Odkształcony kokpit

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Kukinator
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt lip 25, 2017 14:59
Lokalizacja: Gliwice

Odkształcony kokpit

Post autor: Kukinator » wt lip 25, 2017 15:09

Witajcie. Jestem nowym użytkownikiem na tym forum. Piszę mój pierwszy post wiec chce się najpierw przywitać. Wracając do tematu, w moim mk5 od nowości był zamontowany zestaw głośnomówiący parrot ck3100. W dniu zakupu pojazdu już nie działał więc postanowiłem go zdemontować. Przewod do panelu sterowania był wcisniety między kokpit (jest dość miękki) a ramkę klimatronika. Po usunięciu wszystkiego co zbędne, kokpit odstaje od ramki i bardzo mnie to drażni. Pytanie do specjalisty, czy jest jakiś sposób żeby przywrócić mu dawny kształt? Próbował bym to podgrzać suszarka albo opalarka ale boje się zniszczeń jakie mogą powstać po takim zabiegu.

Będę miał jeszcze kilka pytań odnośnie kasowania błędów za pomoca vcds 17, konserwacji listwa progowych pod drzwiami no ale to kiedy indziej. Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź.

Obrazek



Awatar użytkownika
marmi m
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 743
Rejestracja: pn sie 08, 2011 23:08
Lokalizacja: K-ce

Odkształcony kokpit

Post autor: marmi m » czw lip 27, 2017 00:25

Mozesz troszkę podgrzać suszarką ale tak od razu nie wróci do pierwotnego...


CC 1,7CDTI --> VW GOLF V 1,9TDI -->GOLF 6 2.0TDI CR

Obrazek

Kukinator
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt lip 25, 2017 14:59
Lokalizacja: Gliwice

Odkształcony kokpit

Post autor: Kukinator » pt lip 28, 2017 13:02

No tak właśnie myślałem, spróbuję ;) A posiada ktoś może wiedzę na temat obsługi VCDS?



Kukinator
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: wt lip 25, 2017 14:59
Lokalizacja: Gliwice

Odkształcony kokpit

Post autor: Kukinator » pt wrz 01, 2017 06:54

Maly edit: wzdłuż odksztalconego fragmentu, 2cm od krawędzi, w głebi kokpitu znajduje sie solidna metalowa szyna (ramka). Jej odgiecie na zewnatrz powodowalo taka szpare między ramka klimatronika a kokpitem. Palcami ciezko szlo doginanie do środka ale gumowy mlotek poradzil sobie z tym bez problemu. Nie trzeba bylo nic grzac, po 2 dniach tworzywo samo sie ulozylo. Temat uważam za zamknięty



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości