Zlot Vag w mławie

Archiwum zlotów

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

K@mil_mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lut 23, 2008 00:51
Lokalizacja: Warmia i Mazury NO/NNI/NDZ/NOS/NIL
Kontakt:

Zlot Vag w mławie

Post autor: K@mil_mk3 » ndz lip 15, 2012 17:55

Byłem, widziałem, karkówke zjadłem :jezor: i mogę powiedzieć jedno:

Wielki ukłon dla kolegi Bartka za zorganizowanie tego wszystkiego :pub: oraz dla osób które dopisały na zlocie/spocie.
Bardzo miła atmosfera oraz wyśmienite autka :bigok:

Pozdrawiam i do zoo w Ciechanowie Kamil.

Obrazek
Obrazek


"Miałem kiedyś ja malucha lecz przesiadlem z niego sie... teraz Golfiem 3 śmigam"

Awatar użytkownika
przemas6N2
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: ndz kwie 03, 2011 18:47
Lokalizacja: WML
Kontakt:

Zlot Vag w mławie

Post autor: przemas6N2 » ndz lip 15, 2012 18:27

Tak jak wspomniał sebas1, jak na pierwszy raz było bardzo przyjemnie. Zjechały się konkretne rodzyny i było na czym oko zawiesić :smoke:

Mam nadzieję że impreza wpisze się na stałe w naszym mieście. Do zobaczyska za rok.

Foty ode mnie:
https://picasaweb.google.com/1057629947 ... directlink" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
Mario83
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 184
Rejestracja: czw lip 03, 2008 17:25
Lokalizacja: Mława
Kontakt:

Zlot Vag w mławie

Post autor: Mario83 » pn lip 16, 2012 00:23

A autek bylo 46 i jak na pierwszy raz bylo bardzo dobrze. Wieki uklon dla organizatora, bo swietnie to wszystko ogarnal i nie ma mu czego zarzucic. No ale pewnie sie i znajda tacy co dziury w d beda szukac:/


Tam gdzie kończą się pomysły, ja zaczynam tworzyć :)

Awatar użytkownika
sebas1
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw kwie 29, 2010 12:58
Lokalizacja: Vag Formacja

Zlot Vag w mławie

Post autor: sebas1 » pn lip 16, 2012 00:49

przemas6N2, Widzę że fajne nagrody były tym bardziej że zlot był ze wstępem za free.. do tego jakaś kiełbaska również free dla uczestników.. ja niestety nie byłem uczestnikiem a oglądającym : ) ale również było miło :P wiadomo było się do czego przyczepić..ale z racji że był to pierwszy zlot i organizowało go praktycznie kilka osób z podwórka.. było fajnie:) za rok mam nadzieje że już uda mi się wpaść swoim mk1 :bigok: pozdro Mława :pub:


ex: MK2 GTI 16v BBS RM

obecne: MK1 - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=460183

Awatar użytkownika
przemas6N2
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 150
Rejestracja: ndz kwie 03, 2011 18:47
Lokalizacja: WML
Kontakt:

Zlot Vag w mławie

Post autor: przemas6N2 » pn lip 16, 2012 13:38

Gdzieś czytałem że nagrody budżetowe (jeżeli chodzi o autokosmetyki) ... ale przynajmniej coś było. Nawet nie wiedziałem że udało się znaleźć tylu sponsorów!!! Warzywko stanął na wysokości zadania - szacun !!!
Najważniejsze że imprezka się udała. Było jedwabiście , bardzo fajnie zorganizowany zlocik. Z każdym rokiem na pewno będzie lepiej.
Szkoda że nie wpadło czarne MKV .... ale czasu awarii się nie wybiera.

Nawet nie wiedziałem że w WML jest tyle ładnych MKI :bajer: co Wy je pod kocami 3macie?? :jezor:
Tak myślę czy przyjąłby się jakiś cykliczny spot co 2gi tydzień np. na parkingu pod lasem. :hmm:



Awatar użytkownika
honorowy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob maja 24, 2008 11:12
Lokalizacja: Brodnica CBR
Kontakt:

Zlot Vag w mławie

Post autor: honorowy » pn lip 16, 2012 14:33

Tak jak obiecaliśmy przyjechaliśmy :) Spodziewaliśmy się że jedno wielkie zamieszanie będzie z racji że pierwszy Zlot. A tu bardzo miłe zaskoczenie wszystko dopięte na ostatni guzik i do tego za Free... Było bardzo wesoło i przyjemnie a do tego najedliśmy się do oporu :okej: Pogoda dopisała wszystko było jak trzeba a i ludzie którzy pomagali organizować zlot przemili :)

Pozdro i dzięki od VW TEAM BRODNICA dla Organizatorów za dobrą imprezę. Do zobaczenia w Ciechanowie obiecaliśmy to i będziemy :)


VW TEAM BRODNICA

Awatar użytkownika
kucyk18
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 51
Rejestracja: czw lut 16, 2012 19:59
Lokalizacja: Mława

Zlot Vag w mławie

Post autor: kucyk18 » pn lip 16, 2012 15:00

Rowniez i ja dojechalem moja skromna golfina.nie zdarzylem jeszcze nic w niej zrobic bo dopiero kupilem ale moze ktos pamieta niebieske hella z tylu??:) tak wiec dziekuje za miła atmosfere bardzo mi sie podobalo i widzimy sie za rok na wml:) pozdro od Tomka :)



K@mil_mk3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 447
Rejestracja: sob lut 23, 2008 00:51
Lokalizacja: Warmia i Mazury NO/NNI/NDZ/NOS/NIL
Kontakt:

Zlot Vag w mławie

Post autor: K@mil_mk3 » pn lip 16, 2012 16:10

honorowy, dzieki ze byliscie :P co do Ciechanowa to bedzie info na forum jak odezwie sie do mnie kolega ktory jest odpowiedzialny za zorganizowanie placu/miejsca :)


"Miałem kiedyś ja malucha lecz przesiadlem z niego sie... teraz Golfiem 3 śmigam"

Awatar użytkownika
Asia79
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pt sie 06, 2010 23:55
Lokalizacja: Na Dalekim Zadupiu

Zlot Vag w mławie

Post autor: Asia79 » pn lip 16, 2012 17:29

Wrażenia po zlocie bardzo pozytywne, organizatorzy stanęli na wysokości zadania =D> Autek jak na pierwszy raz też było przyzwoicie i mam nadzieję, że za rok będzie przynajmniej dwa razy tyle ;) Dzięki serdecznie organizatorom, gratulacje dla zwycięzców konkursów, wszystkim obecnym za zajefajną atmosferę i do zobaczyska na nastepnym zlocie :bajer:

Kilka fotek ode mnie: https://picasaweb.google.com/1091686523 ... qe6w6IfxRw" onclick="window.open(this.href);return false;


Obrazek

Awatar użytkownika
sebas1
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 922
Rejestracja: czw kwie 29, 2010 12:58
Lokalizacja: Vag Formacja

Zlot Vag w mławie

Post autor: sebas1 » pn lip 16, 2012 17:38

A ktoś napisze kto wygrał konkursy:) bo nie byłem do końca;)


ex: MK2 GTI 16v BBS RM

obecne: MK1 - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=460183

Awatar użytkownika
honorowy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob maja 24, 2008 11:12
Lokalizacja: Brodnica CBR
Kontakt:

Re: Zlot Vag w mławie

Post autor: honorowy » pn lip 16, 2012 18:45

K@mil_mk3 pisze:honorowy, dzieki ze byliscie :P co do Ciechanowa to bedzie info na forum jak odezwie sie do mnie kolega ktory jest odpowiedzialny za zorganizowanie placu/miejsca :)
Spoko jeszcze raz dzięki, i szacun że pierwszy zlot i tak zajebiście ogarnięte :)

A tutaj fotki robione przez Naszego Prezesa - Dina córkę Maję:

https://plus.google.com/photos/11779256 ... 2_6WnbvMPw" onclick="window.open(this.href);return false;

Pozdrawiam Wszystkich do zobaczenia na kolejnych zlotach.


VW TEAM BRODNICA

Turas21
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: pt cze 03, 2011 18:30

Zlot Vag w mławie

Post autor: Turas21 » wt lip 17, 2012 10:44

sebas1 z Wielkopolski był granatowy golf na PKN...Team Brodnica wie o kogo chodzi leciałem z nimi w peletonie...Podziękowania dla organizatora za mile spędzony czas na zlocie i dla Teamu Brodnica za dołączenie się do nich i miła atmosferę w ich gronie :okej:


Mój golf http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 0#p6528360" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
honorowy
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 26
Rejestracja: sob maja 24, 2008 11:12
Lokalizacja: Brodnica CBR
Kontakt:

Re: Zlot Vag w mławie

Post autor: honorowy » wt lip 17, 2012 12:15

Turas21 pisze:sebas1 z Wielkopolski był granatowy golf na PKN...Team Brodnica wie o kogo chodzi leciałem z nimi w peletonie...Podziękowania dla organizatora za mile spędzony czas na zlocie i dla Teamu Brodnica za dołączenie się do nich i miła atmosferę w ich gronie :okej:
Spoko Chłopaki nam też było miło, do zobaczenia na kolejnych zlotach i polecamy się na przyszłość...


VW TEAM BRODNICA

Zablokowany

Wróć do „Archiwum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości