Problem w podłączeniu radia

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

mihauke
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt wrz 08, 2017 16:12

Problem w podłączeniu radia

Post autor: mihauke » wt paź 24, 2017 19:51

Witam, niedawno kupiłem nowe radio JVC do mojego samochodu i zabrałem się za jego zamonotowanie. I teraz tak.
To jest początkowe podłączenie, w tej pozycji nie było pamięci, radio normalnie gasło po wyciągnięciu kluczyka.
Obrazek
W takiej pozycji radio miało pamięć i gasło po wyciągnięciu kluczyka. Po chwili zgasło i już nie chodziło.
Obrazek
W takiej pozycji radio jest teraz, gra cały czas, żeby wyłączyć muszę wypiąć panel.
Obrazek

Teraz radio działa w takim podłączeniu jak na trzecim zdjęciu. Jeżeli podłączę tak jak na zdjęciach 1 i 2 radio nie gra. Więc wychodzi na to że nie ma prądu w żółtym kabelku, który prawdopodobnie idzie ze stacyjki. Dodam że wczesniej po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki świeciło się swiatło wewnątrz samochodu. Teraz tego nie ma, włącza się dopiero po otworzeniu drzwi lub jeżeli włączę je ręcznie. Co może być przyczyną takiej sytuacji? Spalony jakiś bezpiecznik? Z góry dziękuję za pomoc



Awatar użytkownika
ROBAL_26
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 733
Rejestracja: ndz lip 20, 2014 18:50
Lokalizacja: Karsibór k.Wałcza

Problem w podłączeniu radia

Post autor: ROBAL_26 » wt paź 24, 2017 20:35

mihauke, żółty przewód to jest + po zapłonie , o ile nie będzie uszkodzona stacyjka to przyczyną może być spalony bezpiecznik w skrzynce na boku deski od strony kierowcy .ok :bigok:
http://www.vwgolf.pl/dane-techniczne/vw ... -golf-mk4/


Był ATD 101KM 240NM jest ARL+ 185KM 371NM

mihauke
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt wrz 08, 2017 16:12

Problem w podłączeniu radia

Post autor: mihauke » wt paź 24, 2017 20:44

Tak jak mówisz przyczyną okazał się być spalony bezpiecznik styku S. Dzięki za pomoc :smirk:



Awatar użytkownika
ROBAL_26
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 733
Rejestracja: ndz lip 20, 2014 18:50
Lokalizacja: Karsibór k.Wałcza

Problem w podłączeniu radia

Post autor: ROBAL_26 » wt paź 24, 2017 20:45

Spoko :bigok:


Był ATD 101KM 240NM jest ARL+ 185KM 371NM

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości