Pomoc w budowie zestawu car audio

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Oweniasol
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn kwie 17, 2017 17:22

Pomoc w budowie zestawu car audio

Post autor: Oweniasol » wt kwie 18, 2017 00:24

Witam wszystkich forumowiczów. Potrzebuję porad dotyczących budowy systemu car audio. W internecie naczytałem się wiele ale niestety nie dowiedziałem się tego czego chciałem. Generalnie chce zbudować w miarę budżetowy zestaw car audio. Nie jestem bardzo wymagającym użytkownikiem i mam też świadomość że z małym budżetem konkretnego audio nie zbuduję, ale chciałbym aby to po prostu grało przyjemnie dla ucha. Przechodząc do rzeczy. Na podkładzie siedzi radio Alpine W203Ri, które ma jedno wyjście pod wzmacniacz. Czytając wiele postów i oglądając filmiki, m.in. Miłościków 4 kółek dowiedziałem się że audio ma składać się z zestawu odseparowanego z przodu pod który idzie osobny wzmacniacz oraz suboofera który też jest podpięty pod drugi wzmacniacz. Doczytałem gdzieś że nie ma sensu kupować zestawu odseparowanego jeśli nie mam zamiaru go podłączyć pod wzmacniacz, ponieważ nie wykorzystam potencjału tych głośników. Więc co teraz ? Chcę skręcić zestaw składający się z głośników z przodu i suboofera z tyłu ale nie wiem co zrobić. Czy kupić zestaw odseparowany i podłączyć go po prostu pod radio i jakiegoś monoblocka do bagażnika, czy może kupić zestaw odseparowany, osobny suboofer i jakiś konkretny wzmacniacz pod który podpięłoby się te głośniki i suboofer? Liczę na waszą wyrozumiałość, ponieważ mało się znam i próbuję się czegoś dowiedzieć. jak wy byście skręcili ten zestaw wraz z konkretnymi modelami sprzętu. Budżet na głośniki, wzmacniacz i suboofer to 600-700 zł. Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi :)



Awatar użytkownika
powalla
_
_
Posty: 3729
Rejestracja: wt sty 10, 2006 19:43
Lokalizacja: Mikołów

Pomoc w budowie zestawu car audio

Post autor: powalla » śr kwie 19, 2017 10:42

FAQ Nazara przestudiuj



bogib184
Forum Master
Forum Master
Posty: 1441
Rejestracja: czw gru 31, 2009 17:50
Lokalizacja: Pułtusk/Maków Mazowiecki
Kontakt:

Re: Pomoc w budowie zestawu car audio

Post autor: bogib184 » pt kwie 21, 2017 20:34

Niby się naczytałeś, a nie znalazłeś odpowiedzi na tak banalne pytanie ? Nic jednym słowem nie czytałeś, albo czytałeś bez zrozumienia. Zacznij od FAQ, tam są podstawy, następnie lektura podobnych tematów.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 41 gości