Golf MK1 1978rok odbudowa :)

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Mikimk1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 11, 2017 19:03

Golf MK1 1978rok odbudowa :)

Post autor: Mikimk1 » pt sie 11, 2017 19:29

Witam. Jestem tu nowy i chce się was poradzić Panowie :)
Mam Golfika MK1 dość długo był w rodzinie lecz naprawde zajechany. Chcieli go na złom sprzedać ale przygarnałem go i chce odbudować tylko czy to ma sens ????
Progi dość zgnite i w podłodze dziury i wiadomo nadkola tył zjedzone troche i tam gdzie wlew paliwa.


Planowałem żeby go wyspawać tam gdzie widać rudego. Zrobić to i potem wypiaskować żeby ewentualnie zlikwidować następne ogniwa rdzy. Czy to ma sens ??
Proszę o porady



Awatar użytkownika
kacper13
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 214
Rejestracja: czw paź 20, 2011 16:07
Lokalizacja: SRC
Auto: Golf 3 .1,6 .93r .GL

Golf MK1 1978rok odbudowa :)

Post autor: kacper13 » pt sie 11, 2017 23:32

Może dał byś jakieś fotki.Sens zawsze ma ratowanie klasyka.Ja bym go remontował.Rozbierz go do blachy i w tedy zobaczysz dokładniej jle jest tej rdzy. Wycinaj blachę zgniotą i wstawki wspawuj.Progi i inne elementy blacharskie jak poszukasz to kupisz.Trochę zabawy i dużo czasu poświęcisz. Czekamy na zdjęcia tej . :hmm:



Mikimk1
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: pt sie 11, 2017 19:03

Golf MK1 1978rok odbudowa :)

Post autor: Mikimk1 » pn sie 14, 2017 22:41

Dziękuje za odp kolego. Naprawde w takich tematach jestem zielony. Jutro postaram sie wstawić foty. Samochód jest naprawdę w słabym stanie bo jeżdziło z 6 lat po lesie :)
Mam już zakupione progi reperaturki nadkoli nowe błotniki przód i kupiłem całe podłogi.

Pytanie za 100 pkt. Czy jeśli to bedzie wyspawane powiedzmy że wmiarę... To co dalej zrobić aby to było dobrze zakonserwowane ????



ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości