.:R32 zmiana radia MFD1 z DSP na Gamma 5 z DSP

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
syncmaster955df
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 242
Rejestracja: sob sie 06, 2011 16:08
Lokalizacja: Opolskie (PL), Bayern (D)

.:R32 zmiana radia MFD1 z DSP na Gamma 5 z DSP

Post autor: syncmaster955df » pn lip 17, 2017 03:42

Witam forumowiczów.
Postanowiłem zmienić radio w moim VW Golfie 4 .:R32.
Fabrycznie mam RNS MFD1 z DSP (wzmacniacz HARMAN/BECKER) + zmieniarka 6CD w bagażniku. Kupiłem na allegro.pl radio VW Gamma 5 (SONY).
Zależało mi na tym żeby nowe radio VW Gamma 5 obsługiwało: fabryczny telefon, zmieniarkę, DSP, i żeby wyświetlało komunikaty dotyczące radia w górnej części dużego FIS-u. Po podłączeniu radia do .:R32 działa tylko: telefon, zmieniarka, komunikaty na FIS-ie. Do radia podłączyłem kostkę zasilającą ISO(czarną) oraz MINI ISO (niebieską, zieloną, żółtą) i antenę.
Miałem po cichu nadzieję, że żółta MINI ISO kostka włączy wzmacniacz DSP i będzie to grało bez możliwości zmiany ustawień trybów LINEAR, POP, ROCK,JAZZ, CLASSIC oraz DRIVER, DYNAMIC. Zależy mi na montażu pułki nad radiem!!! Doszedłem do wniosku, że będę potrzebował panel z procesorem DSP montowany nad radiem. Czy można zrezygnować z opcji panelu DSP i czy da się jakoś włączyć w ustawieniach radia VW Gamma żółtą MINI ISO kostkę z tyłu radia?
Czy do procesora DSP podłącza się żółtą kostkę idącą bezpośrednio z wzmacniacza czy jednak łączy się ów panel z procesorm DSP i radiem VW GAMMA 5?
POMOCY!!!!


Stiffler

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości