CzaRNe Mk3 VR6 ABV TURBO! by piotr.fitowski

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
emilson
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 928
Rejestracja: sob wrz 13, 2008 17:25
Lokalizacja: lubliniec
Kontakt:

Post autor: emilson » śr sty 20, 2010 23:39

mysle ze piter tak jak zmartwychwstal po roznych przygodach z agro tuningiem :green_fuck: i teraz dojdzie do ladu i posklada tego parcha :D


never ending story

piotr.fitowski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 19:50
Lokalizacja: Prudnik

Post autor: piotr.fitowski » ndz mar 14, 2010 15:15

witam dawno sie nie odzywalem.... pojawiły sie nowe koła :cwaniak: ogolnie to 4x keskin kt1 9j :P.... wypolerowane juz na lustro :super: dawno tu nie zaglądałem.... auto w sumie juz bez silnika stoi i zaczęło mody :super: mysle ze do 2 miesiecy bd latac :-) duzo fantow jest :super: pewno na dniach dodam jakies konkrety:)) a narazie 3 foteczki 2 z wyciagania pieca :super: sam wyciągnąłem :super: :super: i jena z wakacji z mk1 :))

Obrazek

Obrazek

Obrazek

trzeba sie naszykowac na Vaga w Nysie :green_fuck:


moja świeżynka :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=265796&postdays=0&postorder=asc&start=0

Awatar użytkownika
Hielbi
Forum Master
Forum Master
Posty: 1003
Rejestracja: wt kwie 28, 2009 17:24
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Hielbi » ndz mar 14, 2010 15:27

no no robi sie ciekawie mam nadzieje ze do czasu zlotu w Nysie poskładasz wszystko i bede miał okazje obejrzeć tego potwora :helm:


Mój mk3 german styl na pełnym ogniu!!Przygotowania do 2011 ruszyły Borbet A w nowej odsłonie!
viewtopic.php?f=88&t=251521&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;

piotr.fitowski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 19:50
Lokalizacja: Prudnik

Post autor: piotr.fitowski » ndz mar 28, 2010 11:58

Witam wszystkich:-) :-) uparcie chcę zdążyć na VAG-a w Nysie więc prace idą powoli do przodu :super: "WSIOLF" został totalnie wybebeszony :ok: , została polakierowana na nowo komora silnika ( w końcu turbo musi się prezęcić) no nowo zakonserwowane zostały przednie nadkola barankiem novola :-) do przedniego zawieszenia ówcześnie wypiaskowanego i pomalowanego zostały wprasowane nowe gumy :mrgreen: wszystkie drązki i końcówki zostały wymienione na nowe :-) w tyg powinny zawitać juz na aucie :-)
PLAN NA KWIECIEŃ
:arrow: rozbiórka silnika do zera, obróbka silnika i poskładanie go na kuciźnie
:arrow: montaż turba i silnika w aucie
:arrow: ogarnięcie tematu instalacji elektrycznej
:arrow: zbudowanie układu wydechowego na pełnym przelocie z kwasa :evil:
:arrow: i pewno troch innych rzeczy :-)

Jak sie zapatrujecie :mrgreen: bd dobrze :zdegustowany: :?:

FOTKI:
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


moja świeżynka :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=265796&postdays=0&postorder=asc&start=0

Awatar użytkownika
zanieek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 666
Rejestracja: pn sie 18, 2008 21:16
Lokalizacja: warmia-mazury

Post autor: zanieek » ndz mar 28, 2010 12:40

Ruszyłeś do przodu. Pierwsza wersja golfa nie za bardzo przypadła mi do gustu. Ale teraz pełen szacun za prace jakie robisz przy golfiku.



Awatar użytkownika
Mastercinek
VR6SyncroManiac
VR6SyncroManiac
Posty: 436
Rejestracja: wt sty 29, 2008 08:42
Lokalizacja: Sztum

Post autor: Mastercinek » czw kwie 01, 2010 03:05

Widzę kolego, że ładnie lubisz grzebać przy aucie. Silnik już drugi raz rozbierasz, malujesz, składasz, rozbierasz... Nieźle :) Jak juz ogarniesz temat turbo i bedzie Ci się nudziło to mam kolejne wyzwanie, swap syncro :metal: Troche części mam jak coś :)



piotr.fitowski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 19:50
Lokalizacja: Prudnik

Post autor: piotr.fitowski » pt kwie 02, 2010 22:05

:bigok: dziękować panowie :bigok: wszystko w swoim czasie bd na miejscu :grin: pierwsza przymiarka na szybko tylko zeby sprawdzic intercooler :helm: :

Obrazek

prawie niewidoczny co :grin: ??


moja świeżynka :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=265796&postdays=0&postorder=asc&start=0

piotr.fitowski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 19:50
Lokalizacja: Prudnik

Post autor: piotr.fitowski » pn kwie 12, 2010 20:09

mała aktualizacja :green_fuck: a widze ze zaintersowania brak...


Obrazek

Obrazek


moja świeżynka :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=265796&postdays=0&postorder=asc&start=0

Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7798
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

Post autor: Adrian1989 » pn kwie 12, 2010 20:26

u mnie tez brak a dochodza nowe graty :bigok:
jaki potencjal ma suszara? :bajer:


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32751
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » pn kwie 12, 2010 21:31

kto będzie stroił?


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
MakTheDon
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 200
Rejestracja: ndz sty 27, 2008 23:03
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: MakTheDon » wt kwie 13, 2010 11:25

Jak wszystko poskladasz to na pewno zainteresowanie bedzie hehe Ja monitoruje temat regularnie :) Pzdr i powodzenia



piotr.fitowski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 19:50
Lokalizacja: Prudnik

Post autor: piotr.fitowski » śr kwie 14, 2010 23:06

djtom, wbrew pozorom wszystko robiłem sam i sam ten projekt skończę :green_fuck: ew poprawki wprowadzi jakis dobry tuner ale to z czasem :bigok: narazie plan zakłada poskładanie i odpalenie :grin: MakTheDon, dziekować :grin: to takiego jak Twoj to mi jeszcze daleko no ale cóz :bajer: mam nadzieje ze jeszcze zachwycę :blush:


moja świeżynka :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=265796&postdays=0&postorder=asc&start=0

Awatar użytkownika
Hielbi
Forum Master
Forum Master
Posty: 1003
Rejestracja: wt kwie 28, 2009 17:24
Lokalizacja: Bełchatów
Kontakt:

Post autor: Hielbi » śr kwie 14, 2010 23:13

ja też monitoruję temat :bajer: czekam na efekt końcowy jak większość śledźących temat :helm:


Mój mk3 german styl na pełnym ogniu!!Przygotowania do 2011 ruszyły Borbet A w nowej odsłonie!
viewtopic.php?f=88&t=251521&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;

piotr.fitowski
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: ndz gru 28, 2008 19:50
Lokalizacja: Prudnik

Post autor: piotr.fitowski » ndz kwie 18, 2010 15:36

myśle ze do końca tyg silnik bd poskładany tak ze mozna bd go odpalić :mrgreen:


w silniku zostało mi tylko zabielic zamach i skręcić silnik do kupy ooops narazie prezentuje sie to tak:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i korzystając z okazji chciałem podziękować zazdrośnikom którzy twierdza ze wszystko sie potopi :-D :green_fuck: :green_fuck:


moja świeżynka :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=265796&postdays=0&postorder=asc&start=0

Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości