Woda na podłodze za pasażerem

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

zaciu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz wrz 18, 2011 11:18

Woda na podłodze za pasażerem

Post autor: zaciu » czw lis 02, 2017 02:24

Witam. Zgodnie z tematem, nie mam już pomysłów i proszę o pomoc. Odpływ w podszybiu drożny, brak szyberdachu, przez uszczelki nie leci, bo jest prawie sucho w prawej części podłogi, woda zbiera się po lewej stronie, lałem wodę i nic przez nie nie przecieka, od spodu się nie dostaje, bo auto stoi. Poprzedni właściciel zdejmował osłonę pasów, bo widać, może to jest jakiś trop? Jest to co prawda bora, ale wiadomo jak ma się do golfa.

Obrazek



Awatar użytkownika
luckyboy
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 921
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 21:28
Lokalizacja: Toruń
Silnik: BCA

Re: Woda na podłodze za pasażerem

Post autor: luckyboy » czw lis 02, 2017 07:31

Sprawdź drzwi pod boczkami. Po latach odkleja się nawet zaślepka głośników w tylnych drzwiach i woda też leci. Wzialbym jeszcze pod uwagę tylną szybę, może ścieka po nadkolu.



zaciu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz wrz 18, 2011 11:18

Woda na podłodze za pasażerem

Post autor: zaciu » czw lis 02, 2017 19:25

@luckyboy a jak sprawdzić tą tylną szybę? A to, że przy drzwiach jest prawie sucho nie dyskwalifikuje przecieku przez drzwi? Lałem wodę na drzwi i nic nie ciekło. Jest woda natomiast na progu jak się drzwi otworzy, ale jest tak na wszystkich progach oprócz kierowcy.



Awatar użytkownika
luckyboy
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 921
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 21:28
Lokalizacja: Toruń
Silnik: BCA

Re: Woda na podłodze za pasażerem

Post autor: luckyboy » pt lis 03, 2017 19:57

Woda na progu będzie bo są odplywy w drzwiach. W bagażniku i za/pod oparciem/siedziskiem sucho?



zaciu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz wrz 18, 2011 11:18

Woda na podłodze za pasażerem

Post autor: zaciu » sob lis 04, 2017 00:42

@luckyboy wszędzie sucho. Zdjęcie poglądowe, gdzie stoi woda na przykładzie leona. Od kilku dni co dzień zbieram wodę szmatką i ręcznikiem papierowym, jezdze z nawiewem, żeby wysuszyć, dziś ryż położyłem, żeby wyciągnął tą wodę. Jest jej już mniej.Obrazek



Awatar użytkownika
luckyboy
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 921
Rejestracja: śr kwie 27, 2016 21:28
Lokalizacja: Toruń
Silnik: BCA

Re: Woda na podłodze za pasażerem

Post autor: luckyboy » ndz lis 05, 2017 12:58

Jeżeli woda jest na uszczelce to leci z drzwi, boczki do zdjęcia, blacha do uszczelnienia i zaslepka głośnika.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości