Problem po naprawie w warsztacie

Wszystko na temat chłodzenia i grzania w naszych autach

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

KierowcaBombowca2017
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 31, 2017 12:42

Problem po naprawie w warsztacie

Post autor: KierowcaBombowca2017 » pn lip 31, 2017 12:59

Witam

Mam problem związany z cieknącą chłodnicą wody , a wszystko to po naprawie w warsztacie , ktora dotyczyla wymiany chlodnicy klimatyzacji , ktora byla nie szczelna . I tutaj wlasnie pojawiaja sie moje watpliwosci poniewaz po pierwsze jak doczytalem z tego oto tematu http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=141&t=418801" onclick="window.open(this.href);return false; przy wymianie chlodnicy klimatyzacji nie jest wymagane zdjecie chlodnicy wody , a tutaj byla ona zdjeta , wczoraj zauwazylem kapiacy plyn gdyz przy okazji byl on wymieniony i widac jego kolor dokladnie , dzisiaj pojechalem do mechanika zeby sprawdzil czy cos jest nie dokrecone , a on wyskakuje ze samochod jest stary i musiala sie rozszczelnic chlodnica przy wyjmowaniu , popatrzyl i powiedzial ze wymiana na nowa . Oczywiscie szlak mnie trafil. Teraz chcialbym sie dowuedziec co koledzy z doswiadczeniem sadza i tej sprawie , co mam zrobic ?



Awatar użytkownika
Garrison
Forum Master
Forum Master
Posty: 1450
Rejestracja: pt lut 26, 2016 18:07
Lokalizacja: Wrocław
Auto: Leon 5F Xperience
Silnik: CZCA

Problem po naprawie w warsztacie

Post autor: Garrison » wt sie 01, 2017 23:24

Kupno dobrej, szczelnej używki, jeśli chcesz po kosztach. Uszczelniacze, czy wbijanie jaj do środka nie spotykają się z dobrymi opiniami od dłuższego czasu.



W0J3KxDeeBB
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt sie 01, 2017 13:19

Problem po naprawie w warsztacie

Post autor: W0J3KxDeeBB » śr sie 02, 2017 08:59

Jeśli chlodnica się roszczelnila to ja spróbował bym cęgami dogiać jej połączenie , w kilku samochodach po zamrozeniu chłodnicy pomogło mi i jeżdżą do dziś , Warszat ci tego nie zrobi z braku chęci , więc wola wymienić by było pewne że działa , No ale spróbować można



ODPOWIEDZ

Wróć do „Klimatyzacja i ogrzewanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości