Audio do mojej bory

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
papiqu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: śr lis 18, 2009 20:44
Lokalizacja: Tomaszów Lub. (LTM)
Kontakt:

Audio do mojej bory

Post autor: papiqu » ndz sty 30, 2011 19:07

Witam. chciałbym was zapytac jaki najlepiej kupic sprzęcik grający :) dodam ze chce wydac jakies 1200 zl na radio i skrzynie

radio podoba mi sie takie http://allegro.pl/alpine-ida-x311-ida-x ... 60513.html" onclick="window.open(this.href);return false; wiele osob mowi ze alpine są dobre
a skrzynia http://allegro.pl/jbl-cs-1214b-blaupunk ... 84841.html" onclick="window.open(this.href);return false; ale nie znam sie za bardzo, i nie wiem czy to dobry zestaw

Macie jakieś swoje propozycje? Chce oczywiście wszystko nowe, żadnej używki (jakby ktoś mogl mi jeszcze zaproponować dobre nie drogie głosniczki w drzwi 2 lub 3-drożne to był bym wdzięczny) :helm:


www.RGT.com.pl

Sikor_IT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 19, 2010 13:39
Lokalizacja: Kraków- IT
Kontakt:

Audio do mojej bory

Post autor: Sikor_IT » ndz sty 30, 2011 19:30

Rasyjko dobre sam mam juz trzeciego alpine i na inne nie zmienie :hmm: . Co do tego radia to jedynie kolor podswietlenia jakos nie pasuje do alpaina . Sam miałem Ida x200 i byłem bardzo zadowolony i załuje ze sprzedałem :-( a co do reszty to raczej blaupunkta bym nie kupował .



Awatar użytkownika
papiqu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: śr lis 18, 2009 20:44
Lokalizacja: Tomaszów Lub. (LTM)
Kontakt:

Audio do mojej bory

Post autor: papiqu » ndz sty 30, 2011 19:33

Sikor_IT, a zamiast tego blaupunkta co proponujesz?

a w alpine chyba wezme z czerwonym podświetlaniem :) bo zielone to niebieskiego i czerwonego nie bedzie pasowalo


www.RGT.com.pl

Sikor_IT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 19, 2010 13:39
Lokalizacja: Kraków- IT
Kontakt:

Audio do mojej bory

Post autor: Sikor_IT » ndz sty 30, 2011 21:40

nie wiem sam mam wzmacniacz blaupunkta gta460, ktory miałem w starym aucie i zasilał on 2 zestawy 2drozne ele teraz do nowego szukam czegos innego i prawdopodobnie bedzie to alpine :hmm: ale ja do swojej skrzyni mam pionnera GM-7300 mono i mam go juz 3 lata i powiem ci ze nie narzekam. Nie wiem ,napewno jakis mono i 400rms a jaki firma to juz zalezy od kasy :-)



Sikor_IT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 19, 2010 13:39
Lokalizacja: Kraków- IT
Kontakt:

Audio do mojej bory

Post autor: Sikor_IT » ndz sty 30, 2011 21:43

Nie no moze 400 to nie ale 300-350RMS max hehehe



Awatar użytkownika
papiqu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: śr lis 18, 2009 20:44
Lokalizacja: Tomaszów Lub. (LTM)
Kontakt:

Audio do mojej bory

Post autor: papiqu » ndz sty 30, 2011 21:51

no spoko :P a sprzęt magnata albo JBL to dobre czy nie bardzo? :P bo juz sam nie wiem co mam wybrać w takim razie


www.RGT.com.pl

Sikor_IT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: pt lut 19, 2010 13:39
Lokalizacja: Kraków- IT
Kontakt:

Audio do mojej bory

Post autor: Sikor_IT » ndz sty 30, 2011 22:04

Mysle ze JBL albo pioneer np takie cos http://allegro.pl/pioneer-gm-d8400m-120 ... 40158.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
papiqu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: śr lis 18, 2009 20:44
Lokalizacja: Tomaszów Lub. (LTM)
Kontakt:

Audio do mojej bory

Post autor: papiqu » ndz sty 30, 2011 22:21

odpada :D za taka kase ja chce skrzynie i wzmacniacz :D mam ograniczony budżet :P


www.RGT.com.pl

Awatar użytkownika
Kubus20
VW Baron
VW Baron
Posty: 3221
Rejestracja: sob lut 12, 2005 14:10
Lokalizacja: Tomaszów Mazowiecki
Kontakt:

Audio do mojej bory

Post autor: Kubus20 » ndz sty 30, 2011 22:55

Radio zmień z serii X na wersję obsługującą płyty, bo grają lepiej, przynajmniej ja miałem takie odczucia.
Zostaje koło 600zł na suba i wzmacniacz.
Tutaj jeśli mają być nowe klocki, to starczy tylko na budżetowe, może nawet bardzo budżetowe klocki.

Przykładowo wzmacniacz Hollywood HSL-400.2 lub Carpower 602 i jakaś skrzynka zamknięta normalnej firmy, a nie Magnat, Blaupunkt, JBL...



Awatar użytkownika
papiqu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: śr lis 18, 2009 20:44
Lokalizacja: Tomaszów Lub. (LTM)
Kontakt:

Audio do mojej bory

Post autor: papiqu » ndz sty 30, 2011 23:03

Kubus20, ale jaka ta normalna firma ;) no i wiadomo, cos nie drogiego


www.RGT.com.pl

Awatar użytkownika
marekTDI
Dyrektor
Dyrektor
Posty: 440
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 22:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Audio do mojej bory

Post autor: marekTDI » pn sty 31, 2011 10:33

Radio mam takie jak Ty tam podales tylko rr na końcu i podświetlenie ma czerwone :) pasuje do deski bardzo ładnie, intuicyjnie się obsługuje, jeśli Ci płyta nie potrzebna to polecam jak najbardziej. Tam któryś z chłopaków pisał że gorzej gra niż na cd. Zgadza się, ale tylko wtedy gdy masz muzykę słabej jakości na pendrivie :) ja kompresuje z płyt na najlepszej jakości i dźwięk jest bardzo dobry. Więc jeśli chodzi o radio to z czystym sumieniem mogę polecić-niżej dodałem foto jak wygląda to radio w nocy i jak pasuje do deski. Co do 2-3-drożnych głośników to wiesz. Lepiej przyinwestować parę złotych, kupić normalne głośniki 165mm i wymienić serie w drzwiach i zrobić słupki sobie i napewno zagra lepiej niż 2-3-drożne. Na temat wzmacniacza i skrzynki to niech ktoś inny doradzi. Ja mam wz blaupunkta i skrzynkę robiona z głośnike RockForda i gra mi wystarczająco dobrze.

Obrazek



Awatar użytkownika
papiqu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: śr lis 18, 2009 20:44
Lokalizacja: Tomaszów Lub. (LTM)
Kontakt:

Audio do mojej bory

Post autor: papiqu » pn sty 31, 2011 20:25

o i super wyglada :) czyli radio na pewno to wezme. Zreszta, ja piosenki sciagam jak nie cale albumy to z 4clubbers.pl a tam są same dobrej jakości.

a mogłbys pomoc coś wybrać z głosnikami? :D


www.RGT.com.pl

Awatar użytkownika
marekTDI
Dyrektor
Dyrektor
Posty: 440
Rejestracja: ndz gru 06, 2009 22:13
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Audio do mojej bory

Post autor: marekTDI » wt lut 01, 2011 00:27

papiqu pisze:o i super wyglada :) czyli radio na pewno to wezme. Zreszta, ja piosenki sciagam jak nie cale albumy to z 4clubbers.pl a tam są same dobrej jakości.

a mogłbys pomoc coś wybrać z głosnikami? :D
powiem tak. nie wiem jakiej muzyki słuchasz, ile masz na to do wydania, ale ja do tego radia mam Hertz ESK 165. cały zestaw w dobrych pieniążkach z tweeterami i zwrotnicami, dystansami w komplecie
http://allegro.pl/hertz-esk-165-3-dysta ... 00207.html (aukcja przykładowa)
i osobiście zadowolony jestem bardzo pomimo że jeszcze nie mam wygłuszonych drzwi. Tweetery mam w słupkach dobrze ustawione tak żeby była scena. wszystko naprawde ładnie gra i ładnie wygląda jak dla mnie :D
suba i wzmaka (wzmacniacz taki jak naTwojej aukcji mam ja) to niech lepiej poradzą Ci tacy co się lepiej znają bo w tym to nie znam sie wogóle :D mam co mam, gra mi tak jak chcialem i zadowolony jestem. wiesz, CA to temat rzeka, ograniczony chyba tylko możliwościami finansowymi :D



Awatar użytkownika
papiqu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 94
Rejestracja: śr lis 18, 2009 20:44
Lokalizacja: Tomaszów Lub. (LTM)
Kontakt:

Audio do mojej bory

Post autor: papiqu » wt lut 01, 2011 10:40

no troszke drogie jak na moje wydatki :P ale może znajde coś tańszego :) tyle ze co do wzmacniacza kazdy co mi doradza, to nie raz wzmacniacz przekracza cala kase jaka mam :D wiec chyba zaryzykuje i sam cos wybiore :P


www.RGT.com.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości