montaz ori pneumatycznej centralki

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
zawa44
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 177
Rejestracja: pn paź 10, 2011 15:51

montaz ori pneumatycznej centralki

Post autor: zawa44 » pn paź 21, 2013 20:33

witam
mam komplet centralki do golfa II i chcialbym jakos ladnie ogarnac jej montaz . przydadza mi sie wszelkie informacje dot. przeprowadzenia wezykow pneumatycznych (umiejscowienie w aucie) takze z ktorej strony znajduje sie pompa (na forum sa tematy dot tego ale zdania sa podzielone). ogolnie jesli ktos montowal albo chociaz zetknal sie z tymi kabelkami wewnatrz auta to prosze o jakies wskazowki .
pozdraVWiam :)


kupię do MK2:
zderzak wąski z chromami w stanie dowolnym (może być z rozbitka ) na dawcę chromów
grill ori chrom na pojedyncze światłą

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

montaz ori pneumatycznej centralki

Post autor: Kamel » pn paź 21, 2013 22:17

zawa44 swego czasu montowałem ori centrala w Jetta MK2.
Pompka w styropianie montowana była z lewej strony, wężyki puszczałem z pompki pod lewymi osłonami progu i wykładziną, trójnik w okolicach oparcia siedzeń i przejście na stronę prawą i tak samo pod osłonami progów i wykładziną oraz do klapki wlewu paliwa. Instalacja szła lewą stroną. W przypadku Golfa wężyk idzie przelotką razem z elektryką w klapę.
W drzwiach kierowcy siłownik master (jak się pobawisz to można taki zamontować również w drzwiach pasażera.

Zerknij sobie na screena z ETKA, będziesz miał jakiś tam pogląd:
Obrazek


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
zawa44
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 177
Rejestracja: pn paź 10, 2011 15:51

montaz ori pneumatycznej centralki

Post autor: zawa44 » pn paź 21, 2013 22:40

dzieki wielkie za etke i ogolnie za info bo sie przyda :) powiedz jeszcze jak wyglada sprawa z przelotkami drzwi tyl. wg etki sa takie same ale w praktyce otwory sa mniejsze. roznily sie fizycznie wielkoscia ?


kupię do MK2:
zderzak wąski z chromami w stanie dowolnym (może być z rozbitka ) na dawcę chromów
grill ori chrom na pojedyncze światłą

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

montaz ori pneumatycznej centralki

Post autor: Kamel » pn paź 21, 2013 22:55

Wiesz co..
Z tego co pamiętam (a montowałem to z 8-10 lat temu) to nie zmieniałem przelotek. Po prostu przecisnąłem nimi wężyki i już :bigok:
Ale czy coś tam powiększałem - szczerze mówiąc to już nie pamiętam :-)


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

Awatar użytkownika
tom33k
...
...
Posty: 1407
Rejestracja: pn lip 26, 2010 15:55
Lokalizacja: Stare Pole/Malbork

montaz ori pneumatycznej centralki

Post autor: tom33k » wt paź 22, 2013 19:03

Nie każdy golf ma założone przelotki , ale wydaje mi się że z tyłu i przodu są takie same :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości