Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: gluszcz » pt gru 08, 2017 15:29

no cena chyba wiele mówi ...? To auto było kiedyś w Poznaniu a jeszcze wcześniej sprowadzono je z Francji /cena była ;;prawie,,taka jak teraz ...
Cena dobra jak za ten stan , sprzedaje się juz jakiś czas ... to ta ze zwykła deską /chyba że nastapiła jakaś zmiana/
https://www.facebook.com/VWGOLF4R32byMateusz/" onclick="window.open(this.href);return false;



Boba
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: czw maja 16, 2013 21:59

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Boba » sob gru 09, 2017 01:05

https://www.youtube.com/watch?v=wvyx77R8Zws" onclick="window.open(this.href);return false;
ale ta cena za niego to czemu taka niska... :goof:



Awatar użytkownika
Szamper
OEM+
OEM+
Posty: 403
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 17:53
Lokalizacja: Oberschlesien
Auto: 7R Variant, 4R32
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Szamper » sob gru 09, 2017 09:12

Łatane podłużnice, na liczniku choinka, deska z bory przed liftem. Resztę sobie dopowiedz samemu.


Obrazek

gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: gluszcz » ndz gru 10, 2017 15:41

Ale dlatego taka cena ....myslę że jak wyjmiesz papiery to i jeszcze trochę utargujesz ...
Tyle ,,bud'' golfów 4x4 jest za grosze ...



Boba
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: czw maja 16, 2013 21:59

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Boba » wt gru 12, 2017 12:46

PL ---> https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... zkeUJ.html" onclick="window.open(this.href);return false;
DE ---> https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta ... MATIC_GEAR" onclick="window.open(this.href);return false;

w opisie na mobile : Reparierter Unfallschaden ~ Naprawiono uszkodzenie powypadkowe ~ wg tłumacza gogle :okej:
49 500 zł ? :rozpacz:



Awatar użytkownika
xxxPALUCHxxx
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 967
Rejestracja: wt wrz 22, 2009 19:24
Lokalizacja: POLSKA

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: xxxPALUCHxxx » wt gru 12, 2017 13:00

Kilka postów wyżej pisałem o tym aucie. Właściciel w rozmowie telefonicznej nie ukrywał ze auto miało jakaś przygodę ale podobno nie za jego kadencji. On je „tylko” doprowadził do porzadku.
Podobno wtedy jak dzwoniłem bylo duże zainteresowanie autem i w DE i nawet dwóch chętnych z PL było juz w drodze.


______LET's GOLF______
Obrazek

MIGAJACA KONTROLKA AKUMULATORA / ALTERNATORA -> potrzebuje pomocy :
viewtopic.php?f=140&t=398583

zderzak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 00:06

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: zderzak » pt gru 15, 2017 13:04

Erke oglądał znajomy i niestety dobrze sie o niej nie wypowiadał. Ogolnie duuuzo brakuje do dobrego stanu.

A tak nawiasem mówiąc. Śledzę ten temat jakis czas i zauważyłem fatalną cechę ludzi jak i niektórych
forumowiczów, bo też nie raz sprzedawałem jakiś samochód i wiem jak to działa.
Wklejają linki erek generacji V po 40tys zł albo i mniej a potem komentują, że wypadkowy, że słaby stan.
Tak samo z IV generacją. Pytają sie czy warto kupić/ oglądać auto za 30tys zł
Jaka cena taki samochód. Coś musi być wiadomo. Na co ludzie liczą ? że dostaną perełkę za połowę kwoty ? :rotfl:
Zadbana erka 4 na mobile kosztuje ponad 15tys euro
a za 10 i niżej są to auta wyeksploatowane albo uderzone.
Więc zdrowy egzemplarz po sprowadzeniu do PL to koszt minimum 60tys zł
A jak ktos by wystawił za tyle na allegro to forumowicze i "znawcy" by go wyśmiali.
To tak ode mnie bo coraz gorzej czyta sie ten temat.

Pozdro.



dany_47
Forum Master
Forum Master
Posty: 1026
Rejestracja: sob mar 14, 2015 17:24
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: dany_47 » pt gru 15, 2017 17:56

Chwila chwila.... To jeśli auto jest dobre to musi kosztować majątek? Przedmiot zawsze jest wart tyle ile kupujący jest w stanie za niego zapłacić. R32 to już kult, zwłaszcza MK4 ale nie popadajmy w jakąś chorą paranoje że dobra erka czwartej gen to 60k PLN a ta za 40k to już ulep. Bzdura jakich mało. Spójrz na datę wystawienia tych erek po 15k i więcej EUR. Wiszą miesiąc, dwa miesiące a może i pięć bo właściciel "wie co ma". Cieszmy się że są takie erki piękne i utrzymane ale nie ma co przepłacać i napędzać tą machine. Ludzie biorą te ceny z dupy bo handlarze ciągną złom, klepią i sprzedają jako super stan więc ludzie mający dobre auto podnosili ceny. I w ten sposób to się nigdy nie skończy bo jak handlarze widzą że dobre auto podrożało to ich "równie dobre" też musi być droższe. Trzeba być realista. Jak dla mnie uczciwa cena za dobre R32 MK4 to 40k PLN. A MK5 około 55k PLN


Było: MK4 1.8 BIG TURBO 370KM i 470Nm

Obrazek

Jest: Passat B5.5 R32 TURBO 740KM i 790Nm

Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Kevin_mkII » pt gru 15, 2017 18:27

dany_47 pisze:Chwila chwila.... To jeśli auto jest dobre to musi kosztować majątek? Przedmiot zawsze jest wart tyle ile kupujący jest w stanie za niego zapłacić. R32 to już kult, zwłaszcza MK4 ale nie popadajmy w jakąś chorą paranoje że dobra erka czwartej gen to 60k PLN a ta za 40k to już ulep. Bzdura jakich mało. Spójrz na datę wystawienia tych erek po 15k i więcej EUR. Wiszą miesiąc, dwa miesiące a może i pięć bo właściciel "wie co ma". Cieszmy się że są takie erki piękne i utrzymane ale nie ma co przepłacać i napędzać tą machine. Ludzie biorą te ceny z dupy bo handlarze ciągną złom, klepią i sprzedają jako super stan więc ludzie mający dobre auto podnosili ceny. I w ten sposób to się nigdy nie skończy bo jak handlarze widzą że dobre auto podrożało to ich "równie dobre" też musi być droższe. Trzeba być realista. Jak dla mnie uczciwa cena za dobre R32 MK4 to 40k PLN. A MK5 około 55k PLN

za dobre auto trzeba dobrze zapłacić...nie ma promocji...nie ma okazji...


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

zderzak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: ndz sty 12, 2014 00:06

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: zderzak » sob gru 16, 2017 10:49

dany_47 pisze:Chwila chwila.... To jeśli auto jest dobre to musi kosztować majątek?
Tak szczególnie wszystkie R, rs, st, gti itp bo o to trzeba dbać żeby kiedyś miało wartość i przyciągało wzrok.
wysokie ceny nie są z kosmosu, zobacz na ceny zakupu tych samochodów w tamtych czasach.
za 40tys ładna, zdrowa, nie bita r32 mk IV ? Powodzenia



Awatar użytkownika
44FG
Forum Master
Forum Master
Posty: 1239
Rejestracja: wt sty 25, 2005 17:57
Lokalizacja: Lemingrad
Kontakt:

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: 44FG » sob gru 16, 2017 10:49

Dokładnie tak. Nie wiem jak trzeba być naiwnym sądząc, że w PL kupi się dobre auto a już w szczególności tak specyficzne jak R32 czy inne tego typu istotnie taniej niż chcą za nie w Niemczech... W dobie internetu świat jest mały - wystawiasz dobre auto czy jakąś poszukiwaną część w PL i dzwonią do Ciebie Niemcy i vice versa. Trzeba być wielce naiwnym, że taki handlarz kupił świetne auto w Niemczech czy Szwajcarii gdzie stoją np po 12-15 k Euro i sprzedaje je następnie w Polsce poniżej własnych kosztów... Litości... Nie ma znaczenia, że w Polsce ludzie zarabiają mniej niż w Niemczech. Masz kaprys i fanaberię mieć takie auto zadbane - musisz płacić jak Niemiec bo inaczej on przyjedzie i Ci je kupi.


Byly: mk II 1.6D '86, mk II G60 '90, Rallye Golf '89, passat b5 1.8 '99, Passat TSI '11, Volkswagen CC TSI '13, Skoda Octavia RS TSI DSG '14, mk VI GTI Edition 35 '12,
Sa: Mk I vel Kermit '83, mk I cabrio 3.2 V6, Corrado VR6 '94 - "Japoniec", Focus RS mk III '16, Tiguan 2.0 TSI DSG 4Motion '17

Awatar użytkownika
sauber
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 259
Rejestracja: pn kwie 02, 2012 14:45
Lokalizacja: OKL / OOL
Auto: Volkswagen Golf MK1 1.6 td
Seat Leon 5F ST FR 1.4 TSI

Re: Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: sauber » sob gru 16, 2017 14:10

44FG pisze:Dokładnie tak. Nie wiem jak trzeba być naiwnym sądząc, że w PL kupi się dobre auto a już w szczególności tak specyficzne jak R32 czy inne tego typu istotnie taniej niż chcą za nie w Niemczech... W dobie internetu świat jest mały - wystawiasz dobre auto czy jakąś poszukiwaną część w PL i dzwonią do Ciebie Niemcy i vice versa. Trzeba być wielce naiwnym, że taki handlarz kupił świetne auto w Niemczech czy Szwajcarii gdzie stoją np po 12-15 k Euro i sprzedaje je następnie w Polsce poniżej własnych kosztów... Litości... Nie ma znaczenia, że w Polsce ludzie zarabiają mniej niż w Niemczech. Masz kaprys i fanaberię mieć takie auto zadbane - musisz płacić jak Niemiec bo inaczej on przyjedzie i Ci je kupi.

Ale Polaczki nadal myślą, że kupią taniej jak na zachodzie niemieckie auto :okej:
Sam szukałem dłuuuugi czas R32 ale jednak zwątpiłem, a ściągać z De nie chciałem z racji wysokiej akcyzy...no może kiedyś się skuszę :grin:


Sprawdź mojego białego Mk1 ; ). http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=499895

gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: gluszcz » śr gru 20, 2017 18:16

Ja myślę że argument że w de czy Ch dobre auto kosztuje tyle i tyle i u Nas też tyle musi kosztować jest z :ass: Tam są inne realia i standart życia , po prostu więcej zarabiają .... Wiadome jest że jak auto jest tańsze niż srednia rynkowa to ,,coś'' musi z nim być ...kwestia co ???? trzeba skalkulować cenę do stanu auta . Auta są tańsze ,te po różnych przygodach bo KOSZTA NAPRAWY W TYCH KRAJACH SĄ BARDZO WYSOKIE A UBEZPIECZALNIE WYPŁACIŁY DOBRY PIENIĄDZ i mozna na cenie opuścić . Byście się bardzo zdziwili ,jak byście zobaczyli ile potrafi kosztować naprawa ,,pierdoły'' w danym aucie ... a u nas się da to zrobić za pare groszy ...to inny trochę świat niż u NAS i nie ma co za bardzo porównywać naszego rynku z ich rynkiem .Jest też wiele igiełek za te 15.000 E które sa juz poklejone w :ass: i zaniedbane przez właściciela.
Na koniec napiszę ,że nie zawsze cena jest wyznacznikiem takiego auta jak R32 , kupowałem 2 i sprzedawałem 2 takie auta ,mam paru znajomych z takimi autami i różne transakcje bywają i naciemniej często jest pod latarnią :grin: . Najgorsze .:R są od tych domorosłych tunerów :banghead:



Awatar użytkownika
Kevin_mkII
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 768
Rejestracja: sob lis 20, 2004 02:09
Lokalizacja: Worthersee
Kontakt:

Zna ktoś to R32?? - ogłoszenia sprzedaży golfów R

Post autor: Kevin_mkII » czw gru 21, 2017 18:42

gluszcz...ty sie nie znasz :)


Pozdrawiam
Kevin

http://www.facebook.com/ksystem1 - K-system Car Detailing

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości