[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Moderator: G0 Karcio

gigi6660
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 18:49
Lokalizacja: Wrocek
Kontakt:

Re: [mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: gigi6660 » czw sie 04, 2011 23:46

Tylne nadkola są zrobione u mnie z jakiegoś w miarę miękkiego materiału, i nic nie musiałem rozcinać tylko dały się podciągnąć wyżej, do nowej linii błotników po czym na łączeniu nadkola z błotnikiem zebałem to wszystko klejem do szyb, dużżżo kleju i trzyma.

Przody musiałem rozcinać bo nie dawały się naciągnąć, rozciąłem je w szczytowym górnym miejscu a dziurę w ten sposób powstałą załatełem kawałkami starego nadkola które miałem już całe w strzępach po ubiegłych sezonach na 20" :) i standartowo... dużo kleju do szyb :).

Nie ma spoiwa któremu bardziej ufam :)

A z jakiego rejonu pl jesteś ?



Awatar użytkownika
BLACK DEVIL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 387
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 15:28

[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: BLACK DEVIL » pt sie 05, 2011 08:21

gigi6660 pisze:A z jakiego rejonu pl jesteś ?
Poznań..

Osobiście myślałem z przodu zrobić z maty szklanej tylko jest to materiał mało elastyczny i nie przewodzi naprężeń, myślałem też jak ty, zrobić z dwóch nadkoli jedno i nic innego lepszego jeszcze nie wymyśliłem, a z tyłu mam tak samo materiał coś miedzy mata wygłuszającą a ABS dała się łatwo uformować podciągnąć i skleić.

Gdyby ludzie wiedzieli ile to pracy by auto wyszło perfekcyjnie i było sprawne do codziennego użytku.


GERMAN BY 2012 http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=90&t=409346" onclick="window.open(this.href);return false;

gigi6660
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 18:49
Lokalizacja: Wrocek
Kontakt:

Re: [mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: gigi6660 » pt sie 05, 2011 10:31

To w sumie jakoś bardzo daleko nie masz do mnie, jak byś nic sensownego nie znalazł u siebie to może u tego co ja robiłem byś sobie ulepił te błotniki? Ziomka nie znałem, pierwszy raz coś mi robił przy aucie ale z tego co widziałem to taki typowy koleś "złota rączka". Nie ma u niego pojęcia że się nie da :p...



Awatar użytkownika
Respekt!
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: sob wrz 20, 2008 15:36
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica
Kontakt:

[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: Respekt! » ndz sie 07, 2011 15:21

Od jakiegoś czasu nie wchodziłem do Projektów i to co dzisiaj ujrzałem rozłożyło mnie na części pierwsze. Kolego gdzie Ty się ukrywasz z tym autkiem że jeszcze go nie widziałem na mieście? :jezor: Wszystko zrobione elegancko, wnętrze bardzo mi się podoba, to samo zabudowa audio, felgi to już w ogóle. Mam nadzieję że będę miał okazję któregoś razu spotkać go na ulicach. W jakich rejonach przebywasz jeśli można spytać?


..:: GOLF V BLACK PEARL ::.. - viewtopic.php?f=90&t=475628" onclick="window.open(this.href);return false;

gigi6660
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 18:49
Lokalizacja: Wrocek
Kontakt:

Re: [mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: gigi6660 » pn sie 08, 2011 00:04

Mieszkam w rejonie stabłowice/maślice/nowy stadion :)

A golfa często można spotkać z tej strony wrocławia. Legincka, ostatni grosz, grabiszyńska, most milenijny ( na i pod :) ) , rynek. Za rynkiem rzadziej bywam bo mam tam dużo mniej znajomych czy tematów do załatwiania.

Dziś się dowartościowałem bo w arkadach na parkingu golf stał koło panamery turbo, a właściciel jakiejś audiolki a5'tki zrobił fote mojego gofera nie prosiaka :okej: :p



Awatar użytkownika
Baran.
...
...
Posty: 919
Rejestracja: sob sty 10, 2009 01:19
Lokalizacja: Radom

[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: Baran. » pn sie 08, 2011 09:42

Też bym zrobił foto twojego golfa bo projekt jest gruby i widać, że wkładasz w niego dużo serca jak i pracy :bigok: , :jaja: a nie jakaś Panamera, która wyjechała z salonu hehe,
Tak trzymaj dalej.
Pozdrawiam :pub:


Mój 20Jahre ABF
Obrazek
Fotoporada CA
"Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych." [*]

Awatar użytkownika
Respekt!
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 767
Rejestracja: sob wrz 20, 2008 15:36
Lokalizacja: Wrocław/Trzebnica
Kontakt:

[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: Respekt! » pn sie 08, 2011 15:58

gigi6660, w tamtych rejonach też często bywam ale jeszcze nie miałem okazji zobaczyć, a chętnie bym obejrzał :)


..:: GOLF V BLACK PEARL ::.. - viewtopic.php?f=90&t=475628" onclick="window.open(this.href);return false;

gigi6660
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 18:49
Lokalizacja: Wrocek
Kontakt:

Re: [mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: gigi6660 » wt wrz 13, 2011 17:15

No i wróciłem... z wakacji, z wesel i troszkę poogarniałem temat auta. Doprowadziłem do ładu lakier, usunąłem widma po polerce, nawoskowałem i wylądowałem na tuning show w Bydgoszczy.

Kilka fotek z różnych miejsc żeby nie było że nic sie nie dzieje.
Negatyw który nie został naparwiony przed wyjazdem nad morze i w sumie jechałem z kołami z tyłu wykrzywionymi o 4 stopnie czy tam minuty... generalnie dość dużo :)
Obrazek

tutaj klika fotek z nudów nad morzem jak pogoda była średnia
Obrazek Obrazek Obrazek

tu coś miłego dla oka, zupełnie przypadkiem załapałem się na sesyjie z płcią piękną :),

Obrazek Obrazek

tutaj wyraźnie widać ślad po sesji na masce :D
Obrazek

a tu już najświeższa porcja danych, czyli foty z tuning show Bydgoszcz gdzie dzięki nieobecności pewnych grubych projektów udało się wyrwać pucharek za pierwsze miejsce w klasie german and vag modern, co jak narazie jest największym sukcesem golfa w jego trzyletniej historii :)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Jak widać środek auta już właściwie ukończony. Wszystkie plastki pomalowane na brązowy mat, który starałem się dopasować pod kolor skóry.

Na kołach zagościły nakrętki jacka danielsa na wentyle robione ze spinek do mankietów :D.

Obrazek

Do zrobienia pozostało jeszcze kilka rzeczy ale większość już powstanie podczas zimy. Podstawową zmianą jakiej dokonam w przyszłym roku jest zabudowa bagażnika. Będzie ładniej i dokładniej.

Teraz przed SCP walczę z komorą silnika i klapką wlewu paliwa, żeby było ładniej niż normalnie. Na SCP premiera tych modów :).

Pozdrooooo



BLACK-CABRIO
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 231
Rejestracja: ndz sie 19, 2007 16:50
Lokalizacja: Pisz

[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: BLACK-CABRIO » wt wrz 13, 2011 20:19

A może przez zimę zmiana felg ? Te jakoś do mnie nie przemawiają :( Strasznie dla mnie psują efekt tak dobrego golfa ! :crazy:
Jakieś rennsporty , brabusy czy carlssony, a może nawet bentlaye zrobiłyby tu ŁAŁ :food:


Moje cabrio: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2090034#2090034
2007>1/4 mili Dajtki,
2008>VAGtreffen, VW Mania,
CDN.

Awatar użytkownika
BLACK DEVIL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 387
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 15:28

[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: BLACK DEVIL » śr wrz 14, 2011 12:31

tak jak jest, jest dobrze, koła inne a nie pospolite... ale kąty pochylenia zrobiły na mnie łaaałłłłłłłłłłłłł..... osobiscie udało sie zrobić tylko 2 stopnie na tyle, dla Ciebie za 4 stopnie wieli szacun. :bigok:


GERMAN BY 2012 http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=90&t=409346" onclick="window.open(this.href);return false;

gigi6660
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 18:49
Lokalizacja: Wrocek
Kontakt:

Re: [mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: gigi6660 » czw wrz 15, 2011 01:25

Tak było na tyle... teraz już jest 2... z tym pochyleniem na poziomie 4ry było ciekawie ale z uwagi na koszty opon nie mogę ich zmieniać dwa razy w sezonie ( a z takim negatywem to pewnie tak by wyszło ) więc trzeba było wrócić do tego żeby koło w miare stało na glebie i wycierało się w miarę równo :)



Awatar użytkownika
BLACK DEVIL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 387
Rejestracja: ndz cze 05, 2011 15:28

[mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: BLACK DEVIL » pt wrz 16, 2011 13:41

przednie fotele weszły bez problemu ?, chodzi o mocowania ?


GERMAN BY 2012 http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=90&t=409346" onclick="window.open(this.href);return false;

gigi6660
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 75
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 18:49
Lokalizacja: Wrocek
Kontakt:

Re: [mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: gigi6660 » ndz wrz 18, 2011 23:46

bez żadnych problemów podchodzą, odkręcasz stare, przykręcasz nowe i jest :D



Awatar użytkownika
fredric
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: czw lut 02, 2006 21:49
Lokalizacja: kozienice
Kontakt:

Re: [mk5] 2,0 TDI by GiGi - Jack Daniels Edition

Post autor: fredric » pn wrz 19, 2011 00:38

Qrde co fotka to czystszy ten twój gofer hehe te panie myły tylko autko??



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości