[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
stepniak.p
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 547
Rejestracja: pn lis 17, 2008 18:38
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Post autor: stepniak.p » śr maja 05, 2010 22:38

gigi6660 pisze:pochwale się jakąś sesją niedługo :)
a golf dokończony już ?


OBECNIE : MK6 1.6 TDI DSG

BYŁO: Polo IV 9n3
BYŁO : MK5
12.03.2012 18:40 - Golf mk5 został sprzedany :rozpacz:
BYŁ : MK 6 ; 1.4 TSI ; 122KM ; HIGHLINE :rozpacz:

Bartas998
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: ndz wrz 23, 2007 18:10
Lokalizacja: skądinąd

Post autor: Bartas998 » wt maja 11, 2010 22:18

Kolego czy zderzak od jetty podchodzi bez problemu do V ki? Trzeba wymieniac pas przedni itd?



Awatar użytkownika
Szarix
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: sob sty 31, 2009 17:47
Lokalizacja: Big City/Poznań

Post autor: Szarix » śr maja 12, 2010 07:40

Bartas998 pisze:Kolego czy zderzak od jetty podchodzi bez problemu do V ki? Trzeba wymieniac pas przedni itd?
Było to już poruszane kilka razy na forum .... Musisz wymienić pas przedni i belkę, ale wiem że da sie zrobić tak że stara belka będzie pasować do nowego pasa...


Mój Golfer V

---------------> http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=234151

Awatar użytkownika
Pidzers
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: ndz lut 17, 2008 19:16
Lokalizacja: się biorą dzieci?
Kontakt:

Post autor: Pidzers » ndz cze 27, 2010 00:03

Osiągnięty efekt pewnie lepszy od planowanego :hmm: Miło na żywo zobaczyć takie cudo na drogach :food:
DAWAJ FOTY, bo niecierpliwi sie szerokie grono fanów :bigok:



Awatar użytkownika
Tadekk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 373
Rejestracja: pn paź 19, 2009 11:25
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Tadekk » ndz cze 27, 2010 01:06

Gigi chyba zapomniał o tym forum :D



Awatar użytkownika
..::KoNik::..
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: sob sty 24, 2009 16:43
Lokalizacja: Małopolska/KCH
Kontakt:

Post autor: ..::KoNik::.. » ndz cze 27, 2010 21:13

Kuwa i gigi tu tez jest..?!?! :D


A4 B5 Avant ..::KoNik::..
Obrazek

Michał W
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: pt cze 18, 2010 21:44
Lokalizacja: ELBLAG

Post autor: Michał W » pn lip 12, 2010 21:10

jak sobie poradziłeś z tylnymi odpowietrznikami ??

mam taki sam głośnik w bagażniku i mam problem przez te kratki
Ostatnio zmieniony pn lip 12, 2010 21:17 przez Michał W, łącznie zmieniany 1 raz.



gigi6660
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 18:49
Lokalizacja: Wrocek
Kontakt:

[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: gigi6660 » wt sie 02, 2011 13:32

Witam po długiej przerwie.

Od ponad roku auto ciągle nie było skończone dlatego też nie informowałem za wiele bo nie było o czym. Sporo rzeczy się na to nałożyło. Pisanie + obrona pracy inżynierskiej, problemy ze swoim biznesem itp itd... generalnie z całego bagna się wyplątałem - praca obroniona, firma zamknięta ;) - i teraz mam już więcej czasu na zajęcie się autem.

Pozwoliłem sobie edytować pierwszy post, ale również tutaj napisze co się zmieniło. W porównaniu z set-upem z 2009 ( kiedy to ostatni raz auto było "gotowe" ) zmieniło się właściwie wszystko.

Całe auto lakierowane raz jeszcze na czarno - lakierowane przez młodego ale bardzo ogarniętego lakiernika - dobre ceny i szybkie terminy wykonania - KONTAKT GG 4369271 - PRZEMEK
Lampy przednie r32
Tylne Valeo ledy
Przedni zderzak r32, dorobione obrysówki + zrobiony customowy chromowany grill bez dziur pod rejestracje
Tylny zderzak usa gti, zaspawany w jedną całość i usunięte miejsce na wydechy
Progi gti/r32
Kierownica gti/r32
Poszerzone błotniki przód/tył
Skórzana tapicerka z logami Jack Daniel's
Zabudowa bagażnika w klimacie JD
Podsufitka oraz wszystkie słupki obite miękkim czarnym materiałem
Plastiki podsufitki lakierowane na czarno lub wymienione na czarne odpowiedniki
Lotka oraz blenda caractera na klapie pozostały


Główny zarys auta już skończony, pozostała masa szczegółów, dopracować zabudowę, dopieścić wnętrze itp itd... :) na pewno teraz będę częściej wpadał i informował na bieżąco co się dzieje w temacie :).

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Pozdro



Awatar użytkownika
BLACK DEVIL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 387
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 15:28

[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: BLACK DEVIL » czw sie 04, 2011 14:36

pogratulowac, zazdrościć, brać przkład :pub:

takie samochody wspierają do dalszej pracy nad swoim projektem.


GERMAN BY 2012 http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=90&t=409346" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: MatthewG » czw sie 04, 2011 16:10

Poszerzenia wyglądają imponująco, to jakiś gotowy zestaw czy home made? :jezor: Bardzo mi się podoba połączenie czarnego lakieru z czekoladową tapicerką, ale czy mi się tylko wydaje czy skóra jest już strasznie zniszczona?

Bardzo ciekawy projekt, fajny motyw przewodni :grin:


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

gigi6660
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 18:49
Lokalizacja: Wrocek
Kontakt:

Re: [mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: gigi6660 » czw sie 04, 2011 17:35

Niestety skóra dostała już toche, szczególnie na fotelu kierowcy. Inna sprawa że w rzeczywistości się to nie rzuca tak w oczy jak na zdjęciu.
Obszycie ma już półtora roku, a że nie jest to żaden democar tylko normalne auto użytkowane przezemnie codziennie na dojazdy do pracy, znajomych i dziewczyny to fotel się wyciera. Zapewne swoje też dołożył fakt że ostanie 4 miesiące auto przejeżdżało z warsztatu do warsztatu a wiadomo jak to bywa... można im mówić żeby uważali a i tak ufajdają.

Jakoś na dniach kupię jakieś specjalne preparaty do czyszczenia i impregnacji skór. Może to troszkę ożywi przedni fotel.


A co się poszerzeń tyczy, to robione metodą prób i błedów... chyba z 10 błotników zostało pocięte przy pracy nad nimi :). Ale wyszło jak trzeba. Obrazek Obrazek

Najwięcej problemu było z tyłem... najpierw po prostu zostały "rozbite" młotem na szersze, ale po zrobieniu przodów tył w ogóle nie pasował do przednich, bo zaginął ten taki charakterystyczny rancik nad kołem. Więc na tył zostały przyspawane kawałki przednich błotników ( lewy na prawy, prawy na lewy ) i zamierzony efekt został osiągnięty. Rzeźba generalnie :)
Ostatnio zmieniony czw sie 04, 2011 17:43 przez gigi6660, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: barteKKK03 » czw sie 04, 2011 17:39

Jest grubo... przenoszę do projektów :D



Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: A r t u r » czw sie 04, 2011 18:57

barteKKK03 pisze:Jest grubo...
Ojj tak, piękne Mk5, a te 20 cali wyglądają świetnie. Gratuluje modów :bajer:



Awatar użytkownika
BLACK DEVIL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 387
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 15:28

[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: BLACK DEVIL » czw sie 04, 2011 20:56

gigi6660 pisze:Najwięcej problemu było z tyłem... najpierw po prostu zostały "rozbite" młotem na szersze, ale po zrobieniu przodów tył w ogóle nie pasował do przednich, bo zaginął ten taki charakterystyczny rancik nad kołem. Więc na tył zostały przyspawane kawałki przednich błotników ( lewy na prawy, prawy na lewy ) i zamierzony efekt został osiągnięty. Rzeźba generalnie
znam ten ból.... kolejny raz będę robić poszerzenia nadkoli, najprawdopodobniej 13 sierpnia jadę nowe felgi odebrać i zaczynam kolejną walkę z błotnikami. wiem co to za męka zrobić ładnie i jak krótka jest droga do zrobienia kiczu. Szukam jeszcze kogoś kto się podejmie tego, poprzedni co robił błotniki nie chce bo się już boi……
na pewno wyciąłeś plastikowe nadkola w środku na linii przełamania, i pytanie czym uzupełniłeś szczelinę miedzy błotnikiem a nadkolem ?


GERMAN BY 2012 http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=90&t=409346" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości