Cieknie z układu hamulcowego, co to za część?

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

krycha00
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:58

Cieknie z układu hamulcowego, co to za część?

Post autor: krycha00 » wt cze 09, 2015 16:54

[Golf mk2 1.3nz, 91r]
Witam, tak jak w temacie - wczoraj gościu wymusił mi pierwszeństwo, w ostatniej chwili zahamowałem bardzo gwałtownie, że aż pedał hamulca wpadł mi w podłogę. Stoczyłem się na parking, rzut oka pod auto - kapie płyn hamulcowy. Przy naciskaniu pedału hamulca słychać syczenie. Dzisiaj wszedłem pod auto zrobić zdjęcie tego co się stało. Na zdjęciu widoczny strumyk płynu który widać przy wciskaniu hamulca. Wykluczam raczej że to któryś wężyk puścił, bardziej mi to wygląda na tą cześć w kształcie cylindra. Co to za część bo za cholerę nie mogę jej znaleźć na necie :/. Z góry dzięki. .
Obrazek



Awatar użytkownika
Michał_1977
_
_
Posty: 14085
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:59
Lokalizacja: Leżajsk
Auto: Golf mk2 (ARL)
Golf mk5 (BKD)
Audi A3 8L (ASZ)
Audi A3 8P (BMM)
Silnik: Zły!
Kontakt:

Cieknie z układu hamulcowego, co to za część?

Post autor: Michał_1977 » pt cze 12, 2015 09:18

Jeżeli cieknie z układu hamulcowego,to dlaczego nie założyłeś tematu w dziale o układzie hamulcowym? :chytry:
Pkt.4 reg. forum.


:arrow: Zielony GTD-ARL 315HP/615Nm :satan: + Climatronic :zimny: + grzane skóry i inne wodotryski \:D/
Obrazek

krycha00
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 115
Rejestracja: wt sie 10, 2010 12:58

Cieknie z układu hamulcowego, co to za część?

Post autor: krycha00 » ndz cze 14, 2015 23:25

Ok sorry, moje niedopatrzenie :)

Problem rozwiązany - posypały się w drobny mak miedziane przewody hamulcowe przy końcówkach (te dwa najdłuższe). Z poziomu ziemi nie było tego widać, dopiero wjazd na kanał pomógł zobaczyć co jest grane.

Temat do zamknięcia.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Hamulcowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości