VW Mania 2013 - i po zlocie...

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
daniocrack
Forum Master
Forum Master
Posty: 1023
Rejestracja: czw kwie 27, 2006 13:02
Lokalizacja: ZCH
Kontakt:

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: daniocrack » śr lip 31, 2013 13:27

kilka moich fotek :popcorn:

https://www.facebook.com/media/set/?set ... f5961d7bd0" onclick="window.open(this.href);return false;



maciek_gti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: ndz maja 22, 2011 23:02
Lokalizacja: Kleszczewko

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: maciek_gti » śr lip 31, 2013 14:12

na zlocie mielismy sie dobrze bawic i mysle ze tak bylo a nie uprawiac trawe :jaja: wole kurz ktory mozna zdmuchnac od blota ktorego bys sie nie pozbyl do wyjazdu ze zlotu... dlaczego ludzie ktorzy startowali na S&S nie skarza sie na kurz, mieli wiecej roboty aby doprowadzic do super stanu swoje auta. byla taka pogoda a nie inna i nic sie na to nie poradzisz marudzeniem. ktos zapierdziela nie tylko przez te 3 dni ale pare miesiecy wstecz zebys mogl usadzis dupsko i zjesc sobie kielbaskem, poogladac auta, posluchac muzyki itd itd itd ale tobie przeszkadza wlepa, opaska i kurz nie na twoim aucie :panna: trzymajcie mnie :D


mój golf gti http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 3#p4920742

różne graty do 1.8 T AGU - PW

Awatar użytkownika
Trewor87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 521
Rejestracja: sob paź 01, 2011 08:50
Lokalizacja: Rumia

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: Trewor87 » śr lip 31, 2013 15:01

Golfiarz MK2 pisze:wg mnie porażka a za najlepszą uważam edycję w 2011.
Czyli tą, która nie tylko ze względu na nr 13 była tą najbardziej pechową, obfitującą w stłuczki i inne incydenty - dziwne masz preferencje :banghead:
Golfiarz MK2 pisze:mogli chodzić z buta a nie jeździć w tą i spowrotem na quadach
to w razie jakichś dymów miałbyś kolejne pretensje, że ochrona nie reagowała dostatecznie szybko. Na tak dużym placu ochrona, aby być skuteczną MUSI być zmotoryzowana
Golfiarz MK2 pisze:drażni mnie coroczne bronienie d%py organizatorom przez Twoją osobę,
A ja bym to nazwał odpowiedzią jak to wygląda ze strony ORGANIZATORA, którym Conek również jest... Próbujemy Ci uświadomić jak to wygląda od tej drugiej strony. To nie Ty siedzisz na lotnisku całymi dniami od środy, by ogrodzić teren, zbudowac scenę, zapewnić gastronomię, to nie Ty przez cały rok walczysz z pozwoleniami, i nie użerasz się z biurokracją, to nie Ty wysyłasz dziesiątki maili, i na drugie tyle odpowiadasz, to nie Ty nie śpisz przez cały zlotowy weekend, po to aby zapewnić uczestnikom zlotu możliwie jak najwięcej bezpieczeństwa.
Golfiarz MK2 pisze:mam prawo powiedzieć o tym co mi się nie podoba na Manii
Masz prawo. Wzięliśmy sobie do serca Twoje uwagi że było za mało ochrony, i ją zwiększyliśmy, ale dalej źle.


Ja mam czarne auto, i z oczywistych względów nie miałem nawet 5 minut wolnych, aby je wytrzeć z kurzu, i nie płaczę z tego powodu. Urok zlotu plenerowego, że przy takiej pogodzie będzie dużo kurzu. Nie znam się na nawadnianiu trawy, nie skonczyłem technikum lesnego, mam tylko magistra, ale wiem, że polewanie terenu wodą powodowałoby driftowy szał każdego wiejskiego Stiga, ktory poczułby chwilową utratę trakcji pod swoim zajeżdżonym 1.3. Poza tym analizując Twój tok myślenia, po polaniu terenu wodą znów byłyby pretensje z Twojej strony, że ubłociłeś sobie trampki. VW Mania jest zarejestrowaną imprezą masową, która ma określone przez ustawę wymogi. Owszem, ryzyko pożaru jest, i dlatego na miejscu była straż pożarna.



Awatar użytkownika
macabra_
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2126
Rejestracja: ndz mar 29, 2009 22:31
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: macabra_ » śr lip 31, 2013 16:52

Golfiarz MK2, człowieku jak Ty marudzisz :panna: co roku to samo... aż żal to czytać :)

W mojej opinii tegoroczna edycja wypadła super! :) Moja trzecia vwmania i za rok na bank będę znów :) Jedynie opaski wypadły słabo i to spory minus bo po weekendzie wyglądała tragicznie i wylądowała w śmietniku, a te z poprzednich lat wiszą na pamiątkę ;) Wielkie dzięki dla organizatorów za ogrom włożonej pracy, pozdro dla całej ekipy VagSięKręci za miło spędzony weekend, widzimy się za rok! :)



Rafit
Forum Master
Forum Master
Posty: 1133
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 15:29
Kontakt:

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: Rafit » śr lip 31, 2013 18:57

Nie wiem czy tylko ja to zauważyłem, ale poza sektorem S&S i tym gdzie były auta z faktorii to reszta placu składała się tylko z seryjnych samochodów i niedobitków (poza paroma wyjątkami). Jak jeszcze rok temu można było się przejść i coś na placu obejrzeć to w tym roku przeszedłem się raz przez plac i stwierdziłem, że nie warto tam więcej wchodzić. Po pierwsze ze względu na to, że nie było na co popatrzeć, a po drugie przez kurz, który unosił się nad całym placem głównie ze względu na jeżdżących po nim ludzi, którzy myśleli, że są fajni (niestety nie byli) . Niech mi ktoś wytłumaczy co jest takiego fajnego w upalaniu dobitych złomów bez drzwi na placu i paleniu gumy na trawie? Co trzeba mieć pod kopułą jak się takie rzeczy robić? :kac:

Na plus zdecydowanie reakcje ochrony, które były błyskawiczne. Sektor S&S w kulturalnym towarzystwie i miłej atmosferze. Prezentacja aut poszła sprawnie i w miłym towarzystwie,

Wlepka zlotowa bardzo ciekawa idąca za aktualnymi trendami.

Opaska na rękę mogłaby być taka jak rok temu albo jeszcze ciekawszym rozwiązaniem była by opaska w takiej formie jak na Evencie/Oldchoolu, wtedy by mogła dodatkowo zostać w formie pamiątki po zlocie.

Jako uczestnik znajdujący się na sektorze S&S jestem zadowolony. Jednak jakbym miał stać gdzieś na placu z ludźmi, którzy nie potrafią się zachować generując duże ilości kurzu to pewnie miałbym trochę obiekcji. Jak to ja :pub:



Awatar użytkownika
Golfiarz MK2
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 873
Rejestracja: ndz lis 28, 2010 22:08
Lokalizacja: Gdynia

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: Golfiarz MK2 » śr lip 31, 2013 19:17

maciek_gti pisze:ktos zapierdziela nie tylko przez te 3 dni ale pare miesiecy wstecz zebys mogl usadzis dupsko i zjesc sobie kielbaskem, poogladac auta, posluchac muzyki itd itd itd ale tobie przeszkadza wlepa, opaska i kurz nie na twoim aucie trzymajcie mnie
A owszem, przeszkadza, bo płaci się niemałe pieniądze za to żeby tam wjechac i spedzić czas, zresztą auto którym przyjechałem było czyszczone przeze mnie przez cały tydzień, bo o to zostałem poproszony i wqrwia mnie fakt, że po 3 godzinach wyglądało delikatnie powiedziawszy na uje$%ne na maksa.
Trewor87 pisze:Czyli tą, która nie tylko ze względu na nr 13 była tą najbardziej pechową, obfitującą w stłuczki i inne incydenty - dziwne masz preferencje
ale przynajmniej trawa była zadbana, auta na poziomie i ludzie terz, pomijając rzecz jasna wspomniane stłuczki i wieczorną burdę Śląska z Gdańskiem.
Trewor87 pisze:To nie Ty siedzisz na lotnisku całymi dniami od środy, by ogrodzić teren, zbudowac scenę, zapewnić gastronomię, to nie Ty przez cały rok walczysz z pozwoleniami, i nie użerasz się z biurokracją, to nie Ty wysyłasz dziesiątki maili, i na drugie tyle odpowiadasz, to nie Ty nie śpisz przez cały zlotowy weekend, po to aby zapewnić uczestnikom zlotu możliwie jak najwięcej bezpieczeństwa.
No to wyobraź sobie, że troszkę w temacie siedze, minimalnie ale jednak, bo sam organizowałem spota, fakt małego ale jednak i też musiałem troszkę powalczyć o pozwolenia od właściciela terenu, ludzi uczęszczających na boisko itp itd i wiem e jest z tym trochę zabawy ale wychodzę z założenia że albo robić coś porządnie albo wcale.
Szkoda mojego cczasu na dyskusje z niektórymi tutaj, ja powiedziałem co myślę i zdania nie zmienie, dla mnie do kitu i tyle. Koniec dyskusji


Czysta droga przed sobą i MK 2, czy jest coś piękniejszego?


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=370964" onclick="window.open(this.href);return false;
Sprzedam brewkę do grilla na 4 lampy
Filmik o moim http://www.youtube.com/watch?v=vgbp54UbDQY" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Tomi19
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 740
Rejestracja: sob mar 14, 2009 17:50
Lokalizacja: Chełmno

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: Tomi19 » śr lip 31, 2013 19:46

Zdania widze sa podzielone jak co roku;)
Ale z mojej strony zauwazam że z roku na rok jest coraz lepiej, i w tym roku tylko byl upierdliwy ten kurz no ale przy takiej pogodzie wiadomo ze ciezko cos wymyślić skutecznego i to jeszcze na łące,co do jezdzenia w ta i spowrotem to sie zgodze z moimi poprzednikami bo nie widze w tym nic fajnego ani sensownego.
Ja bylem dopiero 3 raz na Mani i pierwszy raz na faktorii bo udało sie zalapac i powiem tylko że mega mi sie podobalo szkoda tylko ze nie udalo mi sie zalapac na S&S no ale troche za pozno sie obudzilem a aut w tej strefie bylo w tym roku o wiele wiecej i zabraklo juz chyba czasu:-)
ale za rok na pewno nie zrezygnuje z tej imprezy :pub:


Obrazek
Mój Jubi :):)zapraszam viewtopic.php?f=88&t=426280" onclick="window.open(this.href);return false;
Moj golf II Projekt ;) viewtopic.php?f=87&t=563421" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
noname_conek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 694
Rejestracja: wt cze 26, 2007 22:43
Lokalizacja: Nowy Staw

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: noname_conek » śr lip 31, 2013 19:55

Golfiarz MK2 pisze:No to wyobraź sobie, że troszkę w temacie siedze, minimalnie ale jednak, bo sam organizowałem spota, fakt małego ale jednak i też musiałem troszkę powalczyć o pozwolenia od właściciela terenu, ludzi uczęszczających na boisko itp itd i wiem e jest z tym trochę zabawy ale wychodzę z założenia że albo robić coś porządnie albo wcale.
to jakbyś porównywał domową imprezę z koncertem Rihanny w PGE :okej: I dla Twojej wiadomości nie bronie organizatorów, po prostu nie pasowało mi kiedyś tak jak Tobie parę rzeczy lecz nie siedziałem z dupą przed kompem i nie pisałem bzdur tylko wyszedłem z inicjatywą pomocy przy organizacji i dodałem kilka swoich pomysłów[wspólnie z Treworem i Maciem] i wspólnie z głównymi organizatorami je realizujemy. Czasami zamiast dużo gadać wystarczy coś zrobić :ass:


MÓJ GOLF:
Obrazek

maciek_gti
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 420
Rejestracja: ndz maja 22, 2011 23:02
Lokalizacja: Kleszczewko

Re: VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: maciek_gti » śr lip 31, 2013 20:32

Golfiarz MK2 pisze:
maciek_gti pisze:ktos zapierdziela nie tylko przez te 3 dni ale pare miesiecy wstecz zebys mogl usadzis dupsko i zjesc sobie kielbaskem, poogladac auta, posluchac muzyki itd itd itd ale tobie przeszkadza wlepa, opaska i kurz nie na twoim aucie trzymajcie mnie
A owszem, przeszkadza, bo płaci się niemałe pieniądze za to żeby tam wjechac i spedzić czas, zresztą auto którym przyjechałem było czyszczone przeze mnie przez cały tydzień, bo o to zostałem poproszony i wqrwia mnie fakt, że po 3 godzinach wyglądało delikatnie powiedziawszy na uje$%ne na maksa.
Trewor87 pisze:Czyli tą, która nie tylko ze względu na nr 13 była tą najbardziej pechową, obfitującą w stłuczki i inne incydenty - dziwne masz preferencje
ale przynajmniej trawa była zadbana, auta na poziomie i ludzie terz, pomijając rzecz jasna wspomniane stłuczki i wieczorną burdę Śląska z Gdańskiem.
Trewor87 pisze:To nie Ty siedzisz na lotnisku całymi dniami od środy, by ogrodzić teren, zbudowac scenę, zapewnić gastronomię, to nie Ty przez cały rok walczysz z pozwoleniami, i nie użerasz się z biurokracją, to nie Ty wysyłasz dziesiątki maili, i na drugie tyle odpowiadasz, to nie Ty nie śpisz przez cały zlotowy weekend, po to aby zapewnić uczestnikom zlotu możliwie jak najwięcej bezpieczeństwa.
No to wyobraź sobie, że troszkę w temacie siedze, minimalnie ale jednak, bo sam organizowałem spota, fakt małego ale jednak i też musiałem troszkę powalczyć o pozwolenia od właściciela terenu, ludzi uczęszczających na boisko itp itd i wiem e jest z tym trochę zabawy ale wychodzę z założenia że albo robić coś porządnie albo wcale.
Szkoda mojego cczasu na dyskusje z niektórymi tutaj, ja powiedziałem co myślę i zdania nie zmienie, dla mnie do kitu i tyle. Koniec dyskusji
gadasz jakby ktos ci zmusil do przyjazdu. co do twojego spota to pochwal sie ile bylo aut, ich zdjec wole nie ogladac :D


mój golf gti http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 3#p4920742

różne graty do 1.8 T AGU - PW

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: barteKKK03 » śr lip 31, 2013 20:53

Ważne że coś się zmienia... na VW-manii byłem w sumie 10 razy, od 2002 do 2011 gdzie zlot dla mnie osiągnął poziom krytyczny... po którym to na 10 negatywnych opinii było może wplątane góra jedno zdanie pochwały, a czytając ten temat jest na ogół inaczej ;)



Awatar użytkownika
Trewor87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 521
Rejestracja: sob paź 01, 2011 08:50
Lokalizacja: Rumia

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: Trewor87 » śr lip 31, 2013 22:10

Golfiarz MK2 pisze:przynajmniej trawa była zadbana
Bo nie było wtedy takiej patelni jak w tym roku...
Golfiarz MK2 pisze:auta na poziomie i ludzie terz,
teŻ... Wystarczyło wyjść poza swój najbardziej zakurzony sektor, to byś zobaczył jakie auta przyjechały w tym roku... Pojawiły się auta ze Śląska czy z Małopolski, Mania znów staje się zlotem OGÓLNOPOLSKIM.
Golfiarz MK2 pisze:No to wyobraź sobie, że troszkę w temacie siedze, minimalnie ale jednak, bo sam organizowałem spota
Nie porównuj jednodniowego lokalnego spota do 3 dniowej imprezy masowej... Do tego na terenie wojskowym, który ma swoje oddzielne obostrzenia...



HGP vr6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: ndz cze 20, 2010 23:47
Lokalizacja: z garażu..:P

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: HGP vr6 » czw sie 01, 2013 16:42

marudzenie i marudzenie :) jak dzieci w piaskownicy ...... bo piasek za twardy ha ha bosche :rotfl: fakt jest jeden <<< Było Mega Fajnie Ciekawie miło i konkurencje były super ludzie normalni zmienia się na plus i to się liczy. a jak ktoś ma focha na to że wjechał to niech następnym razem siedzi w domu proste. Browary stawiam dla was za ogarnięcie tego zlotu i tyle w temacie. :pub: za rok będzie jeszcze lepiej zobaczycie ;) :pub: :pub: :pub: :pub: :pub: :pub:



Awatar użytkownika
karol8114
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 796
Rejestracja: sob lip 17, 2010 19:37
Kontakt:

Re: VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: karol8114 » czw sie 01, 2013 21:59

Byłem, co prawda jeden dzień, świetna zabawa, szkoda tylko że jako jedyny z moich okolic, pozdrawiam Gołdap i okolice.



Awatar użytkownika
M4N14K
Żonkoś
Żonkoś
Posty: 1017
Rejestracja: pn maja 04, 2009 09:45
Lokalizacja: CG/GDA
Kontakt:

VW Mania 2013 - i po zlocie...

Post autor: M4N14K » czw sie 01, 2013 22:21

Ja zaliczam zlot do udanych, towarzystwo i atmosfera super
PS jako przedstawiciel Grupy Pomorze pozdrawiam Ślązaków :helm:

Obrazek


Obrazek

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości