Polo 6n, gdzie by tu umieścić woltomierz?

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Kardynał
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn mar 11, 2013 21:02

Polo 6n, gdzie by tu umieścić woltomierz?

Post autor: Kardynał » pt lis 08, 2013 20:30

Witam :D

do polówy zachciało mi się takiego woltomierza : Obrazek jego wielkość bez tych "uszek" montażowych to 28mm tylko mam problem gdzie by go można fajnie ulokować
wnętrze wygląda tak: Obrazek

myślałem o miejscu pomiędy przyciskami do otwierania szyb, tylko nie jestem przekonany czy ten plastik mogę zdjąć sobie i wyciąć dziure na woltomierz, czy w całości tą ramkę wymienić, może ktoś podrzuci pomysł na inne miejsce (najlepiej takie w które trzeba mało ingerować lub wyciąć jakiś plastik który można łatwo , szybko i tanio wymienić) ;)


Obrazek

Maszan
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 816
Rejestracja: pn wrz 02, 2013 16:30
Lokalizacja: Skawina, malopolska

Polo 6n, gdzie by tu umieścić woltomierz?

Post autor: Maszan » pt lis 08, 2013 22:41

Tak mam w Felku:
Obrazek


VW Bora 1.9TDI 01' ASV+sprzedany.
VW Golf 4 1.4 99' LPG -sprzet zony :)
Seat Leon 1.6 16 05' LPG

Kardynał
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 59
Rejestracja: pn mar 11, 2013 21:02

Polo 6n, gdzie by tu umieścić woltomierz?

Post autor: Kardynał » ndz lis 10, 2013 00:23

myślałem też o tym żeby go dać na tunelu tylko przed drążkiem zmiany biegów, ale ingerencja w tunel troche za duża ;/


Obrazek

magnumvr5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: ndz gru 08, 2013 21:53
Lokalizacja: Wachów-Olesno-Opolskie

Polo 6n, gdzie by tu umieścić woltomierz?

Post autor: magnumvr5 » wt sty 07, 2014 01:00

ja bym proponował zainwestować coś więcej i kupić dodatkowe zegary od cordoby/ibizy sx na białych tarczach (woltomierz i ciśnienie oleju) jest to ogr. część i pasuje też do polo 6n, lub kubek na słupek i pojedyńczy zegarek vdo / autogauge http://allegro.pl/wskaznik-woltomierz-v ... 23736.html" onclick="window.open(this.href);return false; http://allegro.pl/obudowa-wskaznika-na- ... 54935.html" onclick="window.open(this.href);return false;



Awatar użytkownika
przemal
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 482
Rejestracja: wt wrz 18, 2012 18:29
Lokalizacja: NO

Polo 6n, gdzie by tu umieścić woltomierz?

Post autor: przemal » wt sty 07, 2014 12:52

Kardynał pisze:myślałem o miejscu pomiędy przyciskami do otwierania szyb, tylko nie jestem przekonany czy ten plastik mogę zdjąć sobie i wyciąć dziure na woltomierz
Zdemontuj ten plastik. Wydaje mi się, że powinien już tam być gotowy otwór na przełącznik grzania foteli.


Gran Turismo Iniezione

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości