Kupię , sprzedam, zamienię , oddam Country

Forum miłośników Golfa Country

Moderatorzy: G0 Karcio, VIP

Awatar użytkownika
Adalbert1702
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 478
Rejestracja: sob sty 04, 2014 19:01
Lokalizacja: Toruń

Kupię , sprzedam, zamienię , oddam Country

Post autor: Adalbert1702 » sob sie 26, 2017 13:37

To że ten "gościu" przymierzał się do sprzedania swojego Country z programu TVN Turbo to wiedziałem już w ubiegłym roku...Dziś tylko wziął aktualną cenę z gazety Auto Świat gdzie właśnie wycenili takiego Golfa na 10 tyś euro..... Pytanie czy w kraju uda się go sprzedać za taką cenę???? Może łyknie jakiś Rosjanin albo Niemiec???



Awatar użytkownika
kret077744
Forum Master
Forum Master
Posty: 1157
Rejestracja: śr lis 19, 2008 23:06
Lokalizacja: Bralin (wielkopolskie)

Kupię , sprzedam, zamienię , oddam Country

Post autor: kret077744 » sob sie 26, 2017 13:48

Lepiej kupic "tańszego" za 10-15k pln i zrobić na cacy... 42tys to już raczej cena dla kogoś z chorobą psychiczną na punkcie golfa country. :kac: tymbardziej że jest to oryginalny stan 20letni, wiec nie ma opcji że jest igła... :bigok:


Golf Country 4x4 1.9 TD AAZ
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=591164" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
darwaz
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 982
Rejestracja: ndz paź 19, 2008 16:23
Lokalizacja: Warszawa - Ursynów
Kontakt:

Kupię , sprzedam, zamienię , oddam Country

Post autor: darwaz » sob sie 26, 2017 15:02

Nie zgodzę się.Jak się samemu robi to może i się opłaca kupić tańszego i zrobić. Kiedyś wklejałem zdjęcia czarnego country którego robiłem. Właściciel nie chce go sprzedać ale miał już ofertę za 60k. Problem w tym że to właśnie było auto za 15k i po zrobieniu wyszło więcej niż ta oferta :). Jeśli ten country z kup i zrób jest w idealnym stanie to się sprzeda za tyle bez problemu. No chyba że tylko wygląda dobrze.



Awatar użytkownika
kret077744
Forum Master
Forum Master
Posty: 1157
Rejestracja: śr lis 19, 2008 23:06
Lokalizacja: Bralin (wielkopolskie)

Kupię , sprzedam, zamienię , oddam Country

Post autor: kret077744 » sob sie 26, 2017 15:15

darwaz, masz racje. JA miałem na mysli renowację własnymi siłami, stąd moje zdanie. Dając kompleksowo do firmy to fakt wyjdzie znacznie wiecej, jeszcze można sie przejechać jesli nie masz nikogo sprawdzonego :bigok:
A z golfem po 20 latach chocby nie wiem jak był utrzymany, zawiecha jest do odświeżenia... nawet w kilkuletnich autach można zauważyć wszechobecną rdze na elementach metalowych, co dopiero w golfie country.
Oczywiście życze właścicielowi żeby sprzedał jak najdrożej, przynajmniej jest 99% pewności że nikt za tyle nie kupi go na zdzierke do lasu. :bajer:


Golf Country 4x4 1.9 TD AAZ
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=591164" onclick="window.open(this.href);return false;

mihau34
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 213
Rejestracja: ndz paź 26, 2014 19:46

Kupię , sprzedam, zamienię , oddam Country

Post autor: mihau34 » ndz sie 27, 2017 13:13

Było ostatnio kilka aut w przedziale 20-30 tyś zł i się pewnie sprzedały bo ogłoszeń nie widać. Ale te 42 tyś to trochę za dużo, może się chętny znajdzie ale nie za tą cenę.



Awatar użytkownika
kret077744
Forum Master
Forum Master
Posty: 1157
Rejestracja: śr lis 19, 2008 23:06
Lokalizacja: Bralin (wielkopolskie)

Kupię , sprzedam, zamienię , oddam Country

Post autor: kret077744 » ndz sie 27, 2017 13:42

country to nisza w grupie vw, jak ktoś siedzi w tej marce to kojarzy, ale będąc na zlocie w oławie gdzie bylo wszystko, nikt nie odszedł bez przeczytania kartki, którą specjalnie przygotowałem, żeby uniknąć niepotrzebnych dyskusji.
Teraz jak tematy na forum są to i krąg znających sie poszerza.
Ale "na ulicy" mało kto wie co to jest.
patrząc na te ceny to ja naprawde śmieszne pieniądze dałem. Ale to był ostatni dzwonek na remont dla niego.


Golf Country 4x4 1.9 TD AAZ
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=591164" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Adalbert1702
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 478
Rejestracja: sob sty 04, 2014 19:01
Lokalizacja: Toruń

Kupię , sprzedam, zamienię , oddam Country

Post autor: Adalbert1702 » ndz sie 27, 2017 16:13

Podejrzewam, jak pisałem wcześniej ze w Polsce nikt się nie znajdzie za te pieniądze.... A co do zlotu w Oławie to szkoda że nie pisałeś nic o Twoich zamiarach! Byłem w ubiegłym roku to i może w tym bym się wybrał aby spotkać się z kimś kto ma takie autko. Jednak pamiętając zdziwienie i głupie komentarze "znawców" trochę mnie to odstraszyło...Zapewne byłeś sam jedyny? Zgadzam się ze na ulicy mało kto wie co to za samochód i raczej kojarzą z przerobioną dwójką.
Mi się udało wyrwać tuż przed programem na TVN Turbo też za śmieszne pieniądze ale stan samochodu był w miarę dobry!Po programie ceny poszybowały w górę i już tak zostało...Cenę to chyba wziął z ostatniego Auto Świata....? Tam właśnie Golf Country wyceniony jest na 10 tyś Euro.....
A w ogóle polecam wszystkim ten numer....
Obrazek



Awatar użytkownika
kret077744
Forum Master
Forum Master
Posty: 1157
Rejestracja: śr lis 19, 2008 23:06
Lokalizacja: Bralin (wielkopolskie)

Kupię , sprzedam, zamienię , oddam Country

Post autor: kret077744 » ndz sie 27, 2017 16:37

A co do zlotu w Oławie to szkoda że nie pisałeś nic o Twoich zamiarach! Byłem w ubiegłym roku to i może w tym bym się wybrał aby spotkać się z kimś kto ma takie autko
zapominasz co piszesz bo pytałem o oławe.
Byłem w Oławie w ubiegłym roku. Było ponad tysiąc pojazdów! Fajnie ze można sobie obejrzeć piękne samochody z epoki ale giniesz w tłumie! Po za tym nie było żadnego Country a i dwójek jak na lekarstwo. Nie było z kim nawet pogadać na temat.... Chyba w tym roku Oławę sobie odpuszczę!
było tylko moje country, jak pisałem, dzięki kartce z informacjami uniknąłem sporo dyskusji o homemade tuningu. Raczej każdy patrzył i czytał z zaciekawieniem, że wogóle takie coś wychodziło z fabryki. :bajer:
Dla mnie country wyglądał zawsze jak jakis kosmos - dwójka tak wysoko :panna:
ale zawsze chciałem syncro, jakoś country sie napatoczył... musze kiedyś odwiedzic poprzedniego właściciela, miał to obiecane :bigok:


Golf Country 4x4 1.9 TD AAZ
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=591164" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Adalbert1702
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 478
Rejestracja: sob sty 04, 2014 19:01
Lokalizacja: Toruń

Kupię , sprzedam, zamienię , oddam Country

Post autor: Adalbert1702 » ndz sie 27, 2017 18:49

Sorry za nieporozumienie...Może jednak kiedyś się WSZYSCY spotkamy (?)



mihau34
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 213
Rejestracja: ndz paź 26, 2014 19:46

Kupię , sprzedam, zamienię , oddam Country

Post autor: mihau34 » ndz sie 27, 2017 20:34

Może kiedyś ;) masz jakieś skany z tej gazety?



Awatar użytkownika
Adalbert1702
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 478
Rejestracja: sob sty 04, 2014 19:01
Lokalizacja: Toruń

Kupię , sprzedam, zamienię , oddam Country

Post autor: Adalbert1702 » ndz sie 27, 2017 21:28

Nie,zostawiłem w garażu w samochodzie ale jutro mogę zrobić.Co Ciebie interesuje? No chyba nie artykuły o garbusie? A o Golfach mogę pokazać....



Awatar użytkownika
Adalbert1702
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 478
Rejestracja: sob sty 04, 2014 19:01
Lokalizacja: Toruń

Kupię , sprzedam, zamienię , oddam Country

Post autor: Adalbert1702 » wt sie 29, 2017 18:24

Pokazuję zdjęcia stron z gazety dotyczące Golfa Country...
ObrazekObrazek



mihau34
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 213
Rejestracja: ndz paź 26, 2014 19:46

Kupię , sprzedam, zamienię , oddam Country

Post autor: mihau34 » wt sie 29, 2017 18:34

Dziękuje :pub:



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Kupię , sprzedam, zamienię , oddam Country

Post autor: jhosef » śr sie 30, 2017 11:41

kret077744 pisze:takie elementy jak wahacz czy belka na pewno nie dokupisz nowych - tylko używki z innego auta.
Elementy gumowe też zostaje tylko poliuretan bo nic innego nie ma obecnie dostępnego.
Wahacze na pewno są dostępne w Classic Parts ale cena raczej nie zachwyca 450 ojro. Bekla pewnie też jest ale nie tańsza niestety.
kret077744 pisze:http://allegro.pl/volkswagen-golf-mk2-s ... 85843.html

Samochód marzeń kup i zrób.
Inwestycja życia. Zakup 1800zł, sprzedaż 42000 :D
W PL cena trudna do otrzymania niestety. Owszem, są ludzie, którzy za niektóre mk2 zapłacą więcej (np Rallye) ale to jest inny poziom zainteresowana.
Country dla wielu ludzi będzie rzeźbą, wieśtuningiem itp. Poziom świadomości tego samochodu jest raczej niewielki.

Ten samochód to nie jest inwestycja bo jako inwestycja jest na starcie przeceniony. Jako element kolekcji tak, ale nie inwestycja.

Ta gazeta jak to Auto Świat - droga 20 zeta. Mam ją co prawca ale poziom merytoryczny różny. Wiele błedów.

Niedawno Country był w Classic Auto- mam. Zrobić skan?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Country”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości