[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Zablokowany
Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Post autor: POOREK » pn kwie 06, 2009 18:46

Po dłuższym czasie nadszedł czas aby się przywitać z forum na dobre :bajer: długo się zbierałem na opisy ale.. :hmm: do rzeczy.. zakup był trochę niespodziewany.. pojechałem do Niemiec na jakieś 4 miesiące popracować... kilka groszy się uzbierało, początkowo miało iść na co innego.. no ale... :D musiałem czymś wrócić :okej: po dłuższych rozmyślaniach.. stwierdziłem że szkoda mi będzie sprzedać... klamka zapadła :chytry: coś na dłużej :D nie wiedziałem co kupić... miało mieć klimę, być w 5 klamkach i miało być niemieckie :food: w dniu 5 września 2008 stałem się szczęśliwym posiadaczem MK3 :pub: rocznik 97 (czyli chyba ostatni w jakim leciały hatchback`i) :grin: silnik AAM :cool: demon prędkości to to nie jest, ale swoje potrafi, mimo wszytko :bajer: z fabryki wyjechał z następującym wyposażeniem:

:arrow: klima
:arrow: ABS
:arrow: 2x poducha
:arrow: prąd w przednich szybach (domykane i otwierane z kluczyka)
:arrow: podgrzewane lusterka
:arrow: immobiliser w kluczyku
:arrow: wspomaganie kierownicy
:arrow: centralny zamek
:arrow: elektryczna regulacja świateł :jezor:
:arrow: reszty nie pamiętam, ale nie ma tragedii :helm:


Marka: VOLKSWAGEN
Model: GOLF
Kolor: CZARNY
Pojemność/Moc: 1781cmm/75KM
Oznaczenie silnika: AAM
Rok produkcji: 1997
Pierwsza rejestracja: 18.11.1997
Pierwsza rejestracja w kraju, czyli moja: 4.11.2008
Zawieszenie: gewinde MTS


w dniu zakupu wyglądał tak:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

stan? cóż mogę powiedzieć... przebieg mnie nie przeraził :) miał prawie 240k, klientka dojeżdżała do roboty :) kupiony z podwórka :food: wolę kupić taki niż 10 razy przekręcany :grrr: Posiadał jakieś drobne niedociągnięcia kosmetyczne, milion popalonych żarówek, brakujący kołpak a nawet spalony bezpiecznik w klaksonie :panna: Po dłuższych oględzinach, doszedłem do wniosku że wszystkie te niedociągnięcia jestem w stanie zrobić sam, a cena była kusząca :hmm:


najbardziej jednak cieszyłem się z dwóch magicznych przycisków.. no może jednego :D tego po lewej :jezor: :
Obrazek


planów pojawiło się bardzo dużo, tym bardziej że kumpel miał identycznego, tylko że 2 latka starszy :bajer: po powrocie.. wszystkie formalności.. przeglądy, tłumaczenia, oleje, rozrząd, filtry.. było tego trochę i pokopały mnie po kościach te wydatki :otepienie: nie licząc tego że wróciłem ponad 1000 km na 4 różnych oponach :rotfl: konieczna była zmiana na coś jednakowego (chociaż tymczasowo, na zimę) :P


pierwszym moim modem było... uwaga.. fanfary :D usunięcie zbędnych naklejek z szyb i karoserii :helm: na tyle mnie było wtedy stać $$$ :grrr: żartuje... zmieniłem jeszcze podkładki pod tablice na całe czarne :rotfl:

akcja brudas:
Obrazek

2h później :jezor: :
Obrazek


MODY: :hmm:

zarejestrowałem się na forum, posiedziałem na nim troszkę... zamówiłem wlepę forumową.. po tym jak przyszła okazało się że 10cm to za mało :D myślałem że takie się wkleja pod lampę a tu zonk.. no ale pomyślałem.. i tak nakleję... może z czasem zamówię większą, 15 cm :satan: :
Obrazek


następnym krokiem była modyfikacja oryginalnego podświetlenia nawiewów, na rzecz produktu użytkownika achamerski, który można znaleźć na allegro i na http://www.dobraelektronika.eu/" onclick="window.open(this.href);return false; :) poniżej foto:
tak było:
Obrazek

tak jest:
Obrazek


kolor... czarny :D więc wpisał się jako czarnuch.. no to jak czarnuch to na porządnie :hmm: następnym krokiem był smoked front wg. porad od kolegów z VentoFans http://www.vwvento-fans.com/" onclick="window.open(this.href);return false; :okej: powoli i do celu :pub: :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


i do smoked frontu przyciemniłem zaślepki i kierunki:
Obrazek


przyszła wiosna.. poprawki lakiernicze :bajer: wymieniłem prawe przednie drzwi bo nie dość że ktoś ich nieudolnie pomalował (z czerwonego :grrr:) to jeszcze i nie dało rady ich dobrze spasować.. fakt.. może nie powinienem tego pisać :blush: trudno, wymieniłem.. no i co ? :P samochodu idealnego często, gęsto się nie kupi, a ja lubię mieć wszystko poukładane i dokładnie tak jak powinno być.. więc wymieniłem żeby mnie po oczach nie gryzło :P do tego doszły zaprawki, a'la usuwanie rudej :helm: Gofer od razu poczuł się lepiej :okej: (mówił mi :jezor:)


no i małe zakupy :okej: wszystkie żaróweczki w całym samochodzie wymieniłem na led itp, tj. podświetlenie tablicy, bagażnika, wnętrza, postoje.. i chyba tyle :) od razu inny image :satan: na tył zagościły nowe lampy typu red-white clear, które mają być miłym akcentem i odskocznią od czerni :bajer: +żarówki chrom do kierunkowskazów :rotfl: jest również ori lotka pryśnięta w lakier :) dupcia prezentuje się tak :food: :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


wnętrze za dnia wygląda tak (brakowało mi jednego pokrętełka od lusterka :grrr: ale... już nabyte :) ) :
Obrazek


pod maską.. 'zbędny' ale bardzo wygodny bajerek.. mianowicie siłowniki (lifty):
Obrazek


przód? chyba najciekawsze z tego wszystkiego :D więc oczywiście lampki smoked po całości tak jak pisałem :) do tego grill JOM no emblem i szeroka dokładka (5KM więcej :jezor:) front się prezentuje tak :bigok: :
Obrazek
Obrazek


czeka mnie naprawa 2 nitek ogrzewania tylnej szyby :D zrobione √
Obrazek


kopertówki czekają na montaż w cieplejsze dni :) zrobione √
Obrazek


na dzień dzisiejszy tj. 5 kwietnia 2009 :jezor: po równych 7 miesiącach od daty nabytku gofer w całości prezentuje się tak :grin: :
Obrazek


wśród innych samochodów w dzień i w nocy:
Obrazek
Obrazek


update 17 kwietnia 2009 :bajer:

zrobione kopertówki :grin: z czasem będą jeszcze z tyłu :chytry: :
Obrazek
Obrazek

nowe fotki :food: więcej fotek, str 3 :
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


update 19 sierpnia 2009 :bajer:
punkt zwrotny, zmiana planów i koncepcji autka :) nowy grill na dwa żeberka ze znaczkiem, znaczek czarny mat, lampy h1+h1 smoked i bra :kwiatek str. 6:
Obrazek


update 25 września 2009 :bajer:
Goferek dostał zestawik audio :
:arrow: Alpine 101R
:arrow: Helix DB 6.1
:arrow: Helix DB 62.1
:arrow: Hertz EP4
:arrow: nowiutkie kable do wzmaka
:arrow: kondensator Hama
:arrow: skrzynka Magnata, która co prawda była już wcześniej, ale teraz została podpięta że gra jakoś :jezor:

gwincik MTS-Technik :) str. 7:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

mały frykas na zloty :okej: :
Obrazek


update 22 października :bajer: str. 8:
przyszedł nowy grat na zloty tj. blacha USA no + postoje w kierunkach zrobiłem :food:
Obrazek


update 17 grudnia 2009 :bajer: str. 8:
przyszła zima :kwiatek: pierwsze przygody (str. 8 ), u wulkanizatora podnośnik pod autko się nie zmieścił :finga:

Św. Mikołaj dostarczył nową, mocniejszą skrzynkę basową Blaupunkta, żeby trochę bardziej samochodem targało ;) była również przedwczesna Gwiazdka :chytry: która przyniosła taki oto ori frykas w bardzo dobrym stanie :bigok: :
Obrazek

aktualny setup zimowy z wąskim hokejem :balwan: :
Obrazek


update 19 stycznia 2010 :bajer:
są koła :bigok: nareszcie :) przymiarka w zimowym setup`ie, str. 9:
Obrazek
może będzie kolor, zobaczymy bliżej sezonu ;)


update 1 marca 2010 :chytry:
dekielki, pierścienie, dystanse, śruby, polerka, przygotowanie pod malowanie itp czyli doprowadzanie felg do używalności :) str. 12:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


update 4 marca 2010 :)
Toyo Proxes T1-R 195/40 R16, str. 12:
Obrazek


update 22 marca 2010 :kac:
pomalowane koła :bigok: str. 13:
Obrazek
Obrazek


update 24 marca 2010 :jezor:
koła na samochodzie :bigok: str. 13 ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


update 14 kwietnia 2010 :jezor:
wyregulowany gwint + dystanse 20mm na samochodzie :bigok: foty str. 17 ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

aktualne mody vs. seria :kac:
Obrazek


update 19 kwietnia 2010 :grin:
spring session, czyli trochę wiosny str. 19 :)
Obrazek
Obrazek


update 1 maja 2010 :grin:
wlepa majóvwkowa :bigok:
Obrazek
Obrazek


update 10 maja 2010 :grin:
zaklepane ranty str. 23 :jezor:
Obrazek


update 27 maja 2010 ;)
regulacja zawiasu po klepaniu rantów str. 25 :jezor:
Obrazek


update 7 czerwca 2010 ;)
aktualne foty str. 26 :jezor:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


update 23 czerwca 2010 ;)
setup majoVWkowy i przyciemnienie tylnych lamp str. 28 :) poprawki dot. przyciemnienia lamp str. 30, 32, 33 i 34 :P
Obrazek
Obrazek
Obrazek


update 27 czerwca 2010 ;)
majoVWka 2010 str. 31 :)
Obrazek


update 11 lipca 2010 ;)
poprawione postoje str. 32 :)
Obrazek


update 24 lipca 2010 :P
Infinity REF1240SE str. 35 :grin:
Obrazek


update 31 lipca 2010 :P
1/2 HCC str. 35 :grin:
Obrazek


update 23 sierpnia 2010 :P
nowe foto str. 36 :grin:
Obrazek


update 18 września 2010 :)
dystanse pod głośniki + jesienne foto str. 37 :grin:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


update 5 października 2010 :)
pomarańczki ZKW + chromowany znaczek str. 43 :grin:
Obrazek


update 24 października 2010 :)
zimowy setup str. 46 :rotfl:
Obrazek
Obrazek


update 14 listopada 2010 :)
olej, ubezpieczenie, itp czyli koszta niewidoczne str. 47 :bajer:
Obrazek


update 15 stycznia 2011 ;)
coś na dach, czyli thule 404, str 51 ;)
Obrazek
Obrazek


update 10 lutego 2011 :)
poleciał niestety jeden z przegubów, kupione to co szło na pierwszy montaż, czyli Lobro (str 54):
Obrazek


update 13 lutego 2011 :jezor:
zbiornik płynu spryskiwaczy 7L :) (str 55)
Obrazek


update 27 lutego 2011 ;)
małe co nie co pod maskę, diabeł tkwi w szczegółach :) str 57
Obrazek


update 3 marca 2011 ;)
czas pokazać karty na 2011... str. 58 :)

włącznik + żółte halogeny
Obrazek
Obrazek

powrót do pomarańczek ZKW + krótkie blendy:
Obrazek
Obrazek

Hella Projector Black z krzyżem:
Obrazek

zmiana tylnych lamp:
Obrazek

zmiana koloru felg:
Obrazek
Obrazek
Obrazek

znaczki w kolor felg:
Obrazek

deska windsurfingowa na dach:
Obrazek
Obrazek
Obrazek


update 5 marca 2011 :P
pomarańczki fer w błotnik str. 60 :)
Obrazek


update 9 marca 2011 :)
wypolerowane ranty na nowo i koła przygotowane do sezonu, str. 60 ;)
Obrazek


update 10 marca 2011 :bajer:
after winter - before spring setup :) str. 60 ;)
Obrazek


update 31 marca 2011 :)
poskładane graty na 2011 :helm: str. 63 i 64 ;)
Obrazek
Obrazek


update 13 kwietnia 2011 :)
zakup recaro od mk4 :helm: str. 69 ;)
Obrazek


update 20 kwietnia 2011 :P
recaro on board :helm: str. 72 :satan:
Obrazek


update 28 kwietnia 2011 :)
wymiana przewodów wysokiego napięcia + świece ;) świeże fotki str. 74 :helm:
Obrazek


update 11 maja 2011 :)
nowe fotki str. 78 :food:
Obrazek


update 30 maja 2011 :)
pomarańczowe kierunki z tyłu i majoVWka 2011 :) str. 82 i 84 ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek


update 7 lipca 2011 :)
zbieramy graty na czarne wnętrze :) doszły też dywaniki obszywane pomarańczową nitką ;) str. 89 ;)
Obrazek


update 19 lipca 2011 :)
trochę prądu, czyli elektryka luster i elektryka tylnych szyb :) str. 91 ;)
Obrazek


update 26 lipca 2011 :)
czarny środek :) sufit + słupki w alcantarze :) str. 94 ;)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


update 9 sierpnia 2011 :)
doszły listwy lakierowane w kolor - będzie co malować - str. 95 :)
Obrazek


update 21 sierpnia 2011 :)
materiałowe kieszenie - str. 96 ;)
Obrazek
Obrazek


update 16 września 2011 :)
artykuł w VW Trends - str. 97 :)
Obrazek

zaciski z G60 pod tarcze 280mm ;) - str. 97 :-)
Obrazek


i dotąd niestety robiłem update-y, dalej od 97 strony temat warto prześledzić samemu z uwagi na bardzo dużą ilość zdjęć gdzie jak auto wyglądało finalnie do końca swoich dni :-) auto było super ale trzeba było pójść krok do przodu, pozdrawiam i powodzenia wszystkim forumowiczom :bigok:



WSZYSTKIE ZDJĘCIA W TYM TEMACIE CHRONIONE SĄ PRAWAMI AUTORSKIMI
Kopiowanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie zdjęć chronionych przez prawa autorskie, bez wiedzy i zgody autora jest zabronione.
Takie działania moga podlegać karze (zgodnie z ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Dz.U. 1994 nr 24 poz. 83 wraz z późniejszymi zmianami)
Ostatnio zmieniony pn mar 11, 2013 11:10 przez POOREK, łącznie zmieniany 105 razy.



Awatar użytkownika
Merffik
VW Baron
VW Baron
Posty: 3045
Rejestracja: śr paź 04, 2006 10:50
Lokalizacja: KCN
Kontakt:

Post autor: Merffik » pn kwie 06, 2009 18:52

Generalnie to bardzo ładne autko wszystki mody idą w dobrym kierunku po za przednimi kierunkami i blendami trzeba je było mniej pomalować bo tak wygladają troszke nienaturalnie po za tym to tylko pogratulować i nad zawiechą się nie zastanawiaj -40 nie tak dużo da się jeździć i wygląd duzo lepszy :D



Awatar użytkownika
zanieek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 666
Rejestracja: pn sie 18, 2008 21:16
Lokalizacja: warmia-mazury

Post autor: zanieek » pn kwie 06, 2009 19:00

Bardzo ładna seria, naprawde świetnie trafiłeś a mody idą w jak najlepszym kierunku. Gleba się przyda zresztą tak jak u mnie. hehe. ale zawieszenie -60 nie jest dużo przy feldze 16". Zastanów się nad tym. Powodzenia w pracach nad autkiem.



Awatar użytkownika
reDCap
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 394
Rejestracja: wt mar 27, 2007 03:20
Lokalizacja: Nowe Brzesko
Kontakt:

Post autor: reDCap » pn kwie 06, 2009 19:05

No i oczywiscie aluski jakies ładne.Autko bardzo piekne...bo czarne :bigok: Powodzenia w dalszych modach :helm:


[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=155032]Golf VR6[/url]--spyfoto str.4
SPRZEDAM:
-Silnik wycieraczki tylnej
-Maska Golf 3
info PW
[url=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=a735751ac38f2398][img]http://images36.fotosik.pl/95/a735751ac38f2398m.jpg[/img][/url]

pogoda88
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 22:42
Lokalizacja: Paterek
Kontakt:

Post autor: pogoda88 » pn kwie 06, 2009 22:25

no świetnie :bigok: ładne zmiany na lepsze oczywiście, widzę że dbasz o szczegóły! Wiem jak to jest ze zmianami i doprowadzaniem do porządku samochodu, będąc studentem...

Twój to "czarnuch"-z września, a mój to "białas" z 26 listopada :grin:

Natchnął mnie ten temat do dalszej pracy! Jutro kupuje sylikon i lakier do lamp i jazda :grin:
pozdro i życzę pomysłów i kasiwa na dalsze zmiany!



Awatar użytkownika
Damilo
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 422
Rejestracja: wt lip 17, 2007 18:08
Lokalizacja: R-do-M / UK
Kontakt:

Post autor: Damilo » pn kwie 06, 2009 22:52

golfik ma potencjal :) mody poza tylnym neonem na plus chociaz dobrze ze on jest w srodku :D wiec nie widac :) :grin:


viewtopic.php?t=339368" onclick="window.open(this.href);return false; Paszur B4 US - Low n Slow :blush:
viewtopic.php?t=132242" onclick="window.open(this.href);return false; 20 Jahre oem+ :bigok:

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » pn kwie 06, 2009 23:38

Merffik pisze:wszystki mody idą w dobrym kierunku po za przednimi kierunkami i blendami trzeba je było mniej pomalować bo tak wygladają troszke nienaturalnie
wiesz... jak czarnuch to czarnuch :)
pogoda88 pisze:widzę że dbasz o szczegóły!
szczegóły składają się na całość :bajer:
pogoda88 pisze:Natchnął mnie ten temat do dalszej pracy! Jutro kupuje sylikon i lakier do lamp i jazda :grin:
bardzo się z tego cieszę :D uważaj żeby nie porwać odbłyśników :) ja malowałem pędzelkiem, może dłużej ale trochę bezpieczniej :helm:
Damilo pisze:mody poza tylnym neonem na plus chociaz dobrze ze on jest w srodku :D wiec nie widac :) :grin:
kolego jaki neon.. nie posądzaj mnie o coś takiego :D to zwykła żaróweczka 37 mm bodajże.. a świeci dobrze jak widać :grin: żaróweczka rurkowa led ku woli ścisłości :)



dzięki za wszystkie dobre słówka :bigok: wszystko jest w mojej głowie, problemy z realizacją :) niestety... :crazy:
Ostatnio zmieniony wt kwie 07, 2009 12:33 przez POOREK, łącznie zmieniany 2 razy.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
KanedA
Grupa Śląsk
Grupa Śląsk
Posty: 687
Rejestracja: śr lip 09, 2008 12:13
Lokalizacja: RadzionkóVW
Kontakt:

Post autor: KanedA » pn kwie 06, 2009 23:45

z głową i schludnie, oby tak dalej :bigok:

Pozdro,


Obrazek
Audi A4 B9 CMYC - Daily drive
MK3 Variant ARL++ Daily Drive 23XKM4XXNm - był...
MK3 VR6 ABV Syncro US - był... ale już nie ma...

Stowarzyszenie Volkswagen Klub Polska #411

Scotto
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 662
Rejestracja: ndz maja 07, 2006 23:09
Lokalizacja: londyn

Post autor: Scotto » wt kwie 07, 2009 00:32

Ladny i zadbany ,gratuluje autka prezentyje sie super po paru malych modach :bigok:
Powodzenia w realizaci planow!!!! A i moze jak bedzie troszke siana to skus sie na wieksze fele minimum 16 :helm:


Moj golf
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=75825 vento front
[url=http://img293.imageshack.us/my.php?image=golfsesjaaaa001vq3.jpg][img]http://img293.imageshack.us/img293/5788/golfsesjaaaa001vq3.th.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Post autor: POOREK » wt kwie 07, 2009 00:47

Scotto pisze:A i moze jak bedzie troszke siana to skus sie na wieksze fele minimum 16 :helm:
hee... fele jak fele :D wygląd oczywiście wyczepisty :jezor: ale opony zaraz droższe, mniejszy profil to i komfort mniejszy, a na nasze polskie drogi to niezbyt ciekawe rozwiązanie :) wiesz.. ludzie mają i nie narzekają, zrozumieć to teoretycznie można, ale ja nie mam samochodu do jazdy 15km dziennie i muszę mieć samochodzik komfortowy połączony z atrakcyjnym wyglądem... w planach jest 15... nad 16 pomyślę jeszcze jak będę kupował :food: na ten moment.. daleko do tego... :( rata za ubezpieczenie tuż tuż... :panna:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Pcblack
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 201
Rejestracja: śr paź 10, 2007 23:14
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Pcblack » wt kwie 07, 2009 02:05

Mody idą w dobrym kierunku :) Bardzo zadbany, trochę pracy wsadziłeś aby go do takiego stanu doprowadzić. Nie dość, że auta mamy zamiar robić w jednym stylu to jeszcze marzenia mamy te same bo też mi się marzy 2.0 swap :D


-------------------------------------
---->>Black Pearl Pcblack<<----
-------------------------------------

Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7797
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

Post autor: Adrian1989 » wt kwie 07, 2009 07:08

piekny czarnuszek :bigok: co do felg 15"..no coz,wyglad w mk3 nie powala ,poprostu fela wydaje sie za mala ;) ale rozumeim potrzebe jezdzenia codziennego-ja tez mam auto na codzien i mam zamiar zmienic z -40 na -60 glebe :) pozdro :pub:


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
zeton
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 650
Rejestracja: śr paź 10, 2007 13:23
Lokalizacja: NoVWa Sól
Kontakt:

Post autor: zeton » wt kwie 07, 2009 08:31

witam :bigok: i od razu wielkie gratki dla ciebie za kolejnego czarnucha na forum i oczywiście za włożony wysiłek bardzo fajnie ze idziesz w kierunku czarnego bandziora ja mam taki sam plan, jak czarny to na maksa :bajer: :bajer: Pozdravwiam :bigok: :bigok: :pub:



Awatar użytkownika
tomaz
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 330
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 22:17
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: tomaz » wt kwie 07, 2009 08:41

Adrian1989 pisze:o do felg 15"..no coz,wyglad w mk3 nie powala ,poprostu fela wydaje sie za mala
Ojjj zgadza sie kolego, ja też mam 15 wydawało mi się,że bedzie git ale jednak potrzebuje czegoś wiekszego bo jakies malutkie te kółeczka. Ogólnie autko prezentuje sie ładnie, gril zostawił bym ze znaczkiem bo jednak cos tak pusto. powodzenia
Ostatnio zmieniony wt kwie 07, 2009 08:43 przez tomaz, łącznie zmieniany 1 raz.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=103113&postdays=0&postorder=asc&start=0
Angel Ayes Chrom str.9

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości