dekory i radio golf 4

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

DamianTDI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 20:20

dekory i radio golf 4

Post autor: DamianTDI » ndz wrz 03, 2017 21:35

Witam jest to mój pierwszy post na tym forum. Jako że męczy mnie już fabryczne radio chciał bym je wymienić na coś do czego mógł bym podłączyć telefon. Jednak ważna jest dla mnie estetyka a z nowymi radiami jest taki problem że albo są tandetnie świecące albo bardzo drogie. Na oku mam coś takiego, myślę że pasuje do wnętrza, chyba że możecie polecić coś innego. Radio 1 din też by mi pasowało ale ta pusta półka nad nim strasznie mnie drażni. Chyba że jest jakaś wersja z klapką lub po prostu zaślepka.
http://allegro.pl/radio-blaupunkt-new-j ... 46965.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Inną sprawą są odstające dekory. Kupno w mojej wersji kolorystycznej jest trudne. Po za tym strasznie skrzypi mi ten cały element (zdjęcie poniżej). Podejrzewam że zaczepy są wyłamane, widziałem już wątek z ich demontażem, czy jest jakiś dobry sposób na zamocowanie ich na sztywno? Polecacie jakiś klej, lub inni sposób?
Obrazek

inne zdjęcia mojego autka

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony sob wrz 09, 2017 15:28 przez DamianTDI, łącznie zmieniany 1 raz.



djadi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob lip 04, 2015 13:25

dekory i radio golf 4

Post autor: djadi » pt wrz 08, 2017 13:34

Zdjęć poza zdjęciem radia nie mogę zobaczyć...

Dekory przykleisz na butaprenie/kleju kontaktowym (jeśli chcesz je jeszcze kiedyś ściągnąć) lub na samochodowym kleju montażowym (coś ala jak używa VW pod klejenie dekorów do rączek drzwi) - chyba firma APP ma takie kleje w dobrej cenie lub jeśli mają tam być na stałe, to kropelka / żywica epoksydowa.

Jeśli radio nie musi być kupione w Polsce to polecam RCN210. Stylistycznie pasuje do wnętrza i kosztuje około 350 zł



DamianTDI
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: ndz wrz 03, 2017 20:20

dekory i radio golf 4

Post autor: DamianTDI » sob wrz 09, 2017 15:38

Zdjęcia poprawione.

O RCN210 też myślałem ale nie mogę go znaleźć na żadnej naszej stronie. Jedynie na Aliexpress coś takiego wygrzebałem
https://pl.aliexpress.com/store/product ... 84541.html" onclick="window.open(this.href);return false;

W sumie to nie zależy mi na tych dekorach, chętnie bym to wszystko porządnie zamocował aby trzymało się kupy i nie skrzypiało na polskich drogach.



djadi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: sob lip 04, 2015 13:25

dekory i radio golf 4

Post autor: djadi » ndz wrz 10, 2017 01:35

Tu jest w niższej cenie ale też aliexpress.

https://pl.aliexpress.com/item/Quality- ... 17f7fa8670" onclick="window.open(this.href);return false;

Ja mam przyklejone dekory na taśmie dwustronnej (piankowej) - trzyma dobrze, ale lekko odstaje. Lepiej użyć kleju kontaktowego i powinno ładnie trzymać nawet na polskich drogach ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości