Bora, nie działa oświetlenie wnętrza i brzęczyk

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

lukis19944
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz lip 09, 2017 13:34

Bora, nie działa oświetlenie wnętrza i brzęczyk

Post autor: lukis19944 » pt paź 06, 2017 12:41

Witam.
Mam problem taki jak w temacie. Nie działa mi oświetlenie wnętrza i brzęczyk włączonych świateł.
Oświetlenie wnętrza działa jednak po otwarciu tylnych prawych drzwi. Po otwarciu innych nie działa.
Czytałem że będzie winny tego mikrostyk w zamku. Ale muszę wymienić 3 zamki po których otwarciu nie działa oświetlenie? Jest to możliwe że 3 mikrostyki nagle padły a jeden działa? Czy problem tkwi gdzie indziej?



Awatar użytkownika
Craash
Forum Master
Forum Master
Posty: 1706
Rejestracja: śr lip 03, 2013 20:39

Bora, nie działa oświetlenie wnętrza i brzęczyk

Post autor: Craash » pt paź 06, 2017 15:18

Z dnia na dzień przestały działać trzy pozostałe zamki?
Na początek zająłbym się zamkiem kierowcy. Wyciągnąć i dokładnie umyć, szczególnie te włączniki od mikrostyków.
Jak zamykasz auto z pilota to kierunki mrugają dwa razy i zamek kierowcy zamyka się podwójnie?


Mój Golf IV Generation - http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=517692" onclick="window.open(this.href);return false;
Mercedes W205 C180
Audi A3 8P

lukis19944
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz lip 09, 2017 13:34

Bora, nie działa oświetlenie wnętrza i brzęczyk

Post autor: lukis19944 » pt paź 06, 2017 15:56

Tak, nagle przestały działać. 3 nie działają. Tylko tylne prawe drzwi włącza oświetlenie.
Dziś brzęczyk włączonych świateł przy otwartych drzwiach zaskakuje na krótką chwilę i oświetlenie też się włączyło ale to tylko sporadycznie.
Ja mam dokładany pilot do centralnego ale tak kierunki migają i słychać podwójne zamknięcie. Jak otwieram centralny zamek bez otwarcia drzwi to światło się zapala we wnętrzu



riccardoa
Forum Master
Forum Master
Posty: 1381
Rejestracja: czw mar 22, 2012 09:50
Lokalizacja: WOT
Auto: Bora
Silnik: ARL

Bora, nie działa oświetlenie wnętrza i brzęczyk

Post autor: riccardoa » pt paź 06, 2017 16:25

lukis19944 pisze:Dziś brzęczyk włączonych świateł przy otwartych drzwiach zaskakuje na krótką chwilę i oświetlenie też się włączyło ale to tylko sporadycznie.
Zamek drzwi kierowcy do naprawy(zimne luty,uszkodzony mikrostyk)



lukis19944
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz lip 09, 2017 13:34

Re: Bora, nie działa oświetlenie wnętrza i brzęczyk

Post autor: lukis19944 » pt paź 06, 2017 16:32

Ok. Dzięki za pomoc :pub:
A żeby już nie zakładac nowego tematu. Tak jak pisałem mam dołożony pilot do centralnego zamka (z tym kupiłem) i zamykanie z pilota chodzi ale już otwieranie nie. Co to może być? Ma ktoś z was też dokładany pilot i może wie gdzie szukać przyczyny?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości