Naprawa z OC sprawcy - gdzie?

Adresy sklepów motoryzacyjnych, polecanych warszatatów oraz serwisów i wszystko na tematy pokrewne.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

pioteres
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: ndz wrz 14, 2014 07:30

Naprawa z OC sprawcy - gdzie?

Post autor: pioteres » czw kwie 06, 2017 18:51

Witam.

Panowie, dostałem dzisiaj strzała w zadek mojej drugiej furmanki (A4) w Katowicach. Podpowiecie gdzie mógłbym to dobrze ogarnąć z OC sprawcy na Śląsku? Uszkodzenia jak na zdjeciu: zderzak, dokładka zderzaka pdc + jeden czujnik, do tego prawdopodobnie uszkodzona podłoga lub blacha tylnej ściany ( nie wiadomo w jakim stopniu). Zależy mi na naprawie a nie zyskaniu kasy. Chętnie bym wszystkie papierki + oględziny + rozliczenie zostawił na głowie warsztatu. Co polecacie? ASO czy coś innego? Sprawca ma polise w PZU.

Obrazek
Obrazek

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam Piotrek



hak64
Forum Master
Forum Master
Posty: 1069
Rejestracja: ndz mar 23, 2014 13:23

Naprawa z OC sprawcy - gdzie?

Post autor: hak64 » pt kwie 07, 2017 06:29

Umów się z rzeczoznawcą na oględziny w jakimś warsztacie, gdzie będzie możliwość zdjęcia zderzaka (tylko wtedy można poprawnie ocenić rozmiar szkody). Naprawę lepiej zlecić każdemu, byle nie ASO. Tam robotę wykonują uczniowie i praktykanci.


specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych i odszkodowań powypadkowych

pioteres
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: ndz wrz 14, 2014 07:30

Re: Naprawa z OC sprawcy - gdzie?

Post autor: pioteres » pt kwie 07, 2017 09:50

hak64 pisze:Naprawę lepiej zlecić każdemu, byle nie ASO. Tam robotę wykonują uczniowie i praktykanci.
Masz jakąs sugestię gdzie na Śląsku?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Części i serwisy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości