Podłokietnik dedykowany czy ktoś użytkuje?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

krzych81
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 13:46
Lokalizacja: ełk

Podłokietnik dedykowany czy ktoś użytkuje?

Post autor: krzych81 » pn mar 31, 2014 01:07

Witam,posiadam golfa 4 w wersji bez podłokietnika a chciałbym dołożyć podłokietnik,wiem że najlepszym wyborem jest podłokietnik oryginalny jednak ciężko kupić takowy w idealnym stanie,zastanawiam się nad zakupem podłokietnika dedykowanego coś takiego
http://allegro.pl/podlokietnik-golf-iv- ... 46613.html" onclick="window.open(this.href);return false;
widzę ze dużo ludzi to kupuje,może ktoś z Was użytkuje taki nie oryginalny podłokietnik?czy warto go kupić jak z jakością tych podłokietników?Proszę o wypowiedz osoby które posiadają taki w swoim aucie.



Awatar użytkownika
ankonian7
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 222
Rejestracja: pn lis 25, 2013 22:26
Lokalizacja: Śląskie

Podłokietnik dedykowany czy ktoś użytkuje?

Post autor: ankonian7 » pn mar 31, 2014 10:52

Co prawda nie posiadam takowego, lecz oryginalny, ktory zakupilem za 75 zl, a zostal wyciagniety z anglika, idealnie pasuje pod siedzenia, mysle, ze kupujac zamiennik po jakims czasie bedzie razil Cie w oczy, sugeruje bys wzial telefon w rece, przelecial ogloszenia i podzwonil popytal :) troche to potrwa, ale mysle, ze sie oplaci ! :hmm:


Kupię: -nakładki na pedały audi TT,

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Podłokietnik dedykowany czy ktoś użytkuje?

Post autor: jhosef » pn mar 31, 2014 11:50

Jak w mk4 masz oryginalne to nie kombinuj i taki właśnie kup. Te akcesoryjne mają różnej jakości materiały, nie koniecznie dopasowane do zakładanej wytrzymałości podłokietnika.



Awatar użytkownika
dr.house
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 377
Rejestracja: pn lut 06, 2012 11:05
Lokalizacja: Warszawa-Bródno

Podłokietnik dedykowany czy ktoś użytkuje?

Post autor: dr.house » pn mar 31, 2014 13:19

Ja mam coś takiego już z rok będzie. :los2:
Trochę żałuję, że taki kupiłem. Materiał się różni, gąbka strasznie się już zbiła i jak trzymasz rękę to tak jakbyś trzymał na plastiku, a dwa, że mało wytrzymałe. Czasem spada o 1 ząbek w dół tak o, jak się tylko rękę położy.

Szukaj ori.


Było:
Golf MK4 1.4 16V AKQ ->SWAP-> 1.8 20V AGN
Jest:
Audi A6 2.4 V6 Quattro ARJ

Awatar użytkownika
devill4
...
...
Posty: 245
Rejestracja: wt sty 11, 2011 22:10

Podłokietnik dedykowany czy ktoś użytkuje?

Post autor: devill4 » pn mar 31, 2014 14:57

Też posiadam ten zamiennik i wcale nie ma takiej tragedii. Jakość nie powala ale to oczywiste w tych pieniądzach. Jako podparcie pod rękę nie narzekam byle się na nim nie opierać własnym ciężarem bo opadnie o ząbek albo się złamie . Gąbki faktycznie mogłoby być ciut więcej albo po prostu jakąś lepszą mogli włożyć. Mogę dorzucić jakieś zdjęcie jak to wygląda.



krzych81
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: ndz paź 05, 2008 13:46
Lokalizacja: ełk

Re: Podłokietnik dedykowany czy ktoś użytkuje?

Post autor: krzych81 » pn mar 31, 2014 23:21

devill4 pisze:Też posiadam ten zamiennik i wcale nie ma takiej tragedii. Jakość nie powala ale to oczywiste w tych pieniądzach. Jako podparcie pod rękę nie narzekam byle się na nim nie opierać własnym ciężarem bo opadnie o ząbek albo się złamie . Gąbki faktycznie mogłoby być ciut więcej albo po prostu jakąś lepszą mogli włożyć. Mogę dorzucić jakieś zdjęcie jak to wygląda.
Jak możesz to wrzuć fotki,chętnie zobaczę,na pewno dużo osób ma dylemat używany oryginał czy nowy zamiennik,Twoje fotki na pewno coś wniosą do tematu.



Awatar użytkownika
piotrb79
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 692
Rejestracja: pn maja 26, 2008 15:47
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Podłokietnik dedykowany czy ktoś użytkuje?

Post autor: piotrb79 » czw kwie 17, 2014 17:56

Jeżeli można prosić o fotki to będę wdzięczny bo zastanawiam się nad zakupem takiego podłokietnika?


Zawsze można pojechać SZYBKO.
Nie zawsze można dojechać SZYBCIEJ!!

deskjet
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 553
Rejestracja: czw sie 25, 2011 20:37
Auto: Golf IV
Silnik: ALH+

Podłokietnik dedykowany czy ktoś użytkuje?

Post autor: deskjet » pt kwie 18, 2014 01:19

Ja mam podobny i nie narzekam. Z montazem nie bylo problemu, wszystko pasowalo. Jakosc nie najgorsza, ale wiadomo widac ze to nie ori. U mnie po 1,5 rocznym uzytkowaniu z gabka nic sie nie dzieje. Jestem zadowolony z zakupu. Jazda z "leniwcem" jest przyjemniejsza :bigok:


ALH + 205 + CHIP 140KM/318Nm :bigok:

kak206
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 5
Rejestracja: czw gru 26, 2013 00:34
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki / Łódź / Zgierz

Podłokietnik dedykowany czy ktoś użytkuje?

Post autor: kak206 » wt kwie 22, 2014 00:51

Witam.

Też posiadam takowy zamiennik oryginalnego podłokietnika, dokładnie taki jak na aukcji: http://allegro.pl/podlokietnik-golf-4-i ... 58768.html

Mam go już jakieś 3 miesiące i jak za tą cenę nie narzekam.

Samodzielny montaż zajął mi około pół godziny + kolejna godzina na kilkukrotne poprawianie mocowania, ponieważ śruby dostarczane w zestawie były za krótkie, musiałem dopasować inne bo tamte się ciągle luzowały podczas użytkowania i cały podłokietnik zaczynał "latać" na lewo i prawo. Po zastosowaniu innych śrub i dodatkowych podkładek jest ok. :bajer:

Materiały z jakich wykonano podłokietnik nie grzeszą jakością, lecz wszelkie wady materiałowe są niczym jeśli przyjrzeć się jego funkcjonalności tj. podparcie dla łokcia oraz wyściełany schowek, w którym mieszczą się spokojnie okulary przeciwsłoneczne i klucze wraz z puszką 250 ml mojego ulubionego Rockstar'a Xdurance. :okej:



Awatar użytkownika
piotrb79
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 692
Rejestracja: pn maja 26, 2008 15:47
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Podłokietnik dedykowany czy ktoś użytkuje?

Post autor: piotrb79 » wt kwie 22, 2014 05:34

A te inne sruby kupowales w sklepie czy wlasne wyposazenie z domu.


Zawsze można pojechać SZYBKO.
Nie zawsze można dojechać SZYBCIEJ!!

Awatar użytkownika
piotrb79
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 692
Rejestracja: pn maja 26, 2008 15:47
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Podłokietnik dedykowany czy ktoś użytkuje?

Post autor: piotrb79 » czw kwie 24, 2014 16:13

Kupiłem też taki schowek. Dzisiaj go montowałem. Wygląda fajnie. Faktycznie materiały nie grzeszą jakością ale można to wybaczyć. Z montażem nie było żadnych problemów.


Zawsze można pojechać SZYBKO.
Nie zawsze można dojechać SZYBCIEJ!!

vwmaniac19911991
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 234
Rejestracja: śr kwie 23, 2014 16:13

Podłokietnik dedykowany czy ktoś użytkuje?

Post autor: vwmaniac19911991 » czw kwie 24, 2014 20:40

cholerstwo dobrze mocno przykręcone nie rusza sie metalowy stelaz tylko ten plastik ma ktos jakis pomysl?



Awatar użytkownika
piotrb79
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 692
Rejestracja: pn maja 26, 2008 15:47
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój
Kontakt:

Podłokietnik dedykowany czy ktoś użytkuje?

Post autor: piotrb79 » czw kwie 24, 2014 22:56

Ale co z tym plastikiem nie tak. Zle wyglada czy sie rusza. Moze jakies podkladki z kawalkow filcu tak jak w innych czesciach tapicerku.


Zawsze można pojechać SZYBKO.
Nie zawsze można dojechać SZYBCIEJ!!

vwmaniac19911991
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 234
Rejestracja: śr kwie 23, 2014 16:13

Re: Podłokietnik dedykowany czy ktoś użytkuje?

Post autor: vwmaniac19911991 » pt kwie 25, 2014 00:03

ryra sie w kazda strone(sam plastik nie metal) nie wiem nawet gdzie bym mial ten filc dac bo nie ma gdzie



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości