Sterownik pompy ABS

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

los_arturos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 16, 2013 21:51

Sterownik pompy ABS

Post autor: los_arturos » czw paź 23, 2014 19:37

Witajcie. Mam problem ze swoją Golfiną mk4 2.0 Benzyna, 1999, Kombi, Basic.
Od jakiegoś czasu miałem problem z ABS i ESP, kontrolki zapaliły się, ABS'u brak. Wyjąłem bezpiecznik, kontrolki zniknęły, jakiś czas później znów się zapaliły i sposób z bezpiecznikiem nie pomógł. Później na forum przeczytałem o wtyczce sterownika, wyjąłem, wcisnąłem, było ok, do momentu awaryjnego hamowania bo koła zblokowało i wywaliło kontrolki znów. Później wyjęcie wtyczki nie zmieniło sytuacji. Dzisiaj elektryk oglądnął go i powiedział, że pompa ok, kable ok, ale VAG pokazuje brak połączenia z pompą. Przechodzę do diagnozy: jak w temacie sterownik pompy.
Teraz moje pytanie, czy używanego sterownika szukać po silniku i roczniku czy muszę jakoś dostać się do pompy i spisać numery i czy dam radę to zrobić bez podnośnika?



Awatar użytkownika
ankonian7
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 222
Rejestracja: pn lis 25, 2013 22:26
Lokalizacja: Śląskie

Sterownik pompy ABS

Post autor: ankonian7 » ndz paź 26, 2014 22:37

jak zerkniesz na pompe to bedziesz widział jej numer, co prawda nie bd to numer sterownika, ale wystarczy bys znalazł odpowiedni. :pub:


Proszę o poprawę jeżeli się mylę. :kac:


Kupię: -nakładki na pedały audi TT,

los_arturos
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 16, 2013 21:51

Sterownik pompy ABS

Post autor: los_arturos » wt paź 28, 2014 00:14

No właśnie chyba będę musiał wleźć pod gofra, bo z pod maski nie widzę, żadnych numerów



ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Hamulcowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości