V Tarnowski Zlot Tuningowy 23.09.2012

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
TomekTTT
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 214
Rejestracja: pt sty 11, 2008 17:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

V Tarnowski Zlot Tuningowy 23.09.2012

Post autor: TomekTTT » czw cze 28, 2012 12:10

Witam

Jak co roku Tuning Team Tarnów ma zaszczyt zaprosić was na coroczna imprezę jaka jest Tarnowski Zlot Tuningowy będzie to już 5 edycja imprezy

DATA zlotu 23.09.2012

więcej info już wkrótce

Zapraszamy !!!
Ostatnio zmieniony pn wrz 10, 2012 16:09 przez TomekTTT, łącznie zmieniany 1 raz.


http://tuningteam.tarnow.pl/portal.php? ... a1d1c2353e
______
MK 1
www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=371062&start=28

Awatar użytkownika
TomekTTT
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 214
Rejestracja: pt sty 11, 2008 17:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

V Tarnowski Zlot Tuningowy 02.09.2012

Post autor: TomekTTT » pn wrz 10, 2012 16:08

Z dumą zapraszamy już po raz piąty rok z rzędu na Tarnowski Zlot Tuningowy organizowany przez Tuning Team Tarnów wspólnie z restauracją Osteria Bowling Pub który odbędzie się 23 Września na parkingu Restauracji Osteria obok krytej pływalni Aqua Park TOSiR ul.Piłsudskiego 30. Nowa miejscówka nowe wrażenia i nowe atrakcje to właśnie to co czeka nas na piątym Tarnowski Zlocie Tuningowym. Dużo nowinek ze świata tuningu, mnóstwo konkursów z nagrodami, strefa sponsorska oraz multum pucharów i dyplomów dla uczestników to właśnie czeka na was w tym roku na naszym zlocie. Imprezę poprowadzi znany wam juz z radia i telewizji Piotr Trzciński a o oprawe muzyczna zadbają najwieksi Tarnowscy Dj'e rezydenci klubu Pretekst - Dj Sparco i Dj Poaa. Dodatkowo na miejscu catering, grill zimne piwko w dobrej cenie, zaplecze restauracyjne, kręgielnia oraz kryta pływalnia do waszej dyspozycji więc kto chce to zabrać kąpielówki i dmuchane kółka...
Przez cały dzień liczne pokazy i konkursy jak pokazy Freestyle MX czy samochodów rajdowych czy konkursy sprawnościowe dla uczestników i zwiedzających. Tej imprezy nie da się opisać słowami trzeba poprostu na niej być !!!

Start imprezy przewidziano na godzinę 11:00 i o tej tez rozpocznie się oficjalnie zlot. Wstęp osób zwiedzających jest darmowy przez całą imprezę.
ZAPRASZAMY !!!

-----------------------------------------------------------------------------------

Dla Uczestników:

Wjazd uczestnikow na teren zlotu odbywac sie bedzie miedzy godzinami 8:30-10:30
Zgloszenia przyjmowane sa na miala: info_ttt@interia.eu
Zgloszenie powinno zawierac Imie Nazwisko, opis auta i nr.rej
oraz 3 glowne zdjecia (przod-bok-tyl)
Ewentualna mozliwosc zgloszen na miejscu w dniu imprezy.
Jednak ze wzgledu na ograniczone miejsca na placu prosimy zgłaszać sie w formie elektornicznej co pozwoli nam dobrze rozplanować miejsca na placu. Panuje zasada kto pierwszy ten lepszy ze względu na ograniczoną ilość miejsc.
Organizatorzy zastrzegaja sobie prawo do selekcji w formie elektronicznej a takze zarowno przy wjezdzie na zlot.

Zgłoszenia przyjmowane są maxymalnie do 20 Września i do tego też dnia maxymalnie dajemy odpowiedź. Zazwyczaj forma selekcji trwa 2-3 dni od wysłania do nas zgłoszenia.

Ważne !!!

Opłata za wjazd na teren zlotu i uczestnictwo w konkursach wynosi 10 PLN (słownie: dziesięć złotych)
Opłata pobierana jest od samochodu przy wjeździe na 5TZT w dniu imprezy
Uczestnik dostanie potwierdzenie uiszczenia opłaty od osoby do tego uprawnionej
W cenie wliczony jest catering do odebrania przy stanowisku z grillem. Bardzo proszę przygotować drobną dyszkę aby nie było zamieszania z wydawaniem.

Do dyspozycji uczestników będzie pełny catering, grill, chlodne napoje, piwo oraz czynna restauracja i zaplecze sanitarne. Dla wystawiajacych sie firm lub uczestników możliwość dostępu do prądu lub bieżącej wody. Jest także możliwość noclegu w przyległym motelu i polu kempingowym położonym dosłownie za siatką dysponujący sporym strzeżonym parkingiem.

Przewidziano konkursy:
- Najładniejsze auto zlotu: Show & Shine
- Najładniejsza komora silnika: Clean & Clear
- Najładniejsze wnętrze - Top Interior
- Najniższe auto zlotu - Low Style
- Najgłośniejszy wydech
- Car Audio dB Fight
- Konkursy sprawnościowe dla publiczności i uczestników takie jak przeciąganie samochodu na czas czy wyścig z "jajem" oraz wiele innych o których dowiecie się na miejscu... Jest w zanadrzu parę niespodzianek tak aby nikt nie zdołał się na nie przygotować :P

Wszelkie dodatkowe info:
www. tuningteam.tarnow.pl

Osoba kontaktowa:
kitzaj 888-119-466

Plakat imprezy HQ:
Obrazek

Mapa miejsca:
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&m ... 88bc2856f0" onclick="window.open(this.href);return false;

Dojazd:
Obrazek

ZAPRASZAMY !!!


http://tuningteam.tarnow.pl/portal.php? ... a1d1c2353e
______
MK 1
www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=371062&start=28

Awatar użytkownika
darrrrekdaro
edismd.
edismd.
Posty: 915
Rejestracja: śr sie 11, 2010 22:07
Lokalizacja: Tarnów

V Tarnowski Zlot Tuningowy 23.09.2012

Post autor: darrrrekdaro » śr wrz 12, 2012 21:35

wysłałem zgłoszenie, zobaczymy co z tego wyniknie


Mój Golf tutaj

Awatar użytkownika
ŻuReK
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 749
Rejestracja: sob sty 13, 2007 13:03
Lokalizacja: Krosno
Kontakt:

V Tarnowski Zlot Tuningowy 23.09.2012

Post autor: ŻuReK » czw wrz 27, 2012 14:24

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Więcej tutaj: http://zur-mateusz.com/" onclick="window.open(this.href);return false;


www.PETROV.pl - NOWE CZĘŚCI SAMOCHODOWE !!
karoseria, oświetlenie, mechanika, termika, tuning

www.DYWANIKIdlaAUTA.pl - najlepsza oferta dywaników !!
welurowe, gumowe, korytkowe, wkłady bagażnika

Obrazek
2012: VAG Nysa | VAG Inwazja | DynóVWka | DUB IT | Tuning Zraz | The Best Of | V TZT
2013: IRS | Worthersee | DynóVWka | Race1sm | DUB IT | TSB | VAG Inwazja | VI TZT
2014: Worthersee | DynóVWka | Race1sm | DUB IT | TSB | VAG Inwazja

Awatar użytkownika
darrrrekdaro
edismd.
edismd.
Posty: 915
Rejestracja: śr sie 11, 2010 22:07
Lokalizacja: Tarnów

V Tarnowski Zlot Tuningowy 23.09.2012

Post autor: darrrrekdaro » czw wrz 27, 2012 15:32

no nie... czyli kolejna osoba z forum, byla okazja sie poznać. heh na nastepnym zlocie :) jak CI sie podobało na VTZT ? przegladam Twoje zdjecia i nie widze na nich ani kawałka mojego golfa, w sumie we wszystkich galeriach jakie widziałem po VTZT nie ma zdjęcia bezpośrednio mojego auta :( troche lipa bo sam tez aparatu nie wziąłem i nie mam pamiątki. pewnie to do czegoś zobowiązuje .. trzeba modzić heh ( nie masz gdzies zdjec tego mojego pojazdu ? )


Mój Golf tutaj

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości