VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Matt_04
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw mar 17, 2011 09:56

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: Matt_04 » pn cze 09, 2014 17:53

Odemnie tez mega uklodny w strone organizatorów. Szacunek i wielkie dzieki za tą impreze, która jest juz tradycją dla mnie i moich znajomych z Audiśląsk.

odcinki muza i objazdy w sumie sa elementem Nysy grunt zeby nie przeginac :) No i pozdro dla wszystkich, którzy zalapali sie na naszą "Bramę alkośląsk " :okej:

Do za rok!!!!



P.S CHWDP ludziom z lepkimi łapami dzięki którym traciło się to i owo :ass:


Jeszcze raz wielkie dzieki za organizacje i mam nadzieje ze spotkamy sie za rok :los2:

EDIT.
Hera Koka Hasz LSD...... :bigok:



Awatar użytkownika
Młoda
KS KathStyle
KS KathStyle
Posty: 13142
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 19:35
Lokalizacja: PO
Auto: Czarna Wdowa <3

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: Młoda » pn cze 09, 2014 18:07

Matt_04, to od was chłopacy robili pielgrzymkę na samym dole koło domków? Jeśli tak to byliście boscy, brakło tylko śpiewu "Pan moim światłem, na co mi latarka" :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Matt_04 pisze: No i pozdro dla wszystkich, którzy zalapali sie na naszą "Bramę alkośląsk " :okej:
Z łapkami like`ów też :bigok:


:satan: Squad Nocne Mary Enigmatycznie... "(...) Jeśli niebo - to siódme, jeśli piekło -to samo dno. Żadnych półśrodków(...)"

Awatar użytkownika
Dansli
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 198
Rejestracja: czw lut 25, 2010 15:27
Lokalizacja: Wisła
Auto: GOLF4 4mot. ARL; GOLF 6R CRZA

Re: VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: Dansli » pn cze 09, 2014 18:09

Pany prośba
Podajcie jakiś namiar lub nick na Dj w okularach (chyba to był ten głowny :) ) który zrobił tak niezapomnianą imprezę.
Było naprawdę grubooo !!


Montaż i serwis ogrzewań postojowych WEBASTO. Adaptacje, kodowania itd.

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Matt_04
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw mar 17, 2011 09:56

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: Matt_04 » pn cze 09, 2014 18:13

Młoda, Niiiee my tylko rozdawalismy kociołek Panoramixa w kubeczkach tym, którzy chcieli przejechac :P a pielgrzymke to robilismy w zeszlym roku w niedziele rano bialym cabrio przez megafon :P



Awatar użytkownika
Maniek954
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 241
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 17:30
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: Maniek954 » pn cze 09, 2014 18:55

Posiada ktoś zdjęcia lub filmy z czarnym Polo i głową konia w roli głównej? :D


Seat Ibiza GT TDI by ManieK !
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=554412" onclick="window.open(this.href);return false;

mloody167
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 463
Rejestracja: wt kwie 26, 2011 22:57

Re: VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: mloody167 » pn cze 09, 2014 19:19

Matt_04 pisze:pielgrzymke to robilismy w zeszlym roku w niedziele rano bialym cabrio przez megafon :P
pamiętam :hmm: była pompa w .... :D
Jak mogę tylko napisać że na Nysie to byłem 3ci raz i za każdym razem nie chce się wyjeżdżać stamtąd, mimo niektórych minusów. Mnie najbardziej irytował fakt, że była informacja o namiotach żeby nie przesadzać z wielkością i że będzie to sprawdzane. No ale chyba co poniektórzy wykombinowali sobie w ten sposób że jeżeli namiot postawie mały to sobie je*ne baldachim wielkości ciężarówki. Grupa która koczowała na skrzyżowaniu na przeciwko miejsca dla organizatorów, walnęła sobie daszek na rogu, gdzie nasza ekipa w tamtym roku zmieściła 3 auta. Może uważacie że się czepiam, ale np niektórzy się za przeproszeniem rozje*ali z "bufetem" a inni musieli siedzieć w ścisku.



....ale i tak już czekam na następną edycje



Awatar użytkownika
Młoda
KS KathStyle
KS KathStyle
Posty: 13142
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 19:35
Lokalizacja: PO
Auto: Czarna Wdowa <3

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: Młoda » pn cze 09, 2014 19:43

mloody167 pisze: No ale chyba co poniektórzy wykombinowali sobie w ten sposób że jeżeli namiot postawie mały to sobie je*ne baldachim wielkości ciężarówki.
Np ludzie z Craftera wywalili w kosmos daszek :panna: a obok namiot na tysiąc osób, ktoś wcześniej rozłozył :panna: przez, co miejsca zabrane na ok 10 samochodów lekko :crazy:
mloody167 pisze:i za każdym razem nie chce się wyjeżdżać stamtąd, mimo niektórych minusów
Oj to prawda, nie chce się wyjeżdżać i smutno się robi jak dobrzy znajomi już odjeżdżają :crazy: Nerwowo patrzyłam, co jakiś czas na zegarek bo już czas jechać było... Nyso do zobaczenia za rok :elegant: :okej:

Andrzej, Sebek i wasza grupa pomocników - Z całego serducha DZIĘKUJĘ :okej: :kwiatek:


:satan: Squad Nocne Mary Enigmatycznie... "(...) Jeśli niebo - to siódme, jeśli piekło -to samo dno. Żadnych półśrodków(...)"

Awatar użytkownika
kwadrat
Forum Master
Forum Master
Posty: 1493
Rejestracja: śr sty 17, 2007 19:36
Lokalizacja: SC CzęstochoVWa
Auto: 2x Golf
Silnik: 2x +

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: kwadrat » pn cze 09, 2014 19:43

Byłem pierwszy raz i impreza naprawdę super :bigok: . Nie spodziewałem się, że aż tyle ludzi/samochodów będzie. Tak nawiasem, wie ktoś ile było autek? Impreza pod sceną też mega udana.
Co do minusów to 5% przesadzało z "dej mu!" aż szkoda mi było tych silników. No i trochę buractwa było, ale ochrona się spisywała
Młoda pisze:Z łapkami like`ów też :bigok:
:smoke:


Mein grün GT(i) produziert in Wolfsburg
ObrazekObrazek
Golf II GTi 2.0 jest, Polo 9n 1.4 TDI było, Golf Plus II 2.0 TDI+ jest

Awatar użytkownika
Młoda
KS KathStyle
KS KathStyle
Posty: 13142
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 19:35
Lokalizacja: PO
Auto: Czarna Wdowa <3

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: Młoda » pn cze 09, 2014 19:46

kwadrat pisze::smoke:
Ha czyli wasi mi Like`a dali jak już wyjeżdżałam :bigok: I było "dej mu" :jezor: Do zobaczyska za rok chłopaki :okej:


:satan: Squad Nocne Mary Enigmatycznie... "(...) Jeśli niebo - to siódme, jeśli piekło -to samo dno. Żadnych półśrodków(...)"

Awatar użytkownika
1krzy3siek6
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 341
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 11:01
Lokalizacja: BełchatóVW

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: 1krzy3siek6 » pn cze 09, 2014 19:59

Wielkie słowa uznania dla organizatorów za taką imprezę :bigok: Była to moja 4 Nysa z rzędu i na pewno nie ostatnia :bajer:
Klimat i pogoda rewelacyjna, brakuje słów aby opisać całokształt tego zlotu :pub:

Jedyny minus to może jest stan toalet...fajnie by było zajść i załatwić swoje sprawy w miarę przyzwoitych toaletach. Wiem, że nie jest to proste przy takiej ilości osób ale może warto by było zapłacić kilka stówek dodatkowej sprzątaczce. Można by coś pomyśleć nad tym.

Ale generalnie oprócz mnie, za cały zlot chciała także podziękować organizatorom 5,5 letnia Zuzia która już zapowiedziała, że chce przyjechać na Nysę za rok :pub:
A właśnie orientuje się ktoś ile furek zawitało w tym roku?
Do następnego razu, pozdro :pub:


"Lepiej żałować za grzechy niż żałować, że się nie grzeszyło;)"

Matt_04
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: czw mar 17, 2011 09:56

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: Matt_04 » pn cze 09, 2014 20:10

Zły stan toalet ?? moim zdaniem w porowaniu z zeszlymi edycjami bylo czysto... w zeszlym rooku w niedziele rano w japonkach sie wejsc nie dalo a w tym roku dalo sie szczelic "dwojeczke" bez zamaczania dresu w szambie :kac:



Awatar użytkownika
spaykee
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 450
Rejestracja: czw maja 11, 2006 18:58
Lokalizacja: GS
Kontakt:

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: spaykee » pn cze 09, 2014 20:10

Matt_04 pisze:Hera Koka Hasz LSD......
zasypialem to leciało...
budzilem się to lecialo...
:helm:
ogolnie spoko :pub: co tu mówić, było parę gąb którym należało by się po pysku dać, ale to normalne przy takiej liczbie ludzi w jednym miejscu :bigok:
bylo jak zwykle pozytywnie, bo i nastawienie takie było :pub:


Wheel gap is like a vagina, the more fingers you get in the worse it is.

Biała kfatra http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=470612

Awatar użytkownika
KACPER.PL
Grupa Opolska
Grupa Opolska
Posty: 265
Rejestracja: czw lis 06, 2008 22:33
Lokalizacja: OPOLE

VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: KACPER.PL » pn cze 09, 2014 20:15

Wielkie Dziękuję dla Organizatorów w zarówno moim imieniu jak i Matika - do zobaczenia za rok. :grin:

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

Ps. Jedynie można by coś zrobić z ustawieniem samochodów bo miejsca nie było pomimo wszystkich wytycznych potrzebnych do wjazdu - karta zgłoszeniowa itd. Dużo wolnego miejsca było nie wykorzystanego między samochodami, poogradzany nie potrzebnie taśmą teren "dla kolegów" co przyjadą później. :crazy:



Awatar użytkownika
buniek1984
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: ndz cze 11, 2006 16:29
Lokalizacja: bieruń
Kontakt:

Re: VIII VAG NYSA 6-8 CZERWCA 2014

Post autor: buniek1984 » wt cze 10, 2014 01:04

mloody167 pisze: Mnie najbardziej irytował fakt, że była informacja o namiotach żeby nie przesadzać z wielkością i że będzie to sprawdzane. No ale chyba co poniektórzy wykombinowali sobie w ten sposób że jeżeli namiot postawie mały to sobie je*ne baldachim wielkości ciężarówki. Grupa która koczowała na skrzyżowaniu na przeciwko miejsca dla organizatorów, walnęła sobie daszek na rogu, gdzie nasza ekipa w tamtym roku zmieściła 3 auta. Może uważacie że się czepiam, ale np niektórzy się za przeproszeniem rozje*ali z "bufetem" a inni musieli siedzieć w ścisku.



....ale i tak już czekam na następną edycje
Wy zmieściliście 3 auta a u nas 4 samochody zrezygnowały z namiotów, a i tak jedno auto sie zmiesciło między pawilonami a drogą, podjechała rodzinka i sie zapytała czy mogą stać i stali. Pawilony stały nad stołem i ławkami wiec ich złozenie by nic nie zmienilo, a obok stołu stała skrzynka z prądem za ktorą zapłaciliśmy za 3 doby chyba jedyni. A inni ciagli prąd przez droge przedłuzaczem i stwarzali tylko zagrozenie ze ktoś go przetnie, i tak sie stało jak mkIII zachaczylo wózkiem to ino iskry polecialy i na szczęscie nikogo nie jebło.

Co do zadymy z kolesiem od skutera to nie byl w to zamieszany zaden organizator,
a ochrona byla daremna bali sie zareagować
Toalety mnie zaskoczyły w tym roku bo można było w niedziele o 5 normalnie wejść

Dla organizatorów wielkie gratki byla to moja 5 nysa i z roku na rok jest bezpieczniej wiadomo wszystkiego nie da sie upilnować.
Pozdrawiam i do nastepnego



Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości