Wgięty próg od pasażera zostawić czy robić

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

wiesz-kto
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr kwie 19, 2017 20:45

Wgięty próg od pasażera zostawić czy robić

Post autor: wiesz-kto » ndz lip 16, 2017 21:13

Witam. Dziś gdy miałem jechać samochodem zauważyłem że próg od strony pasażera jest jakiś brudny i płaski. Poszedłem go umyć i moim oczom ukazało się wgniecenie prawie na całej długości drzwi (3 drzwiowy model). Wgniecenie jest trochę widoczne. Lakier nienaruszony, niema nawet żadnej szramy po zahaczeniu (stawiam że to się stało gdy przejeżdżałem przez remontowaną drogę). I tu moje pytanie czy da się to wypchnąć od środka jakoś żeby nie psuć lakieru bo niema nawet śladu po czym mogłem zahaczyć, i czy to będzie korodować za jakiś czas. Najdziwniejsze jest w tym to że nie czułem bym o coś zahaczył, jechałem wolno i spokojnie. Jak będzie trzeba załączę zdjęcia by lepiej ocenić jeżeli tak ciężko



lg1984
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 372
Rejestracja: czw kwie 05, 2012 20:16

Re: Wgięty próg od pasażera zostawić czy robić

Post autor: lg1984 » ndz lip 16, 2017 21:36

Od środka wypchnąć się nie da. Znajomemu kiedyś też próg prostowali, to robili otwory i wyciągali próg, potem otwory zaślepiali i lakierowali.



wiesz-kto
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: śr kwie 19, 2017 20:45

Wgięty próg od pasażera zostawić czy robić

Post autor: wiesz-kto » ndz lip 16, 2017 22:47

Ale czy miał zdarty lakier? Bo u mnie nic właśnie niema zdartego lakieru, baranek pod spodem nic nie widać. Jedynie że jest wgięte i nie chciałbym by zaczęło rdzewieć. Jutro jak będzie jasno dam zdjęcia poglądowe to bardziej ktoś oceni i powie czy warto czy nie bo planuje za rok w wakacje sprzedać już jak nazbieram na co innego



riccardoa
Forum Master
Forum Master
Posty: 1381
Rejestracja: czw mar 22, 2012 09:50
Lokalizacja: WOT
Auto: Bora
Silnik: ARL

Wgięty próg od pasażera zostawić czy robić

Post autor: riccardoa » pn lip 17, 2017 06:12

Nie wiem jak duże masz to wgniecenie,ale możesz się rozejrzeć w okolicy, czy nie ma firmy wyciągającej wgniecenia bez lakierowania.



Awatar użytkownika
OskarXXX
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: ndz sty 17, 2016 12:45

Wgięty próg od pasażera zostawić czy robić

Post autor: OskarXXX » czw lip 20, 2017 19:05

Z własnego doświadczenia radziłbym robić , też mam wygięty zlałem temat masa sie odkleiła i teraz prawie już można rękę w próg wsadzić :rozpacz:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości