boczki przód - demontaż

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

kapsel88
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: czw sie 06, 2009 18:49
Lokalizacja: Gorzów wlkp

Post autor: kapsel88 » wt kwie 13, 2010 19:44

a skąd kolega ma takie fajne opisy demontażu?



Zamordysta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 04, 2010 00:07
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Zamordysta » śr kwie 14, 2010 17:40

Witam
Widziałem ostatnio do kupienia zaślepki do drzwi przednich takie jak są z tylu w drzwiach czy może ktoś wie na jakiej zasadzie je się montuje ? Przykleja się je czy one są na wcisk jakiś? Bo ostatnio wyłamali mi wiec zastanawiam się po co płacić 150zł za wkładkę skoro można zaślepić i przednie drzwi i nie będzie więcej kusiło.



Awatar użytkownika
kenzy17
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 499
Rejestracja: pn lip 20, 2009 22:59
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: kenzy17 » czw kwie 15, 2010 20:40

A możesz mi powiedzieć jak zdjąć ta blachę ?ona jest jakoś pointowana czy na śruby?bo wpadała mi śruba od wkładki i muszę ją wyjąć:/
No właśnie dzisiaj od strony kierowcy chciałem odkręcić ta blachę i odkręciłem wszystkie śruby 10tki no z tyłu tej blachy jest jakiś metal :crazy: widziałem że ktoś na forum wygłuszał drzwi wie musiał to jakoś odkręcić .Porady mile widziane :) :bajer:


Moje MK IV
viewtopic.php?t=281804" onclick="window.open(this.href);return false;
-1- Połączyła nas Pasja-upiększania naszego codziennego środka poruszania ...
-2- Proste są dla szybkich samochodów - Zakręty dla szybkich kierowców - Colin McRae ...

Zamordysta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz kwie 04, 2010 00:07
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Zamordysta » pn kwie 19, 2010 04:09

Witam ponownie
Rozkręciłem cały boczek dostałem się do blachy i patrze a tu bramka nr 4 :/ nity VW po małych modyfikacjach nie nie odnalazłem pierścienia od zamka wiec czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego nie mogę dokręcić wkładki/zaślepki do drzwi ?:(



beniotl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: czw maja 27, 2010 01:10
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Post autor: beniotl » śr lip 21, 2010 11:20

panowie i może drogie panie mam problem bo muszę ściągnąć boczek drzwi pasażera z przodu ktoś za bardzo pociągną klamkę i urwało zatrzaski na tej ramce co siedzi klamka mam elektryczne szyby i przycisk też połamany ale teraz jak odkręcę wszystkie śruby co z ta klamką sama wyjdzie czy jakoś się ją odpina


:):)

Awatar użytkownika
VWojtasDE30
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 224
Rejestracja: czw lis 24, 2011 14:39
Lokalizacja: Gliwice--DE.

boczki przód - demontaż

Post autor: VWojtasDE30 » ndz lut 26, 2012 18:07

Temacik sie przyda :hmm:



marbaj1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: wt kwie 02, 2013 09:15

boczki przód - demontaż

Post autor: marbaj1 » pn kwie 22, 2013 23:03

Podłączę się pod temat - jak poprawić wygłuszenie golfa IV - oraz gdzie te kanaliki do odprowadzania wody i poprawienie docisku uszczelki drzwi i o co chodzi z poprawieniem foli w drzwiach - bo mam wode po dywanikiem od pasażera i jestem mega zieloniutki
Pozdrawiam 0 proszę o pomoc- jutro idę grzebać do garażu :-(



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości