Emblemat, logo na pokrywie - osłonie silnika

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

tomgolfplus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr lip 06, 2016 13:11

Emblemat, logo na pokrywie - osłonie silnika

Post autor: tomgolfplus » śr cze 14, 2017 14:09

Witam,

Mam dziwny temat ale jednak mnie nurtuje mój przypadek i chcę się dowiedzieć czy ktoś się z tym spotkał.

Otóż przy ostatnim otwarciu maski i standardowym sprawdzeniu oleju zauważyłem, ze brakuje na osłonie silnika z góry (tej plastikowej) emblematu z logo VW i oznaczeniem 1,4. 16 V

Pierwsza myśl - ktoś zajumał. No tak ale nie zostawiałem samochodu w obcych rękach, bo nawet mechanika mam znajomego i jego wykluczam. Sam tez sobie nie odczepiłem, a więc o co chodzi?
Doszedłem do wniosku, że może samo odpadło ale przecież jest to montowane na zatrzaski i sprawa jest dziwna.
Moje pytanie: Czy ktoś z Was Panie i Panowie spotkał si z takim przypadkiem, żeby taki emblemat o wymiarach około 30 cm na 10 cm tak po prostu wypadł podczas jazdy i zniknął gdzieś na drodze? :-(

Pozdrawiam.



Awatar użytkownika
grg474
_
_
Posty: 5932
Rejestracja: ndz lut 27, 2011 10:56
Lokalizacja: Skarżysko

Emblemat, logo na pokrywie - osłonie silnika

Post autor: grg474 » ndz cze 25, 2017 08:56

To, że mechanik znajomy to nie znaczy, że np podczas naprawy tj demontażu osłony nie wypięły się lub uszkodziły zatrzaski. Wtedy podczas jazdy z powodu drgań osłona mogła wylecieć


Masz pytanie pisz ale nie rób ping-ponga - treściwie pytaj o całość co chcesz się dowiedzieć
regulamin działu technicznego
były mk2 GTD, mk3 1Y, mk4 AKQ, mk4 AXR :(, A3 8P jest EOS , New Beetle cabrio - oznaczone Käfer, Audi A5

tomgolfplus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: śr lip 06, 2016 13:11

Emblemat, logo na pokrywie - osłonie silnika

Post autor: tomgolfplus » ndz cze 25, 2017 10:52

Też tę wersję przyjąłem i dałem sobie spokój z szukaniem winnych. Pozdrawiam:)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości