[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style - ZAKOŃCZONY !

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: POOREK » sob gru 24, 2011 00:26

Artek, autko zimuje pod kocem ;) za pług nie zamierzam charytatywnie wysokooktanowego paliwa palić :pub:

Hors, wzajemnie i do zobaczycha :okej:


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: A r t u r » sob gru 24, 2011 00:27

POOREK pisze:autko zimuje pod kocem

Aaa no to dobrze golfikowi, pozdrowionka i wesołych świąt :pub:



Awatar użytkownika
Wilk90
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 389
Rejestracja: pt sie 14, 2009 12:33
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Wilk90 » śr sty 11, 2012 03:49

Mmm... co za furka:D



Awatar użytkownika
Mateusz_mk
...
...
Posty: 349
Rejestracja: ndz paź 16, 2011 21:22
Lokalizacja: R-m

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Mateusz_mk » pt sty 13, 2012 00:37

Auto genialnie prezentuje się...pogratulować i trzymam kciuki za kolejne mody .... :grin:


"...Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód..."[/color]

Awatar użytkownika
vw99
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 261
Rejestracja: czw paź 14, 2010 19:38
Lokalizacja: DSR
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: vw99 » sob sty 21, 2012 00:19

Ło kurde hehe siedze tu na tym forum juz jakis rok , na nysie2011 byłem xd i dopiero pierwszy raz znalazłem tego kaczuchowego golfa xD Mam nadzieje że w tym roku też was nie zabraknie na Vagnysie :)
Wtedy jeszcze w grupie z vw-passat.pl byłem ;)


Obrazek
Mój Satin Silver http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=422750" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Kamill92
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt kwie 02, 2010 21:53
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Kamill92 » sob sty 21, 2012 00:27

Zazdroszczę Ci tego że golfik może sobie zimować pod kocykiem spokojnie :jezor:
Jakie plany,wizje na sezon 2012?? :chytry:


My mkIII USA ------> viewtopic.php?f=88&t=360038" onclick="window.open(this.href);return false;
Wejdź i oceń....

Im wolniej jedziesz tym dłużej Cię widzą ;)

Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

Re: [golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: POOREK » pn sty 23, 2012 00:56

Kamilloo pisze:Jakie plany,wizje na sezon 2012?? :chytry:
Planów była cała masa, ale niestety ostatnimi czasy całkowicie wszystkiego się odechciało i raczej wątpię żeby w najbliższym czasie coś się zmieniło. Tak naprawdę to temat można na jakiś czas zamknąć. Moderatorowi dziękuję.
Ostatnio zmieniony pn sty 23, 2012 01:07 przez POOREK, łącznie zmieniany 1 raz.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: barteKKK03 » pn sty 23, 2012 01:03

Zgodnie z życzeniem zamykam... w sprawie odblokowania wal jak coś na PW



Awatar użytkownika
POOREK
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 1587
Rejestracja: śr lis 26, 2008 23:26
Lokalizacja: Pionki k. Radomia

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: POOREK » ndz kwie 15, 2012 22:48

więc tak... czas wskrzesić temat do żywych :-) zamknięty był z braku chęci na jakiekolwiek modyfikacje oraz w celu usunięcia spamu "co dalej?" "co modzisz?" etc.

auto stało jeszcze długo nie ruszane, zacząłem się z nim bawić dopiero jak nadeszła trochę przedwczesna wiosna i było kilka dni ładnej pogody ;)

golf został ruszony dopiero po połowie marca, a mniej więcej 21 marca wyglądał tak :chytry:
Obrazek

wszystko po to żeby położyć od nowa wiązkę pod elektryczne szyby z tyłu, lusterka, oraz przy okazji wygłuszyć całe auto :chytry: bo jak już rozbierać to po co się bawić w robienie czegoś na raty...?! Zadecydowałem żeby położyć od nowa wiązkę centralną, bo bez sensu jest sztukowanie przewodów i dokładanie czegoś poza oryginalną instalacją, skoro występowało to w oryginale ;) podczas wkładania nowej wiązki, pojawił się problem o którym wcześniej nie wiedziałem i nie spodziewałem się go wogole... :otepienie: okazało się że mam wiązkę sprzed 94 roku, auto mam powyżej 94 roku, a w 94 roku zmienili delikatnie instalacje elektryczną :panna: wielkie podziękowania dla michalqqr za szybką pomoc w ogarnięciu tematu, dzięki czemu udało mi się wyrobić ze złożeniem auta na Rozpoczęcie Sezonu Lubelskiego Stowarzyszenia VW Audi na torze w Lublinie :bigok:

no ale nie tak prędko, szybko zdałem sobie sprawę że jestem głęboko w d.... bo było jeszcze kilka innych komplikacji, auto było dużo łatwiej rozłożyć niż złożyć.. elektryka zatrybiła, posprawdzałem że wszystkie silniczki szyb, lusterek są sprawne wiec byłem trochę ucieszony, ale roboty było jeszcze przede mną ohoho... w przednich drzwiach posklejane są wiązki od nowa taśmą materiałową tak jak to było w oryginale, zostały wygłuszone taśmą dekarską, głośnik jest pod dystansem, tak jak być powinno, fotek nie mam bo nie było czasu robić... wpadły kieszenie materiałowe z przodu jak i z tyłu... zrobiłem sobie podświetlenie schowka (nie mam foto) ale jak fabryka :bigok: jest pod stałym plusem odcinanym poprzez taki guziczek jak przy krańcówce drzwi przy zamykaniu schowka :) rewelacja! hmm... tylne drzwi są zrobione do połowy bo nie zdążyłem ogarnąć na czas okrągłych wtyczek do drzwi (ale już leża w garażu), które również są od 94r inne, są inne końcówki wężyków od centralki... położyłem też wiązkę do podgrzewania foteli żeby się już nie męczyć z tym za drugim podejściem.... wtyczki są wyciągnięte pod fotele, maty leżą na półce w garażu, okazało się że jedna coś nie grzeje, ale to będziemy sprawdzać jak będzie na to czas... :jezor: ze składaniem całego samochodu, zeszło mi 4 dni i 2 noce, byłem strasznie styrany i najgorsze jest to że nie wszytko zostało dokończone, auto poskładałem "na sztukę", tak można powiedzieć bo muszę dokończyć jeszcze te tylne drzwi i cały bagażnik z klapą... :grin: ale najgorsze jest za mną i z tym już nie będzie wybebeszania środka itp itd :chytry:

więc... udało się ze wszystkim wyrobić, poskładałem wszystko na tyle jak się dało żeby wyglądało jak nie ruszane ;-) skończyłem składanie o 2-3 w nocy, o 7 wyjeżdżaliśmy do Lublina... no ale opłacało się :-) 1 miejsce w kategorii najładniejszy VW :-) 2 miejsce Kondzio, 3 miejsce Baran oraz najładniejsza felga zlotu Kondzio :satan:

Obrazek

kilka fotek przywiezionych z Lublina ;-)

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

i wideo: http://vimeo.com/39692164" onclick="window.open(this.href);return false; :-)


całą klapę bagażnika składam na nowych częściach żeby później nie było przejść że coś podchodzi rdzą itp itd po tym jak szczelnie zamknę klapę matami... trochę folii, czyli to co tygryski lubią najbardziej :grin:

Obrazek

no i listwy boczne mam nadzieję że polecą w niedługiej przyszłości do lakierowania, je też oczywiście będę składał na nowych spinkach, bo stare już powoli pękają albo pojedyńcze ząbki są powyłamywane...

i jeszcze jeden gadżet, który rodem z USA, przyjechał do mnie prosto z Włoch ;-) Utk, dzięki jeszcze raz :bigok:

Obrazek

to chyba tyle narazie... :grin:
Ostatnio zmieniony ndz kwie 15, 2012 23:00 przez POOREK, łącznie zmieniany 1 raz.


była: Czarna pomarańczka in Hawaii Style
jest: Audi 8G cabrio V6

Obrazek
www.vagradom.pl

"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Mateusz_mk
...
...
Posty: 349
Rejestracja: ndz paź 16, 2011 21:22
Lokalizacja: R-m

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Mateusz_mk » ndz kwie 15, 2012 23:00

POOREK, super ze wszystko udało Ci się ogarnąć na czas... :-) powodzenia w dalszych działaniach przy tym jakże pomysłowo wykonywanym projekcie... :jezor: masz łeb... :hehe: :hehe: dzięki także za rady... :food:
Aaaa.... jeszcze raz z mojej strony pogratulować sukcesu w Lublinie... :pub:


"...Skoro nie można się cofnąć, trzeba znaleźć najlepszy sposób, by pójść naprzód..."[/color]

Awatar użytkownika
michalqqr
...
...
Posty: 1052
Rejestracja: sob cze 07, 2008 20:36
Lokalizacja: Opole
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: michalqqr » ndz kwie 15, 2012 23:26

POOREK pisze:wielkie podziękowania dla michalqqr za szybką pomoc w ogarnięciu tematu,
cała przyjemnośc po mojej stronie :D :pub: :pub:



Awatar użytkownika
szumnyvw
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 833
Rejestracja: wt gru 08, 2009 23:53
Lokalizacja: Jawor

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: szumnyvw » ndz kwie 15, 2012 23:41

No no robi robote :D



Awatar użytkownika
Micjusz
I LOVE GERMAN CARS
I LOVE GERMAN CARS
Posty: 1208
Rejestracja: pn sty 24, 2011 14:38
Lokalizacja: Grudziądz/Okolice
Kontakt:

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Micjusz » pn kwie 16, 2012 11:05

Jest grubo


Było:
Golf II Fire&Ice 1991, MK3 1.8AAM - 1993, MK2 1.3NZ - 1991, BMW E34 2.8 - 1992

Jest:
Bora - 1999, ETZ 150 - 1991, Komar 2352 - 1979

Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

[golf mk3] Czarna pomarańczka in Hawaii Style by POOREK

Post autor: Baran. » pn kwie 16, 2012 14:02

Ojej w ogóle kto temat odblokował :) Gratuluje :pub:


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości