Modyfikacja GOLF VI BEZ BT

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

pece
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw mar 23, 2017 11:36

Modyfikacja GOLF VI BEZ BT

Post autor: pece » czw mar 23, 2017 11:40

Witam,

Chciałbym wykonać następujące prace w samochodzie Golf VI rok 2010 wyposażony w Radio podstawowe rcd 310 oraz kierownice multimedialną. Interesuje mnie zamontowanie w nim radia które będzie obsługiwało telefon i będzie miało zmieni arkę płyt to jest chyba rcd 510. Również połaczenie z telefonem przez BT. Proszę o informację czy jest to możliwe, jakie są opcje. Pod siedzeniem modułu BT nie stwierdziłem. Interesowałoby mnie radio oryginalne oczywiście z odzysku lub zamiennik ale bez ingerencji w kokpit. Chciałbym żeby wyglądało oryginalnie. Jest to samochód zony i zależy mi na tym.

Rozumiem, że muszę mieć zdobyć radio RCD 510 - czy we wszystkich modelach VW sa takie same?
Moduł BT pod siedzenie
WIązki od radia do modułu bo pewnie nie ma?
co jeszcze potrzebne
Czy kierownica jest już podłączona?

dzieki za pomoc. Żona lubi słuchac muze i gadac jak jeżdzi. taki prezent chciałem jej zrobic


pomocy koledzy



mich77bor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 319
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 15:50
Lokalizacja: DW

Modyfikacja GOLF VI BEZ BT

Post autor: mich77bor » czw mar 23, 2017 20:36

RCD 510 dostaniesz na alledrogo, ale nie kupuj z rynku chińskiego, a zestaw BT np taki : http://allegro.pl/najnowszy-oryginalny- ... 09675.html" onclick="window.open(this.href);return false;. Całość około 2000 tyś zł


Sprzedam nową półkę nad radio

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości