Znowu te Swapy SDI na TDI. Skoda Pickup.

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

FishKebab
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz lis 13, 2016 01:41

Znowu te Swapy SDI na TDI. Skoda Pickup.

Post autor: FishKebab » ndz lis 13, 2016 01:59

Siema, mam golfa 3 gruz straszny ale silnik zdrowy(tak bardzo bardzo), potrzeba mi pędzidło do pracy ale oprócz tego chciałem cos sie pobawić dla siebie. zawsze chciałem mieć skodę pickup(bo golf w pickupie to raczej nie ten kontynent), jako ze golfowi zaczyna brakować jednego pasa drogowego do normalnej jazdy pora rozejrzeć się za czymś nowym, nie oszukuje ze chce wydać jak najmniej i jak najwiecej zrobic sam, dla wprawy i jako Hobby. już dawno chciałem zrobić swapa, jakoś tak mam wewnętrzną potrzebę. ale jako ze to mój 1 swap i będę go robić sam nie będę zmieniał 1.4 na 4.2 albo cos w ten deseń bo nie mam ani pieniędzy ani wiedzy żeby to zrobić samemu.

szukałem szukałem i nie znalazłem, w skodzie 1.9 jest silnik AEF, ja mam w sowim 1Z,
z tego co wiem przód jest od felicii a ta jesty (CHYBA) taka sama jak polo iii (czy tam 6n) wiec ci którzy robili swapy w polo może cos doradzą

Kluczowe pytanie to czy łapy będą pasować bo nie umiem spawać ;D poza tym wole żeby to akurat zostało jak najbardziej ORi

nawet na zagranicznych forach piszą tylko co trzeba mieć żeby zrobić swapa nikt nie pisze o łapach, jak to wygląda itp.
kiedyś na allegro widziałem skodę po takim swapie ale była robiona z benzin wiec tam była generalka (generalnie bardzo miły pan)

wiązka na pewno jest do wymiany bo wszystko jest na guzik, kluczyk tylko do odblokowania kierownicy,

Drugie pytanie kluczowe, co z tą magiczną skrzynka z przekaźnikami z golfa bo wiem bo w mojej jest cos *#cenzura#*. do tego, czy przy takim swapie, zmienia sie tylko wiązkę silnika czy całą tę puszkę również ?

Plan jest taki żeby kupić pickupa, normalnie zrobić z niego daily, porobić blachę na cito,zrobić swapa, obkleić na razie, jak będzie grało to lecimy z koksem, pełna lakierka zawiecha i inne pierdoły robimy auto zabawkę.

Dzięki za ew odpowiedzi ;P



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 21 gości