Wymiana radia + sterowanie z kierownicy

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
krism84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 23, 2017 20:01
Lokalizacja: Kraków

Wymiana radia + sterowanie z kierownicy

Post autor: krism84 » ndz maja 14, 2017 08:59

Witam!

Posiadam Golfa + z 2009r po fl mam w nim radio RCD310 chciałem je wymienić za RCD 510 lub RNS 510.
chciałem zapytać czy bez problemu będą działać w moim aucie tzn wystarczy podpiąć i już? Czy to nie takie proste? Bo wiem ze pasować będą bo były montowane w tym aucie kwestia podpięć itp.

P.S. takie samo pytanie mam dot. sterowania z kierownicy czy ta się to w jakiś sensowny i porosty sposób założyć ? Bo same przyciski można kupić za śmieszną kasę nie wiem tylko czy auto takie jak moje które fabrycznie nie ma sterowania z kierownicy ma wyprowadzoną pod to instalacje i wystarczy tylko je założyć?

Dzięki za pomoc



Awatar użytkownika
krism84
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: pn sty 23, 2017 20:01
Lokalizacja: Kraków

Wymiana radia + sterowanie z kierownicy

Post autor: krism84 » wt maja 16, 2017 18:41

Widzę że forum działa prężnie i szybciej sam zbuduje to radio zanim dostanę odpowiedź :jezor:

Więc sam sobie udzielę odpowiedzi (może kiedyś ktoś będzie szukał) :

- zamiana radia RCD 310 na RCD 510 odbywa się bez problemu wszystko działa bez zarzutu :grin: cenat takiego radia w ASO na dzień dzisiejszy :jaja: ok 7000zł !!!

- sterowanie z kierownicy oczywiście da się założyć a niewielką opłatą :jaja: 6000zł w ASO

Nic tylko korzystać :rozpacz:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości