Podłączenie dodatkowych głośników

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
Luk4sh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn wrz 25, 2017 19:43

Podłączenie dodatkowych głośników

Post autor: Luk4sh » czw paź 05, 2017 22:53

Witam, posiadam radio pioneer mvh-180ub i mam do niego zamocowane głośniki z przodu i z tyłu, wczoraj gdzieś na strychu znalazłem ze starego auta brata HERTZ'y DCX 690, miał on je zamocowane w tylnej półce więc postanowiłem je zamocować w swoim mk4 (a przynajmniej sprawdzić jak to będzie hulać, bo z tego co czytałem to ludzie odradzają montowania głośników w tylnej półce), chyba że macie jakieś inne pomysły gdzie je umieścić. No i mam jeszcze pytanie jak je podłączyć do radia, gdyż w kostce ISO od radia są tylko wejścia na boki przód i tył i nie wiem gdzie można by podłączyć kable z tych głośników z półki.



mk4tdi
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 475
Rejestracja: czw sie 22, 2013 09:56

Re: Podłączenie dodatkowych głośników

Post autor: mk4tdi » czw paź 05, 2017 23:25

:panna: jak masz wszystkie wyjścia zajęte to chyba normalne że nie podłączysz, chyba że dołożysz wzmacniacz ale to nie ma najmniejszego sensu.


ALH + 216 + turbo ARL + FMIC + soft -> 162,5KM/344,2Nm :satan:

Awatar użytkownika
Luk4sh
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn wrz 25, 2017 19:43

Re: Podłączenie dodatkowych głośników

Post autor: Luk4sh » czw paź 05, 2017 23:28

mk4tdi pisze::panna: jak masz wszystkie wyjścia zajęte to chyba normalne że nie podłączysz, chyba że dołożysz wzmacniacz ale to nie ma najmniejszego sensu.
Czyli jest tak jak myślałem, dzięki za szybką odpowiedź. Domyślam się też że nie ma co zamieniać głośników z tylnich boków na półkę więc zostawię jak jest.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości