Radyjko 7021g chińczyk spostrzeżenia

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
kret077744
Forum Master
Forum Master
Posty: 1157
Rejestracja: śr lis 19, 2008 23:06
Lokalizacja: Bralin (wielkopolskie)

Radyjko 7021g chińczyk spostrzeżenia

Post autor: kret077744 » ndz kwie 30, 2017 12:29

Witajcie,
Kupiłem do swojego golfa radio chińskiej produkcji 7021g

Obrazek
Obrazek

Problem pojwił sie już przy kamerze cofania, radio posiada przy kablu do kamery od razu kabelek do zasilania kamerki, podpiłaem plus do niego i kamera nie ruszała. Po podłaćzeniu plusa do lamp wstecznego wszystko działa, wiec kabelek przy kablu od kamery olałem,nie robił nigdzie zwary, przejście jest, jest bardzo cienki, finalnie zostawiłem zasilanie od świateł cofania.
Druga sprawa wysuwanie anteny. Po pierwszych próbach antena sie wysuwała, nie było problemu.
po 2 miesiacach juz nie działa ale najlespsze jest to że na wyjściu pojawia sie napiecie 12v, ale jak podłącze pod antene spada do 6V i antena sie nie wysuwa.
Pomyślałem że zrobie przekaźnik żeby odciążyćbo, ale z tego sterowania robi sie to samo, daje na przekaźnik 12v od sterowania anteny i nawet przekaźnik nie pyka, napiecia spada do 3V.
Dziwne, bo jak nic nie jest podpiete to pokazuje 12V.
Wkońcu zrobiłem sterowanie anteny po zapłonie.
Post założyłem tylko po to żeby opisać swoje spotrzeżenia, ogólnie radio za 500zł z tak dużym wyświetlaczem, blutem i navi to fajna sprawa. W golfie i tak nie bede siedział w trasach wiec w nic lepszego nie inwestowałem. NAviwagacja łapie od razu, działa, pokazuje jak trzeba. Reszta również bez zarzutu.
Jedynie mankamenty opisane wyżej sprawiają że te radyjka to chyba istna loteria :jezor:


Golf Country 4x4 1.9 TD AAZ
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=591164" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Radyjko 7021g chińczyk spostrzeżenia

Post autor: Qto » pt maja 05, 2017 13:40

Jak to zasilanie kamerki powinno działać?
Normalne wydaje się być podłączenie tego do świateł cofania...skąd radio ma wiedziec kiedy ma włączyć kamerkę? Chyba że w nowszych autach może dostać odpowiednie info po CAN.

Antena...może kabelek się gdzieś złamał? Chińskie kabelki potrafią się rozleciec od patrzenia na nie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości