Szyberdach - Gdzie naprawić (Wołomin)

Adresy sklepów motoryzacyjnych, polecanych warszatatów oraz serwisów i wszystko na tematy pokrewne.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Sunfer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw sty 07, 2016 21:25

Szyberdach - Gdzie naprawić (Wołomin)

Post autor: Sunfer » pn cze 12, 2017 18:49

Witam

Poszukuję pomocy / rad przy naprawianiu szyberdachu w moim Golfie 3 (95r)
Od ponad roku czasu męczę się z uszkodzonym szyberdachem w aucie gdzie mam urwaną (prawdopodobnie) linkę prowadnicy z lewej stronie (szyber elektrycznie działa ale niestety ma problem przy rozsuwaniu się i składaniu gdzie szyba jest pod kątem)
W tym czasie nie 1 warsztat obdzwoniłem z pytankiem czy zajmują się takimi cudami niestety zawsze albo mieli odległe terminy (2-3 miesiące) albo wogóle nie chcieli słyszeć o tym aby zając się regeneracją tegoż cudu techniki (szybera)

Znajomi próbowali mi pomóc ale tutaj też niestety poległem gdyż w grę wtedy wchodziła wymiana kompletna całości lecz dostać gdzieś w 100% działający pasujący szyber to chyba jakiś cud ....... więc zostaje mi tylko "dawca" i ludzie z wiedzą jak to zrobić

No i aby nie przedłużać i tak tegoż jakże chaotycznego tematu chciałbym was spytać czy jest ktoś mi w stanie polecić jakiś warsztat / magika który by mi pomógł z moim problemem w nie dalekiej przyszłości oraz oczywiście za rozsądne pieniądze ???
Okolice w jakich staram się znaleść pomoc to Wołomin pod Warszawą

Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc i jeszcze raz sorka za ten chaos w temacie piszę to na prędko po 12h pracy



Sunfer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw sty 07, 2016 21:25

Szyberdach - Gdzie naprawić (Wołomin)

Post autor: Sunfer » ndz cze 18, 2017 11:53

Ehhh kilka dni minęło i nawet tutaj ciężko o pomoc ;/
Widocznie jestem skazany na to aby jeździć bez tego szybera w 100% sprawnego
Cholerna lewa prowadnica i mnie musiała dopaść i wygrać tę walkę ;/

Kto by się spodziewał że nawet w stolicy (Warszawie albo jej okolicach Wołomin) ciężko będzie znaleść jakiegoś magika co by pomógł tutaj ;/



Sunfer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw sty 07, 2016 21:25

Szyberdach - Gdzie naprawić (Wołomin)

Post autor: Sunfer » wt cze 27, 2017 20:47

Na ul.Słowackiego udało mi się namierzyć człowieka który zainteresował się tematem i wymienia takie cuda aczkolwiek jaki będzie efekt to mogę opisać dopiero za kilka dni jeśli to kogoś na przyszłość zainteresuje

W innym przypadku temat już jest wyczerpany = kosz / zamknąć ;]



Sunfer
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 19
Rejestracja: czw sty 07, 2016 21:25

Szyberdach - Gdzie naprawić (Wołomin)

Post autor: Sunfer » pt lip 21, 2017 18:53

Trochę czasu minęło od kiedy ten temat został przezemnie zaczęty
Ale dopiero teraz jestem w stanie coś więcej napisać o ile to kogoś jeszcze może kiedyś zainteresuje

Szyber udało mi się wymienić w całości gdyż Pan mechanik nie widział możliwości naprawy samej uszkodzonej prowadnicy ......
Zajęło to stosunkowo tylko 2 dni (wymiana elementu) ale na auto musiałem czekać ponad tydzień gdyż przy okazji udało się temu Panu zniszczyć mi całą podsufitkę do nowych może nie należała ale wyglądała przed demontażem o niebo lepiej jak teraz - brudna i zwisająca w większej ilości miejsc niż było to przed wizytą u niego (trzyma się dzięki około 50 szpilek obecnie aby na łeb nie spadła....)

Aby było tego mało w czasie wizyt u niego podczas robienia auta po wymianie szyberdachu stwierdziłem że szyba (szkło) szyberdachu nie jest na równo z dachem co wydawało mi się dziwne - miało to zostać naprawione wyregulowane ..... Aczkolwiek efektu się nie doczekałem - dopiero po odebraniu auta i zakupieniu odpowiedniego śrubokręta osobiście udało mi się to zrobić..... (Pan mechanik najwidoczniej nie miał w swoich zasobach takiego narzędzia)

Ale co by tu tak prędko kończyć .... - W czasie zdejmowania podsufitki udało się również urwać lusterko wsteczne NO OK mogło się zdarzyć gdyż przeszkadzało trochę
Ale czemu po jego przyklejeniu przez tego Pana na super mocny specjalistyczny klej odpadło ono po 2 dniach .... ???? (klej za 20 zł niby....)

Całość wizyty u niego jestem w stanie określić krótko
- za długo
- za drogo
- za partaczliwie

Jeśli ktoś by szukał pomocy z wymianą szyberdachu na przyszłość nie róbcie tego biorąc adres z tego tematu ;/



ODPOWIEDZ

Wróć do „Części i serwisy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości