Nie no pompkę to mam. centralny jest fabryczny, nie kombinowany przez nikogo. Czyli trzeba ten siłownik czy się obejdzie :helm:


[b]GTI KR[/b] http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=115190

Awatar użytkownika
okulik
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 381
Rejestracja: śr sty 05, 2005 01:37
Lokalizacja: Częstochowa
Kontakt:

Post autor: okulik » pn paź 22, 2007 17:01

Cieluś pisze:
GTI KR pisze:jajakoryginał to masz pneumatyka. jak zamykasz czy otwierasz słychać wtedy pompke która jest z tylu pod lewą lampą. Myslalem tez o tym ale jeszcze plany nie doszly do skutku, wiec instalacji nie przegladalem, ale jesli w drzwiach od kierowcy rzeczywiscie jest sterowanie kablami to nie powinno być zadnych pronlemów. montowalem juz kilka centralek i bedzie to prawdopodobnie sterowane + lub- trzeba spróbować
Nie no pompkę to mam. centralny jest fabryczny, nie kombinowany przez nikogo. Czyli trzeba ten siłownik czy się obejdzie :helm:
Trzeba. I centralkę z przekaźnikami a nie tylko z dwoma przewodami do sterowania.



Awatar użytkownika
GTI KR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 498
Rejestracja: ndz paź 21, 2007 16:40
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Post autor: GTI KR » pn paź 22, 2007 17:14

Większość tych srerowników na pilota z dwoma przeodami tez w tej chwili ma wysterowanie na silowniki, taką matowalem u siebie w polo i dzialalo.
Ja nie wiem czy oryginalna centralka ma sterowanie takimi dwoma kabelkami bo te auta maja juz troche latek. nowsze konstrukcje maja. musisz poszukac, ale watpie zeby bylo. jak nie ma to zamontuj tylko jeden silownik w drzwiach od kierowcy króry bedzie napedzal oryginalny silownik.


BB (borówka, bandit ...)

hasiek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 70
Rejestracja: pn lut 19, 2007 01:25
Lokalizacja: Lublin

Post autor: hasiek » wt paź 23, 2007 01:15

W drzwiach kierowcy są styki które sterują pompką zamka podając +12V na przewód zamykający lub otwierający. Trzeba zamontować centralkę z pilotem podającą takie same sygnały i podpiąć się pod przewody tych styków. Montowałem niedawno centralę EXUS CL-05 Jest to centrala uniwersalna mogąca podawać sygnały 2 x plus, 2 x minus, jak również naprzemian plus i minus. Czas impulsu może być 0,7sek lub 4sek.( właśnie do zamków pneumatycznych)



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości