Problem z gazem i nie tylko....

Tutaj zamieszczamy linki do ciekawych filmów i zdjęć o tematyce VW.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

luki 87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 16, 2015 17:16

Problem z gazem i nie tylko....

Post autor: luki 87 » śr gru 16, 2015 18:35

Witam, mam mk2 1,6,90r w gazie ,w którym niedawno był wymieniany rozrząd,olej,wszystkie filtry, problem polega na tym że jak się go odpali na gazie to strasznie zamula i nie chce jechać,dopiero jak pochodzi z 5 min.i się rozgrzeje to jedzie normalnie i też podczas jazdy czasami zamuli.Na benzynie chodzi troszeczkę lepiej tyle że
sam odcina sobie obroty niekiedy przy 3 tys.obrotów,i nie wiem gdzie tkwi problem?



Awatar użytkownika
Tomos15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 446
Rejestracja: pn sie 19, 2013 17:47
Lokalizacja: Oleśnica

Problem z gazem i nie tylko....

Post autor: Tomos15 » śr gru 16, 2015 18:54

A może by tak napisać jaka to instalacja, kiedy był robiony jej serwis i regulacja? I czy kolega nie wie że powinno się odpalać na benzynie? A i kiedy zmieniane świece i przewody?


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 6#p6275086" onclick="window.open(this.href);return false; <---- Mój Borat

luki 87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 16, 2015 17:16

Re: Problem z gazem i nie tylko....

Post autor: luki 87 » śr gru 16, 2015 21:03

Świece i przewody też wymieniane były za jednym razem , wiem że powinno się na benzynie odpalać , instalacja nie wiem jaka jest ręcznie przełączam na benzynę ,a przegląd był jakieś 2 lata temu.



Awatar użytkownika
Tomos15
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 446
Rejestracja: pn sie 19, 2013 17:47
Lokalizacja: Oleśnica

Problem z gazem i nie tylko....

Post autor: Tomos15 » pt gru 18, 2015 20:09

To zrób serwis instalacji w fachowym warsztacie, instalacja pewnie mieszalnikowa i odpalaj zawsze na benzynie. Na odległość nikt z fusów nie wywróży.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 6#p6275086" onclick="window.open(this.href);return false; <---- Mój Borat

Awatar użytkownika
ziomek222
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt mar 29, 2016 15:17
Lokalizacja: Kraków

Problem z gazem i nie tylko....

Post autor: ziomek222 » pn kwie 04, 2016 23:14

i jak co było przyczyną ? bo mam podobnie ;/


Życie trzeba brać każdego dnia!

luki 87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: śr gru 16, 2015 17:16

Problem z gazem i nie tylko....

Post autor: luki 87 » wt kwie 05, 2016 22:12

Wina tkwi w gaźniku po prostu ma za duży przebieg, będę musiał go wymienić gdyż części naprawczych do tego modelu już nie produkują , na gaźnik od skody favorit , nowych już nie robią ale są za to części zamienne :grin: .Po wypłacie pojadę do mechanika co się tym zajmuję bo jest trochę przeróbki.



Awatar użytkownika
ziomek222
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: wt mar 29, 2016 15:17
Lokalizacja: Kraków

Re: Problem z gazem i nie tylko....

Post autor: ziomek222 » ndz kwie 10, 2016 14:03

luki 87 pisze:Wina tkwi w gaźniku po prostu ma za duży przebieg, będę musiał go wymienić gdyż części naprawczych do tego modelu już nie produkują , na gaźnik od skody favorit , nowych już nie robią ale są za to części zamienne :grin: .Po wypłacie pojadę do mechanika co się tym zajmuję bo jest trochę przeróbki.

o widzisz to muszę też to sprawdzić pod tym względem co u Ciebie
dzieki za odpowiedz


Życie trzeba brać każdego dnia!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy i zdjęcia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości